Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ovo nije mogao da ocekuje i sad bi Svajcarci drugacije da mogu sigurno,na betonu bi tesko Roger izgubio od Isnera,a od Mardya se to svakako ne bi desilo.No sad je kasno,Ameri zasluzeno idu dalje.Drago mi je zbog Mardya,znacice mu ovo dosta na samopouzdanju.
    U trecem setu je jedan mini brejk rijesio ali ne i u ovom.Vratili su se Zimonja i Jankela i izjednacili,mogli su i ranije do seta.Kad vec Janko igra onda bi trebali danas sve da zavrse da ne izlazi sjutra i da Dule dobije sansu
    sigpic

    Comment


    • Ovo je zaista bilo smesno, Prpic je pokazao vise od Stana A nije ni Fedex nista bolje odigrao osim servisa, posebno se obrukao u poslednjem gemu gde je dao sve poene amerima. ostace bez DC u karijeri

      Comment


      • Sa pravom se Zimonja ljuti,Ramos je rekao rezultat i nakon toga dozvolio provjeru,greska
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Podbacio je i on juce, ali su prvo podbacili sa ovom ocajnom podlogom. Stan je igrao kao neki tezak amater danas, racunam da bi Fed imao bolji rezultat da je sam igrao protiv ove dvojice, makar bi svoj servis sacuvao.


          Juce se predao posle 3. seta, da je malo podigao nivo igre, uzeo bi 4. i 5.

          Comment


          • Fed je igrao solidno, kupio je voleje, nisu mogli cesto da ga prodju na mrezi, ali onda upute loptu ka Stanu i ovaj sve unisti.
            A DC je timsko takmicenje, tako da to ne moze puno da utice na to kad se bude sumirala Fedova karijera.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Da je Rodzer hteo DC igrao bi ga intezivno dok je bio u prime-u. ;)
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Off je s obzirom na tekuce meceve, ali je u vezi DCa... Da li postoji neka novcana nagrada za osvajanje Salatare? Nagrada je sama po sebi, to sto je trofej tvoj na godinu ili tako dana, ali da li reprezentacija ili TS zemlje-pobednice dobijaju neke novcane dohotke?

                Comment


                • Lakse Svedjani uzimaju servis gemove i na Zimonjin i na Jankov problemi.U ovom gemu isto,sad Janku treba prvi,podrska publike stize koliko se cini bucnije nego u Areni
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Off je s obzirom na tekuce meceve, ali je u vezi DCa... Da li postoji neka novcana nagrada za osvajanje Salatare? Nagrada je sama po sebi, to sto je trofej tvoj na godinu ili tako dana, ali da li reprezentacija ili TS zemlje-pobednice dobijaju neke novcane dohotke?
                    Pa sigurno se dobijaju premije, kao i u svakom sportu.
                    A mozda cak pise i na DC sajtu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Dobijaju veliku nagradu,koja ide savezu valjda,a on dijeli kako misli da treba.Zato se Udovicic svojevremeno i bunio,kao da je neko kriv sto njegov sport nije dovoljno placen.Ima u temi Boba protiv Srkija ili kako vec da Novak nista ne uzima od saveza,za razliku od svih ostalih koji uzimaju ponesto
                      sigpic

                      Comment


                      • Nasao sam nesto na DC sajtu, ali ne pise nista o prize money... Pise o dedukcijama, placanjima putovanja, smestaja i hrane, ali prize money se pominje kao nesto od cega iznosi mogu biti deduktovani... Mozda se menja iz godine u godinu, ili je jednostavno neprikladno pricati o nagradnom novcu... Pre ce biti ovo drugo.

                        Comment


                        • ovaj naslov dovoljno govori kako se gleda na DC tim Svajcarske:

                          USA finishes off Federer,Switzerland

                          ovi nasi se bas muce sa Svedjanima, u 5. setu skroz lagano Svedjani uzimaju svoje gemove...a kad bi to Vladan rekao, mozda bi i bilo sanse da nasi naprave brejk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Tacno me ceras da sad targam po forumu

                            Mora ovdje biti
                            http://www.daviscup.com/en/organisat...gulations.aspx

                            Mislim da je ITF isplatio 2 miliona igracima posle titule u DCu,odnosno da su iz saveza rekli tada da su im oni dali,a igraci su tvrdili da im je to nagrada za igre u DCu te sezone i titulu koju su donijeli,da od saveza nisu nista dobili

                            http://sport.blic.rs/Tenis/190468/Te...svojih-prihoda

                            A prije toga je bilo ovo

                            http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=482403

                            I evo koliko ko uzima od saveza

                            http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...Vecina-je-moja
                            sigpic

                            Comment


                            • i Argentina je prosla dalje, pobedili su 3:2 u dublu danas.
                              Za sad su prosle Spanija, USA, Ceska i Argenina.

                              Rusi i Austrijanci jos uvek igraju dubl, igraj vec vise od 3.5h a tek su na polovini 4. seta.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Dobro se izvukose,dvije vezane brejk lopte su spasili,da nije pozurio Brunstrom na 15:40 i da nije isao po ritern viner mec bi bio izgubljen.Janko na kraju servisima obezbjedjuje TB,drugacije ce tesko posto su Svedjani izuzetno sigurni na servisu u ovom setu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X