Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hohohohohohoho

    Comment


    • Argentinci su pravili haos i nisu dali Nadalu da servira pa su se Spanci zalili,cak ih je i Tito smirivao

      Koliko srece za Delpa u ovom gemu,mrezi da se zahvali sto ima brejk prednosti
      sigpic

      Comment


      • LELE, LELE, LELE ...

        Comment


        • U, naopako...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • A ovo je teska kategorija,kakvi su to prejektili
            sigpic

            Comment


            • Ho ho ho ho... Kao sto je veliki mag predvidjanja, tj. ja, najavio...

              Comment


              • 5-1.
                Delpo, ljubi mrezu, nek bude na tvojoj strani do kraja meca.

                Vladane, vidjela sam da su Argentinci pravili haos, nego ne znam zasto jer su svi bili okrenuti ka gore, pojma nemam zasto.

                Comment


                • Samo nek izdrzi u ovakvom tempu,ali bice tesko protiv Nadala i ovih navijaca,ali ovo sto prikazuje je fenomenalno
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Auuu, kako spasava brejk lopte Del Potro.

                    Edit... jos jednom

                    Comment


                    • Kralj sljake napucan 6-1 , Delpo majstore samo tako , jos 2 seta i imamo 5 mec gde ce David da objasni Ferreru kako se igra
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Svaka čast za Delpu ,odlično igra perfektno samo da hoce nastaviti u ovakvom ritmu bilo bi idealno.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Strasna partija Delpa,samo da vidimo moze li da nastavi u ovom ritmu.Preko sat vremena,a 6:1
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo Delpo Ovdje niko za Rafu ne navija Sta nam Maja uradi

                            Comment


                            • Vratice se Nadal. ;)
                              On je Nole svi ga VOLLEE ! ;)

                              Salim se naravno. xD

                              Comment

                              Working...
                              X