Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feli je iskusno postavio mobilni da prikrije emocije, nijanse će odlučivati o pobjedniku, Argentinci su spremniji.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Turnira se naosvajao, a Monaco je jedan.
      Obrati paznju na tajminge... Monako igra u zivotnoj formi, ali tada pocinje prica o Ciski i Nadalu, njihove fotke... Monaka vise nema na teniskoj sceni... izlazi onaj clanak gdje Rafa konstatuje da je to s Ciskom samo plasticna veza, i tog momenta Monako pocinje i celendzere da igra, a krajem godine uspijeva i neke velike rezultate da napravi... Slucajno?

      Comment


      • Ciska je paravan, prihvatila je ulogu i ne vjerujem da ispašta. Uvijek su bili sumnjivi, a vidiš da malo bacaju jedan na drugoga, sličnosti se privlače. Rafa je jedva dočekao da ispadne sa zadnjeg turnira, ali me malo buni Feli, on je uvijek oponašao Rafu. Moguće da postoji ljubomora izmedju njih dvojice, pa je Feli pokušao da uzvrati sa Delpom. Delpo je u septembru odbio Maju iz Bijeljine, znači da nešto s njim nije u redu, teško je to sve razjasniti. Možda da stave odlučujući meč Feli-Monaco, to bi bila prava poslastica.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Turnira se naosvajao, a Monaco je jedan.
          apsolutno i možda neće da čeka.

          mnogo bih volela da Argentina osvoji, Nalbiju je ovo možda poslednja šansa za taj trofej, a poznato je koliko mu znači ovo takmičenje.
          sigpic

          Comment


          • Koliko god Argentinci,a pogotovo Nalby zeljeli ovo do titule nece doci do nje ubijedjen sam.Bice zanimljivo vidjeti u kakvom je Nadal stanju ali da njega dobije Nalby na sljaci,pa i Delpo cini mi se da je gotovo nemoguce.Sljaka ce biti izuzetno spora,upijace te Delpove razorne udarce i on ce grijesiti,da ne zaboravimo Davida,vidjeli smo kako igra i u kakvoj je formi,ne vidim ni on kako ce izgubiti mec.4:1 za Spaniju
            sigpic

            Comment


            • Vladane,
              Da ti nisi ovo napisao, i ja bih bila gotovo sigurna da Argentinci nemaju sanse, ovako ima nade. Ceka se jos Noto sa svojom prognozom.
              Mene raduje sto je Nadal u veoma losoj formi, mada njega na sljaci nikad ne treba otpisivati. Ferer je u odlicnoj formi, ne sumnjam da ce na sljaci biti jos bolji i mislim da im je on trenutno najpouzdaniji igrac.
              Sto se tice Argentinaca, njihova jedina prednost je u tome sto se vec neko vrijeme spremaju na sljaci. Davida nismo gledali odavno, gledala sam neke snimke treninga i izgleda potpuno zdravo i spremno. Delpo ne briljira u posljednje vrijeme, ali nije bio posebno dobar ni prije Beograda, pa je tamo bio sjajan. Ono sto mene brine je ovo ispod Delpovog koljena (posljednji klip)... Nadam se da nije neka povrjeda, tj. da je samo iz predostroznosti... I Monako je nedavno pokazao da nije zaboravio kako se igra tenis, tako da...
              Argentinci imaju i ogroman motiv i zelju za ovom pobjedom, svi bas vole da igraju za svoju zemlju i hoce tu DC titulu, Davidu je stvarno zelim, zasluzio je... A i Delpo ce tesko do nje kad ne bude imao Davida u timu, tako da...
              Ja se nadam cudu i pobjedi Argentinaca.

              A evo i malo treninga Delpa, Nalbija i Monaka.










              I dok Argentinci vrijedno treniraju, Spanci se zabavljaju.

              Comment


              • u Sportu je sve moguce, ako Delpo bude igrao kao u Areni, moze da dobije oba singla, sljaka mu izuzetno odgovara jer ima vremena da se namesti na udarce. Kako je igrao protiv Tipse, jedva sam cekao da se zavrsi mec , a i Novak je bio odlican dok je igrao, ali dzabe kad je Delpo bio neunistiv. U Beogradu je odigrao dva najbolja meca u sezoni, bio je najblizi nekadasnjem maksimumu. Verovatno se lepo spremio i za ovaj Dejvis Kup. Sto se tice drugog singla, bolje da igra Monako nego Nalbi, zbog spreme, a ona je na sljaci mnogo bitna. Nije nemoguce da Argentina osvoji, u sportu se sve desava, ali mora DP da dobije OBA singla i Monako Ferera u odlucujucem mecu. U dublu nemaju previse sansi. Sve u svemu, navijam za Argentinu, ali nekih 75-25 u % za Spance.

                Comment


                • vamos espana nije moj rafa peder

                  Comment


                  • Kako je lepo na forumu kad je ovako ljubav u vazduhu, evo jos inspiracije kao podrska za nove forumske parove





                    Comment


                    • ova dvojice se bas vole
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ozgleda razvija se prijateljstvo .A lijepo ih je vidjeti zajedeno vjerovatno imaju neke zajedničke teme za razgovor.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Sve su vece sanse da DC mec protiv Svedske bude u Nisu! Svi ocekuju pozitivan odgovor za sedam dana!

                          Comment


                          • Ja sam cula da je Boba dogovorio da Brena dobije besplatno halu Cair za koncert i da ce on uraditi sve sto moze kod ITF-a da se ipak DC odigra u Nisu.
                            E sad, to je bilo dok je Boba jos uvek bio predsednik TSS-a.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ja sam cula da je Boba dogovorio da Brena dobije besplatno halu Cair za koncert i da ce on uraditi sve sto moze kod ITF-a da se ipak DC odigra u Nisu.
                              E sad, to je bilo dok je Boba jos uvek bio predsednik TSS-a.
                              Jeste, koncert je 8. decembra.

                              Boba je tamo u komitetu ITF, kaze Tomic da je Nis odlicno kotiran kod njih. Sredice on to, a cim Tomic kaze da ocekuje da za 7 dana sve bude gotovo, onda ce biti, on je veliki pesimista.

                              Inace, Nisu ce verovatno biti dodeljene dve trecine sredstava iz razvojnog fonda TSS.

                              Comment


                              • Znaci to je definitivno istina
                                Bas vas briga, najbitnije je da Nis dobije DC, a najmanja je onda zrtva da Brena ima koncert
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X