Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isto tako su se Argentinci u strahu od Nadala u ondasnjem finalu odlucili za brzi hard pa su bili glatko pocisceni od tandema Feli & Verdi. Potpuno pogresno. I zato ce se jos nacekati na tu salataru koju toliko zele a imaju ne znam tacno koliko poraza u finalima.
    Last edited by rastislav; 24-04-12, 17:40.
    http://www.youtube.com/watch?v=SE9HwIq3o_0 <bgcolor=FF0000>\o/ \0/ \O/ http://www.trojka.rs/files/djokomer.swf \O/ \0/ \o/ http://www.youtube.com/watch?v=1U-tb...eature=related

    Comment


    • Ovo je strasno,van svake pameti!Kakva partija,kakav nivo!
      I na kraju u velikom stilu zavrsava,sa tim riternom koji ga je tako dobro sluzio tokom cijelog meca.
      Sto se samog meca tice ovo sigurno niko nije ocekivao.Ipak posto nema Boba svajcarski dubl je svakako favorit,znamo kako su dobra kombinacija Roger i Stan,a onda u nedelju je vec sve moguce,Mardy ne moze dobiti Rogera,nema tu silinu u udrcima,a ni servis na koji moze da racuna.
      Najveca pobjeda za Big Johna u karijeri!
      sigpic

      Comment


      • Nece se dat Fedrinka tako lako sutra,ali su svakako u jako teskoj situaciji...totalno neocekivano...svaka cast amerikancima na danasnjoj predstavi!!!

        Comment


        • Želje, čestitke i pozdravi na maloga Iznera i uspešno polaganje Švajcarske, sa pesnom:



          tetke, ctrine i ujka Nole
          Last edited by Torima; 10-02-12, 20:03.

          Comment


          • Ja ne bih tolike pare stavljao ni da ce Roger izaci u dubl sutra , bio je potpuno nezainteresovan u ovom zadnjem gemu meca , John je odigrao maestralno prva 3 seta , 4 nisam gledao , kapa dole ali i Roger je dosta nezainteresovan i pitanje je da li ce on izaci sutra sa Wawrinkom igrati
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Nece se dat Fedrinka tako lako sutra,ali su svakako u jako teskoj situaciji...totalno neocekivano...svaka cast amerikancima na danasnjoj predstavi!!!
              Kakav je bre to post, zar se nismo dogovorili da je bolje da izgube
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • THEEEEEEEEE GREAAAAAAAAAAAAT ISNEEEEEEEEEEEER!

                Vrhunska predstava, odlican mec, odlicna igra Isnera, maximalno je iskoristio visok odskok lopte, kolik je samo njih prozujalo Fedu pored glave... Anblivabl...

                Mardy Riba izvukao iz detinjstva onu pobedu, ovo - ovo je bilo brutalno. Preslisavanje kod kuce...

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ja ne bih tolike pare stavljao ni da ce Roger izaci u dubl sutra , bio je potpuno nezainteresovan u ovom zadnjem gemu meca , John je odigrao maestralno prva 3 seta , 4 nisam gledao , kapa dole ali i Roger je dosta nezainteresovan i pitanje je da li ce on izaci sutra sa Wawrinkom igrati

                  Mislim da si pogrešio, ima Fed da pogine sutra.

                  Comment


                  • Kakav kraj meca,ono odavno nisam vidio.

                    A Svicarci neutralni ko po obicaju,ovaj put u navijanju

                    Comment


                    • kako su se samo Švajcarci zeznuli sa ovom šljakom..mislim da im treba čudo da bi dobili sva tri preostala meča..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Sto se tice navijanja finale DC prosle godine je vrhunac navijanja u DC-u sto sam ja vidio i cuo

                        Comment


                        • Koliko god lose zvucalo 0-2...nisu u tako teskoj situaciji...potrebna im je pobjeda sutra,ako dobiju, 5. mec bi trebao presuditi o pobjedniku,tako da ce sve biti u Stanovim rukama...koje su,doduse, sve samo ne sigurne...
                          Svajcarci su,svakako,jos uvijek u igri!

                          Comment


                          • Svajcarci jesu jos u igri, ali pitanje je da li Vavrinka moza da dobije Iznera ako ovaj bude igrao kao danas protiv Rodzera.
                            Verujem u cudo i 3:2 za Svajcarsku.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              Sto se tice navijanja finale DC prosle godine je vrhunac navijanja u DC-u sto sam ja vidio i cuo
                              U BG-u, 5. mec finala je bila najveca ludnica, jace nego Spanci tada...bila sam u Areni i 20 000 ljudi je urlalo kao da je mec lopta posle prvog poena u mecu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Gandalf View Post
                                Svajcarci jesu jos u igri, ali pitanje je da li Vavrinka moza da dobije Iznera ako ovaj bude igrao kao danas protiv Rodzera.
                                Verujem u cudo i 3:2 za Svajcarsku.
                                NIje pitanje, zna se odgovor.. danas se umalo sapleo par puta, to bi bio vrhunac dana
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X