Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gotovo je
    presudile su Delpove greske, a ne neka Nadalova neverovatna igra...pricam o 4. setu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by yeezy View Post
      kako se zove lik sa bajcudnijim forhandom sto je voditelj na sport klubu spomenuo da
      Alberto Berasategui

      http://www.sportklub.info/forum/thre...storija-tenisa
      sigpic

      Comment


      • I ponovo drajv volej, pa zasto?

        Comment


        • I da malo opisemo zadnji gem Davis Cupa ove godine , krecemo

          15-0 - odlican poen , bori se Delpo samo malo kasno , nije mi jasno zasto Delpo toliko napada , umesto da se prebacuje sa Rafom i ceka gresku.
          15-15 - kakva FH paralela sunce ti poljubim
          15-30 - ho ho , out Rafa , ima li jos jednog breaka na vidiku kakav mec
          15-40 - je li ovo moguce ? hahahahahahah , 2 break lopte , ajde Delpo
          30-40 - vanzemaljski tenis u svakom slucaju , Delpo se bacio , ludo ,ludo , jos jedna sansa

          GAME ARGENTINA

          Nije zadnji gem
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Kao maljem,ma nema oidbrane od ovoga,zamislite jos na brzem betonu ove udarce
            sigpic

            Comment


            • Idemo u TB!

              Comment


              • TB...najpravednije...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kupio me Delpo za sva vremena!! Idemo majstore po TB!

                  Comment


                  • Kako je dobra atmosfera, publika u transu, ako nista drugo, publici jos jedan set... A tek kako bi bilo dobro jos jedan mec...

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kao maljem,ma nema oidbrane od ovoga,zamislite jos na brzem betonu ove udarce
                      Ne mora beton, samo da je malo brza sljaka, a ne ovaj pesak, Nadal pola toga ne bi vratio.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Vraca se, vraca se...

                        Comment


                        • Na kraju ce 7-0 biti u TB
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Gotovo,ispucao je sve sto se ispucati moglo
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo je definitivno kraj.

                              Comment

                              Working...
                              X