Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monako je ovdje samo zato sto Rafu ne moze da dobije ni Delpo, a ne drugi reket Argentine. Ovo je da se baci mec, nada da Delpo dobije Ferera, i dubl odradi posao, a onda da pravi drugi reket Argentine trazi sansu protiv Ferera.

    Comment


    • где ово нађоше да снимају?
      sigpic

      Comment


      • On sve salje ostre lopte na FH,ne znam kako ne vidi da mu se sve jace i ostrije vracaju
        sigpic

        Comment


        • Nema ovde leba za Monaka, džaba što gemovi traju dugo, kad Nadal sve bitne dobija .. Nadam se pobedi Delpa ..

          Comment


          • Aoooooooooooo,aooooooooooooooo,aoooooooooooooooooo ooooo sta je sve vratio Rafa,dva smasha,pa onda i dvije FH dijagonale i dosao do poena BH paralelom,kakav poen
            sigpic

            Comment



            • Kakav poen...

              Comment


              • Sta radi Rafa?!

                Comment


                • Kao da se igra finale RGa,toliko je motivisan i gladan,Juan do jos jednog,mozda dva gema
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Argentina bi mozda i imala neku sansu, kad bi je predvodio El Grande Juan Ignacio... Ovako, kucu, supu, kucicu za psa, kola, biciklo, trotinet, ..., na Nadala ispod 29.5 gemova.
                    Taman za sat vremena da ponesem pare povjeriocima i pokupim brata koji je ostavljen kao garancija.

                    Comment


                    • to je moj covjek kakvi poeni.. savrseno.. dobija i ferrer danas ubjedjena sam

                      Comment


                      • Ajmo sad ponovo da se pisu analize za sledecu godinu sa izmenjenim prognozama za Nadala jel ovo onaj isti covek iz Londona? Svaka mu cast, ali iskreno.
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Ne smije se on otpisivati,najbolji je na sljaci svih vremena i opet ce on tu da grize i uzima titule,jos sad ima nekoga da juri,da se dokaze ponovo
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by vamos_rafa View Post
                            to je moj covjek kakvi poeni.. savrseno.. dobija i ferrer danas ubjedjena sam
                            Ako Delpo bude igrao kao protiv Novaka u Beogradu,bez obzira na sporiju podlogu,dobija..

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ne smije se on otpisivati,najbolji je na sljaci svih vremena i opet ce on tu da grize i uzima titule,jos sad ima nekoga da juri,da se dokaze ponovo
                              A i sledece godine koliko sam cuo nece da igra za reprezentaciju jer ce se sebi posvetiti 10000% jer i ovako ima malo odmora a igranje za reprezentaciju mu samo jos to i otezava.

                              Comment


                              • Ja prva mijenjam onu prognozu za sljedecu godinu...
                                Em dobro igra, em se vidi zelja za igrom, sto se mene tice, najbolji Rafa ove godine, bar u prva dva seta.
                                Sad polako popusta, a Monako dobar, kad bi nekim cudom dosao do ovog seta, moglo bi biti zanimljivo...

                                Comment

                                Working...
                                X