Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    pa sve zavisi od Brene
    ja se stvarno nadam da ce se odrzati u Nisu
    a kad ce se to saznati?
    U utorak, najverovatnije. Ja sam kontaktirao cak i ITF, a oni nista ne znaju. Kazu da im nista nije stiglo od TSS-a. A kad je vec dobila besplatan koncert u Cairu, vala i Boba ima da sredi stvari tamo u ITF-u.

    Comment


    • Samo jos vise gotivim Delpo-a posle ovoga!

      Bice zanimljivo kako ce uticati ovo na Nadala za sledecu sezonu.

      Comment


      • To je Bojana bilo rečeno onako, ne u pravoj zbilji, ali do ovog momenta smo bili zavnično pobednici DC, bez obzira što smo ono pravo tugovali u septembru.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa mi smo taj pehar izgubili u septembru, a ne sad, nece valjda sad da mi bude zao.

          Odlično izvlačenje za prethodni post, ne bih ni ja bolje. Imali smo veliku šansu odbraniti, zadnju šansu, za naredne sezone nam se ništa ne poklapa, a može se reći i za naredne decenije, i eto nije mi žao.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Odlično izvlačenje za prethodni post, ne bih ni ja bolje. Imali smo veliku šansu odbraniti, zadnju šansu, za naredne sezone nam se ništa ne poklapa, a može se reći i za naredne decenije, i eto nije mi žao.
            Nije izvlacenje, nego je to ono sto ja mislim.
            Tokom 2010. godine nisam propustila nijedan mec u DC, svaki put sam isla u Arenu i navijala svim srcem i normalno da mi je bilo zao u septembru kad smo izgubili i to jos na koji nacin smo izgubili.
            Ali od tada je proslo poprilicno vremena, tako da mislim da smo to svi preboleli.

            A za sledece godine cemo videti, nikad se ne zna kad ce se ponovo zreb lepo pogoditi.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Nije izvlacenje, nego je to ono sto ja mislim.
              Tokom 2010. godine nisam propustila nijedan mec u DC, svaki put sam isla u Arenu i navijala svim srcem i normalno da mi je bilo zao u septembru kad smo izgubili i to jos na koji nacin smo izgubili.
              Ali od tada je proslo poprilicno vremena, tako da mislim da smo to svi preboleli.

              A za sledece godine cemo videti, nikad se ne zna kad ce se ponovo zreb lepo pogoditi.

              Shvatićeš da je to bila poslednja velika šansa, ima vremena, a pročitaj prethodni post, pa ćeš vidit da si se dobro izvukla od napada rodoljuba i patriota . Ja još ne prežalih Marakanu i onu maglu protiv Milaneza, a gdje septembar ove godine, to još nisam apsolvirao, preveliki emotivac.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Shvatićeš da je to bila poslednja velika šansa, ima vremena, a pročitaj prethodni post, pa ćeš vidit da si se dobro izvukla od napada rodoljuba i patriota . Ja još ne prežalih Marakanu i onu maglu protiv Milaneza, a gdje septembar ove godine, to još nisam apsolvirao, preveliki emotivac.
                Ih, pa ne mozes da poredis Zvezdu, ona ipak zauzima posebno mesto ;)
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Brbrbrbrbr...

                  Jbg,ocekivano je bilo da Spanci pobijede, ali ja sam ocekivala drugi ishod meceva, nekako mi ovo najgora moguca opcija.
                  Ali su svakako zasluzili titulu, Ferer je u petak odigrao odlicno, cak je rekao da mu je to bio najbolji mec u zivotu... Rafa se preporodio od Londona, tako da su stvarno zasluzili pobjedu.;) Nadam se da ce ovo pomoci Rafi da udje spremniji u 2012. i da smo se mnogi malo zeznuli sa prognozama za 2012. godinu. Nisam njegov navijac, ali treba tenisu. ;)
                  A zao mi je Argentinaca bas, ne pamtim kad mi je bilo zao zbog nekog sportskog dogadjaja kao danas zbog poraza Argentine. Naravno, najvise mi zao Delpa i Nalbandiana. Delpo je bas tragicar finala, ali ja ga ne krivim, iako su mu oba meca nekako izmakla. Protiv Ferera je imao sansu, ali nije mogao vise, dao je sve od sebe, ali nije islo, jednostavno nije bio dovoljno spreman. Protiv Rafe danas... Briljantan prvi set, pad u sred meca koji ne mogu da shvatim i onda preporod i odjednom neki novi Delpo, koji je igrao odlicno. Na kraju vise nije imao srece, nije lose igrao, forsirao je svoju agresivnu igru, ali nije pogadjao kao u prvom setu. I ne krivim ga zbog tog kraja ni malo, pokusao je, nije islo. Gore bi bilo da se povukao, ovako je bar pokusao sve da pogodi... A da je dao sve od sebe, dao je i stvarno mu svaka cast, borio se kao lav i zasluzio je da dobije bar jedan od ova dva meca.
                  Zao mi je i Nalbandiana, ocekivala sam da ce on igrati 5. mec, a on osta bez sanse da zaigra u singlu. Znamo koliko mu znaci DC i iskreno se nadam da ce ga jos bar godinu - dvije sluziti zdravlje da moze da igra i dodje do titule...
                  A sto se tice Delpa... Igrom u petak i danas na ovom pijesku, kako ga Bojana zove, je dokazao da je vrhunski igrac, ali takodje da jos nije spreman. Nema dovoljno kondicije za duge i teske meceve i to je nesto na cemu ce morati mnogo da radi. Sigurna sam da je i sam svjestan toga i da ce se spremati za sljedecu sezonu, sad bi trebalo da je zdrav i ima vremena da se spremi... Ali nije to samo kondicija, nekonstantan je, ima cudne padove u igri, da je samo kondicija, ne bi se onako vratio u 4. setu...
                  Drago mi je sto je dosta popravio kretanje, bas me pozitivno iznenadio, a i bekhend mu je odlican, primijetno bolji nego u prvom dijelu sezone. ;)
                  Nadam se da ova dva poraza nece puno uticati na njega i da ce sljedece godine biti odlican i doci na zasluzeno mjesto... ;)

