Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • moze mi netko reci gdje mogu naci statistike meca nadal monaco..

    Comment


    • Ma debil. Klasicni. Pa ne moze da brejkne u gemu dje david servira svaku drugu i ne vjeruje u svoje udarce.

      Comment


      • Originally posted by Melinda View Post
        moze mi netko reci gdje mogu naci statistike meca nadal monaco..
        Izvoli

        sigpic

        Comment


        • hvala..

          Comment


          • Super, stigla sam da vidim kako Delpo osvaja drugi set, a prvi bolje sto nisam gledala.

            Vidim da lupa aseve drugim servisom na sljaci.
            Jeste Delpo i mladji i odmorniji, ali mislim da Ferer ima vise snage i da ce, ako se bude igralo 5 setova, on imati prednost.
            A vidim i da se spanska publika probudila...

            Comment


            • Nema vise one snage u udarcima Ferrera kao u prvom setu...lijepu sansu ima Delpo da ovo dobije...bolji je trenutno
              Selekcija udaraca u vaznim poenima je losa!

              Comment


              • Do kraja meca David nece imat servu. Vise nece imati nadcovjecje riterne... Ovaj panj od Delpa je stvarno sampion... Kakvo sve prosipanje...

                Comment


                • Inteligentno David,prvo ga je izvukao na mrezu,a onda majstorski lob,Delpo je morao da izadje,bio na nicijoj zemlji
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko ima stepeni u dvorani? Cijenim da nema viÅ¡e od 10-12, ljudi se ogrnuli, trener Argentine u bundi, da ne mora sjediti zaigrao bi tango. Delpo bolji u 3 setu, ali će ga izgubiti, previÅ¡e je propustio.

                    Comment


                    • Uf kakva greska Ramosa
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Koliko ima stepeni u dvorani? Cijenim da nema više od 10-12, ljudi se ogrnuli, trener Argentine u bundi, da ne mora sjediti zaigrao bi tango. Delpo bolji u 3 setu, ali će ga izgubiti, previše je propustio.
                        Mislim da im uopste nije zatvoreno ovo igraliste. Samo su napravili krov iznad terena u cosku stadiona,a sa strana je sve otvoreno...
                        Ajde Delpo po break!
                        Kakva buka je nastala kad je loptica presla na Rudarevu stranu,kao da ga je Tevez zabio na svjetskom

                        Comment


                        • Nije zatvoreno ;)
                          Au koliko srece za Delpa,nije mu zao uopste naravno
                          Vratio se u set,mada ovo i ona Ramosova greska iako bi taj poen bio njegov,no zasluzio je ovu srecu
                          sigpic

                          Comment


                          • Sreca prati hrabre.
                            Usao je sad Delpo u udarac, fino...
                            I ja gledam kako je hladno, obukli se svi kao da su na snijegu, kad su igrali Monako i Rafa, selektori bili u trenerkama, sad obukli sve sto su ponijeli.
                            Vladane, hvala za avatar.

                            Comment


                            • pada david definitivno ali ima ovdje jos igre, ne gine nam gledati pet setova

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Nije zatvoreno ;)
                                Au koliko srece za Delpa,nije mu zao uopste naravno
                                Vratio se u set,mada ovo i ona Ramosova greska iako bi taj poen bio njegov,no zasluzio je ovu srecu
                                Visio je u zraku Davidov servis cijeli set,moralo je nekako doci do breaka
                                A bas su ceste greske u zadnje vrijeme kada suci dosude da je loptica dva puta pala na zemlju,a nije

                                Comment

                                Working...
                                X