Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    E moj Delpo
    Sve se okrenulo za minut,sad je nekako sve da Davidovoj strani...
    I po ovoj studeni Feli izgleda nenormalno zgodno,kapa mu stoji fenomenalno

    Zaljubio sam se u njega, i u onu linijsku što stoji kraj mjerača vremena valjda ću negdje imati prolaz. Koliko je Delpo pao, e Majo Majo sklanjaj avatar dok nije kasno

    Comment


    • Nece ovo Ferrer ispustiti, Delpo je skroz pao i razvlacenje po terenu bez prevelikog rizika bi trebalo biti dovoljno za pobjedu

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        E moj Delpo
        Sve se okrenulo za minut,sad je nekako sve da Davidovoj strani...
        I po ovoj studeni Feli izgleda nenormalno zgodno,kapa mu stoji fenomenalno
        ne znam kako ovo da prokometarisem

        Delpo je umoran, a Ferer moze da trci koliko god treba i ne bi me cudilo da bude 6:2 za Davida.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          I po ovoj studeni Feli izgleda nenormalno zgodno,kapa mu stoji fenomenalno
          Fino od tebe sto priznajes...

          Delpo ocajan sada...
          Rekoh ja, ako ode u 5. dzaba Del Potru i mlados i odmornost...
          A imao je ovaj mec...

          Comment


          • Šteta! Nema šanse Delpo u petom. Ali nikako mi nije jasno zašto stoji 3-4 metra od osnovne kod Davidovog servisa? I nikako da uđe u teren.
            Videćemo.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              E moj Delpo
              Sve se okrenulo za minut,sad je nekako sve da Davidovoj strani...
              I po ovoj studeni Feli izgleda nenormalno zgodno,kapa mu stoji fenomenalno
              deliciano

              Comment


              • Prokomentarisite i tumacite kako god ocete,to je cinjenica.Nadam se da se po drustvenim mrezama i forumima nece o ovoj mojoj recenici pricati kao o Judynoj svojevremeno,ne zelim taj publicitet i paznju

                Em mu je onako ukrao set,em ima prednost jer Delpoo mora stalno da juri...
                sigpic

                Comment


                • Ovo sad je vec mucno za gledati.
                  Evo, moj posljednji pokusaj, skidam avatar.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Šteta! Nema šanse Delpo u petom. Ali nikako mi nije jasno zašto stoji 3-4 metra od osnovne kod Davidovog servisa? I nikako da uđe u teren.
                    Videćemo.


                    To ni Višku nije jasno, spora podloga, i sve vrste servisa će bolje braniti ako se odmakne, a sigurnija je varijanta, još kolike ruke . Tako će svaki servis uglavnom vraćati, a Ferrer nije igrač koji će kazniti to, i uglavnom je Delpo prijetio na njegov servis i stvarao inicijativu, tako da to nije nikakav problem, vjerujem da su to dogovorili on i Tito. Ode Delpo, neće mu pomoći ni skidanje avatara, kasno je sad, ako staviš Novakov avatar potražiću te

                    Ne znam šta se čudite na Vladanov komentar, zna se da su LEPI širokih shvatanja.

                    Comment


                    • Verdasco mu govori da se smiri i da dise duboko

                      Comment


                      • Nema vazduha Delpo,nema snage,posebno je pao posle onakvog poena na 40:30.David je gladiator,cudoviste
                        sigpic

                        Comment


                        • najborbeniji na touru.. prognoza: sutra 3:0 za espanu

                          Comment


                          • Kako ga fino seta po terenu.
                            Kao Delpo njega u 3. setu.
                            Nema Delpo snage, ove godine nikako nije ni imao snage za duge meceve...

                            Ako ovo ne pomogne, nista nece.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              To ni Višku nije jasno, spora podloga, i sve vrste servisa će bolje braniti ako se odmakne, a sigurnija je varijanta, još kolike ruke . Tako će svaki servis uglavnom vraćati, a Ferrer nije igrač koji će kazniti to, i uglavnom je Delpo prijetio na njegov servis i stvarao inicijativu, tako da to nije nikakav problem, vjerujem da su to dogovorili on i Tito. Ode Delpo, neće mu pomoći ni skidanje avatara, kasno je sad, ako staviš Novakov avatar potražiću te

                              Ne znam šta se čudite na Vladanov komentar, zna se da su LEPI širokih shvatanja.
                              Nažalost nemam SK, nestao danas, te gledam SopCast-a i slušam Rumunješće...
                              Koliko videh i te kako je kažnjavao David, a pogotovu što je puno kratkih lopti Delpo vraćao, da ne pričam o većom utrošku snage.
                              No, dobro, u svakom slučaju, kao što rekoh, nema šanse da dobije u petom.
                              Šteta, imao ga je.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X