                  A Rafa rece na kraju vidimo se sljedece godine... a vec najavio da nece igrati.
                  Da ne zaboravim fantasticne navijace, i jedne i druge. i odvratnog Verdaska.

                  I za kraj, cestitke spanskim navijacima.

                  Comment


                  • Evo jedan i da te utješi. Teško se spremiti za 4-5 sati igre sa tom visinom, teška mu je konstitucija, visina je velika mana, treba ga smanjiti Imam osjećaj da se odmarao 3 set, i da je zato došao do daha, ili je bila i mentalna kriza u tom setu, jedan brejk ga je vratio nazad. Kretanje je povezano sa prašinom, vidi se da njemu i te kako odgovara ova podloga, jer mu se lakše namještati na udarce, a bombe svakako prolaze. Iz ugla Novakovog navijača, Delpa se najviše bojim za RG. Samo da ga izbjegnu povrede, i da ti ne stavljaš njegov avatar, i biće to sve dobro.

                    Comment


                    • Ne znam kad je zadnji put, na ovako sporoj podlozi, Rafa bio podredjen. I to je jos igrao na domacem terenu. Bas je taj domaci teren presudio. Siguran sam da se igralo u Argentini da bi Delpo dizao trofej. A realno, nije ga ni zasluzio, jer nije on gubio ove meceve zbog spreme koliko sto je takticki i psihicki bio lose pripremljen. Protiv Ferera je izvrsio samoubistvo, protiv Nadala se uprpao...

                      I stvarno mi je idiotski da nema dvomeca. Nekako to osmisliti i neophodno je da se igra u obje zemlje i da domacini biraju podlogu. Kakva bi to ludnica bila!

                      Comment


                      • Cestitke Spancima,zasluzena pobeda.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Noto je l' ovo?

                          Ja mislim da sam vec postovao nekoliko strana ranije dvije verzije, ali izgleda da sam kod previse ljudi na "ignore"...

                          radi se o pjesmi koju pjevaju navijaci Boke juniors, Real Madrida, pola Spanije u nizim rangovima takmicenja... ima i obrada od nekog spanskog pjevaca "La Mosca"... Original ide: "Por eso yo te quiero dar Algo de corazón Iremos a festejar Hasta que el mundo..."

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Ja mislim da sam vec postovao nekoliko strana ranije dvije verzije, ali izgleda da sam kod previse ljudi na "ignore"...

                            radi se o pjesmi koju pjevaju navijaci Boke juniors, Real Madrida, pola Spanije u nizim rangovima takmicenja... ima i obrada od nekog spanskog pjevaca "La Mosca"... Original ide: "Por eso yo te quiero dar Algo de corazón Iremos a festejar Hasta que el mundo..."
                            http://www.youtube.com/watch?v=3TOmIy4gsLY

                            od 1:35 malo baca da su ukrali ritam

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Odlično izvlačenje za prethodni post, ne bih ni ja bolje. Imali smo veliku šansu odbraniti, zadnju šansu, za naredne sezone nam se ništa ne poklapa, a može se reći i za naredne decenije, i eto nije mi žao.
                              Ma kakve veze ima zreb.Ako Novak i Janko nastave ovako,nema zime.
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Uh,fenomenalan mec na kraju.Delpo ipak bez snage da nas uvede u odlucujuci set.Krivo mi je zbog njega i Nalbija.Borio se Delpo kao lav,ali je ipak sve to palo u vodu.Atmosfera ova tri dana je bila kao na mecevima argentinskog fudbalskog prvenstva,prosto nevjerovatno.Dugo ovakvu atmosferu necemo gledati na teniskim terenima.Sigurno ce ova titula imati pozitivnog uticaja na Nadala u sledecoj sezoni,ali se i danas vidjelo da to nije onaj stari Nadal...
                                Last edited by Fedex ba; 04-12-11, 19:49.

                                Comment

                                Working...
                                X