Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dolazi Komarac do pobjede i ovaj duel vise nece biti zanimljiv.Na kraju su greske odlucile,mnogo vise ih je napravio Kukushkin,pametno je Komarac cekao od sredine seta i drzao loptu sto duze u igri.
    Viktor izgubio treci set,istorija se ponavlja
    sigpic

    Comment


    • Plus se cesto desava da slabije rangirani pobijedi. Jer igra za drzavu, publika ga nosi itd.
      Sad kad bi stavili da DC bude jedan turnir, potpuno bi unistili natjecanje. Ne bi to vise bilo to.

      Comment


      • Necemo mi videti nista na ovoj svajcarskoj sljaci, ko god da igra
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Brejk Big Johna!!Odlican mec igra Isner,cudno mi je kako se navikao na ovakvu sljaku,Federer nije na nivou,ali nije ni katastrofalan,ali da vidimo moze li zadrzati sad svoj servis,morao bi ako zeli do seta
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Na trenutak sam se upitao s kim ovo austrijanci igraju

            Haider-Mauerer protiv A. Jr. tako pise na livescoreu...kontam od kad je Saudijska Arabija u svjetskoj grupi...jer mi ovo ime na prvu lici na nekoga ko nikad nije uzeo reket u ruke

            A onda skontam da i rusi moraju igrati s nekim danas...i kontam s kim igraju...vidim Igor igrao sa Melzerom...i tada skontam ko se krije pod ovim inicijalima...Rusija

            Comment


            • Moze Isner do pobede! 5-2, idemo!

              Dobar mec, neverovatno koliko su izjednaceni u statistici, John prati Feda u svakom delu na 2-% razlike. 31-30 w, 8-9 ue... Odlicno izdanje Isnera!

              Haha, 1-1!!!

              A i 2-0 za !
              Last edited by Vanja #66; 10-02-12, 18:20.

              Comment


              • bravo za viktora ,idemo dalje . Sjajnaa izdanje viktora ,mali pad krajem treceg seta ,ali dobro se zavrsilo

                Comment


                • Ubi ga Isner reternom vrh mrezice cuva Rogera
                  Nalbandian zavrsio posao,Argentina je sila!

                  Comment


                  • Jel se samo meni cini da Pralica navija za Rogera?

                    Troicki 3-1,ocekivano,a i David zavrsio posao
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • ovaj stepanek i sepi nisu normalni kad ce vise da zavrse, treba da igraju berdih i boleli

                      Comment


                      • Pralica navija za Feda pa glas mu zadrhti od srece kad god Izner uzme neki poen...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kako odlican ugao na terenu da se vidi pod kakvim uglom Isner ispaljuje svoje servise na protivnika,nevjerovatno

                          Comment


                          • Kakve returnove Johny igra na sljaci :w: ... Evo 40-40 , break na pomolu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • E sad vec preagresivan ritern
                              Bas mi je ovo interesantno,Maurer ubija Bogomoljku
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako dosadni mecevi
                                Rodzer se muci sa Iznerom, Izner sjajno reternira. Vrlo moguce da posle prvog dana bude 2:0 za USA, mada iapk verujem da ce Rodzer dobiti.

                                p.s. Bravo Srbija.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X