Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shardonnay View Post
    Vidim velika vecina je zadovoljna protivnikom Svajcaraca, ali danas kad sam videla parove ja nisam bila toliko zadovoljna...Naravno pitanje je forme Amerikanaca u tom trenutku, sta ce biti sa Querrey-jem, i na kraju sa Fish-ovom formom. Ako Roger bude igrao naravno to i nije bas toliko bitno, ali ako ne bude mislim da je prilicno jasno ko je tu favorit...
    Pa kakve su sve protivnike mogli da dobiju, Amerikanci i nisu losi, a posebno sto se igra u Svajcarskoj.
    Normalno, sve zavisi da li ce Fed i Stan da igraju ili ne, ali Federer je ionako u to vreme u Evropi, posto ce igrati Roterdam a ne Dubai, tako da mislim da postoji sansa da zaigra
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja mislim da Svajcarci nece izabrati sljaku,ako Roger odluci da igra nece imati nikakvih problema,jer mogu i u dublu,a i Stan moze da pobijedi bilo kog americkog igraca
      sigpic

      Comment


      • Uh, svaka cast rudaru Fereru, Lopezu i Verdasku ali vidjalo je ovo takmicenje i bolje.. 1969. titulom su se okitili Artur Es, Sten Smit i njegov ubitacni dubl partner Bob Luc. Nije losu postavu imala ni Australija 1973. kada su Njukomb i Lejver odigrali svih 5 meceva bez pomoci nekog treceg. 1978. Amerikanci opet imaju jaku postavu sa neunistivim Smitom/Lucom, ali uz pomoc Gotfrida i genija Mekinroa (1979. upao i Gerulaitis). Lepa cetvorka igrala je i 1992. a cinili su je Agasi, Kurijer, Mekinro i Sampras
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Srbija-Svedska,sad u Beogradu,nemaju tu Svedjani sta da traze,jos je pitanje oce li im Robin igrati.
          Ali stvarno strasni mecevi,Njemacka-Argentina,Kanada-Francuska i Svajcarska-SAD
          Da li je sigurno da ce biti u Beogradu?

          Comment


          • Zar jos neko ispunjava uslove sem Beograda i NSa?Kakva je ono prica bila pred finale prosle godine ili je to bilo samo zbog finala?
            sigpic

            Comment


            • Ja mislim da NS ne ispunjava, zato sto nemaju aerodrom.
              Nis ima neki aerodrom, ali ne znam da li taj aerodrom ispunjava standarde
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pa protiv Indije se igralo u NS, trebalo bi da oni ispunjavaju uslove... I Fed kup su igrali tamo.

                Comment


                • Pa trebalo bi da ispunjava, imamo dobar aerodrom, uostalom i organizujemo ovde Evropsko prvenstvo u Rukometu

                  A i hala je rekonstruisana, nadam se da ce se nekako taj mec odigrati u Nisu

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Pa protiv Indije se igralo u NS, trebalo bi da oni ispunjavaju uslove... I Fed kup su igrali tamo.
                    Onda to vazi samo za finale
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Znaci postoje sanse da se igra u Cairu



                      Comment


                      • Teniski savez Španije odlučio je da Sevilja bude domaćin finala Dejvis kupa, u kojem će ta zemlja dočekati Argentinu.
                        Ovu odluku trebalo bi da potvrdi i Međunarodna teniska federacija (ITF), ali očekuje se da to bude samo formalnost, pošto Sevilja ispunjava sve kriterijume.

                        Španija je već jednom osvojila Dejvis kup u Sevilji, pošto je 2004. godine u finalu savladala selekciju SAD sa 3:2. Tada su se mečevi igrali na Olimpijskom stadionu pred 27.000 gledalaca.

                        Ovogodišnje finale Dejvis kupa igraće se od 2. do 4. decembra.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kad smo vec kod toga


                          Comment


                          • Ne znam kada je viskovic dao intervju za TV Novosti ali kaze da se finale DC-a igra u Argentini i da ce najverovatnije odabrati tvrdu podlogu.. svaka cast na obavestenosti i secanju gde su igrali prethodni mec
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Nazalost Dejvis kup reprezentacija nece nikada dolaziti u Halu Cair. Danas je trebala da se obavi finalizacija dogovora da Nis ugosti reprezentaciju Svedske, ali doslo je do jednog problema koji nema resenje. Visina hale je 10 metara, a ITF zahteva 12. 2 metara deli Nislije od domacinstva u DC-u!

                              Comment


                              • Baš bez veze
                                Navijala sam za vas. Znam kako je unutrašnjost uvek željna vrhunskih sportskih priredbi.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X