Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hewit - Wawrinka...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Tomić ili Hjuit ?
      ahaha, da, da, drevni Hjuit, što bi rekao jedan forumaš.
      sigpic

      Comment


      • Hewitt servira za ostanak u mechu
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Koliko znam, Wawrinka ima servis...i zato me i cudi, mogli su taj jedan gem da odigraju, pa ako zavrsi super, ako ne onda odlaganje za sutra, ovako mi je nelogicno, tj malo ne fer prema Svajcarcima.

          edit: ok, ako Hewitt servira, to malo menja situaciju, ja sam negde procitao drugacije. No to je opet samo 2 gema.

          Comment


          • Ja sam prvo mislio da je kisa ali i mrak je bilo logicno jer i Federer - Tomic bio dug mec

            Comment


            • Originally posted by Miki90 View Post
              Koliko znam, Wawrinka ima servis...i zato me i cudi, mogli su taj jedan gem da odigraju, pa ako zavrsi super, ako ne onda odlaganje za sutra, ovako mi je nelogicno, tj malo ne fer prema Svajcarcima.

              edit: ok, ako Hewitt servira, to malo menja situaciju, ja sam negde procitao drugacije. No to je opet samo 2 gema.
              Da, Hewitt servira i sada logicno je da uzme gem pa 4-5*... pauza 1 minut ovo ono i sve vise i vise je tesko za igrati pa zato lepa odluka, da bi Wawrinka servirao mislim da bi se odigrao taj gem u svakom slucaju

              Comment


              • nije se oporavio od povrede i odmah je poklekao drevni hjuit,limuzina,6 3 za warburga
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Bravo Stan majstore
                  sigpic

                  Comment


                  • Bravo Wawrinka,završio je taj set sa 6:3.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Svaka cast Stan nevjerovatno je kako taj momak i pozitivno moze da iznenadi kad se najmanje nadas...uz dobar zrijeb u svjetskoj grupi...imam neki osjecaj da bi se i Roger odazvao da igra...i da ce ovu 2012 i Wawrinka i on maksimalno posvetiti nacionalnom timu...ali sve ovo,naravno, u mnogome zavisi od toga kako ce se odvijati "regularni" dio sezone...pogotovo Rogerove...

                      Comment


                      • Bravo Stan!!!
                        Stan The Man!!!

                        skroz me je iznenadio sa ovom pobedom, mislila sam da Svajcarci posle izgubljenog dubla nemaju nikakve sanse, ali mi je drago sto me je Wawrinka demantovao
                        HOPP SWISS!!!
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kakva pobeda, svaka cast Stan!

                          Comment


                          • Zreb je u sredu, nadam se da cemo mi i Svajcarci imati lep zreb
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Е, лепо сам говорио да ће оно изцрпљивање извеђу Типсе и Нолета да нам се обије о главу у девис купу... Типса се изморио и предао меч, а Ноле остао да га ови остали докраиче....
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Zika View Post
                                Е, лепо сам говорио да ће оно изцрпљивање извеђу Типсе и Нолета да нам се обије о главу у девис купу... Типса се изморио и предао меч, а Ноле остао да га ови остали докраиче....
                                Pa sta je treba da mu preda mec Tipsa tamo,oni kada izadju na tren nisu prijatelji,nisu nista,igraju da na sve nacine prodju dalje,tu nema drugarstva,a kada se mec zavrsi,onda se sve vraca u normalu,to se naziva profesionalizam ;)
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X