Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Eduardo,kakvi riterni
    Valjda ce biti dovoljno za prvi set
    sigpic

    Comment


    • Zar niko nema Prime?
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Kako je fino gledati ovaj livescore... Ako nista, bar DC ima super livescore...
        A i vi ste se bas raspisali. A bne znam kako neko moze reci da je Verdasko lijep... Ali zato Feli jeste za obojicu...
        Evo, prvi set u dzepu.

        Comment


        • Prime imaju svi koji koriste SBB,TTV i mislim od 1. i Radijus Vektor

          Schwank strasno riternira,Nalby odlicno servira i za sad to funkcionise bez greske,samo da tako nastave
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            Kako je fino gledati ovaj livescore... Ako nista, bar DC ima super livescore...
            A i vi ste se bas raspisali. A bne znam kako neko moze reci da je Verdasko lijep... Ali zato Feli jeste za obojicu...
            Evo, prvi set u dzepu.
            Treba li ti stream?
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by MiljanVR View Post
              Postavio sam pitanje ima li neko dobar stream ?
              Ja ostavih na prosloj strani ;)
              http://www.sportlemon.tv/c-4.html

              Radi neki sigurno,instalirajte sopcast i mirni ste sto se streamova tice
              sigpic

              Comment


              • Da su lepi, lepi su i previše, za razliku od nekih samoproklamovanih.
                U svakom slučaju im to ništa neće pomoći protiv ovih manje lepih. Majstor Nalbi koji najviše kvari taj prosek, nadoknađuje sve to svojim izvrsnim znanjem. Vamos ARG!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kad pomenu da im kvari prosjek svojevremeno sam kupovao magazin Total Tenis se zvao cini mi se i bas na jednoj strani je bila anketa dje su teniserke birale najljepse tenisere.Marat je bio 1. Novak 2. a Nalby 4. ili 5. vjerovali ili ne

                  Kako majstoir igra na mrezi
                  sigpic

                  Comment


                  • to je to jedva cekam sutra meceve.. bit ce svega, ima sanse Delpo nista nije gotovo

                    Comment


                    • где шпанци нађоше ова два помодарца, само глуме позу.. укапирали су све монденске форе и пале шипарице, а тенис, није важно, извадиће их Надал..
                      sigpic

                      Comment


                      • E sad se tek vidi koliko je bitna ona pobjeda Ferrera,da je Delpo pobijedio i sa pobjedom u dublu Argentinci bi imali veliku sansu,ovako ce Delpo morati do podviga,a i Nalby bi trebao da napravi veliku stvar u 5.No najvaznije je da cemo sjutra gledati taj odlicni mec Nadal-Delpo
                        Last edited by Vladan; 03-12-11, 16:27.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta je sa Prime-om, jel vi imate sliku? edit evo je
                          Last edited by Shardonnay; 03-12-11, 16:30.
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Originally posted by Shardonnay View Post
                            Sta je sa Prime-om, jel vi imate sliku?
                            ја имам лепу

                            http://www.sportlemon.tv/v-2/12/170/v-337124.html



                            аууу одмах брејк..... па ови се баш брукају!

                            2/0 у трећем за Аргентину.. немају појма шпанци са дублом, не знају ни где да стану по терену.. шта ли им говори тренер...? изгледа да ни он не зна шта се то дешава..
                            Last edited by Žika; 03-12-11, 16:38.
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X