Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Miko

    Jel se ti zajebavas ili ozbiljno mislis da bi Troicki mogao da dobije Delpa. Skupljao bi gemove protiv njega.


    Nadam se da nije povreda teze prirode i da nece zbog ovog meca imati hronicne probleme u buducnosti.

    Sezona do kraja je nebitna skroz, ako treba i 2 meseca da pauzira nek pauzira samo da sanira povredu da ga ne bi stigla sledece sezone kad je bitno.

    Comment


    • Samo da nije ozbiljnija povreda, tj. da je nije pogorsao vec da je samo bio trenutan ostar bol
      "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

      Comment


      • Miko, kao i sto ostali kazu, platio bih ti samo da ne postujes

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Meni je krivo to sto je izasao na teren ako ne moze da igra , ako ne moze sto je izlazio :
          1) Sam si je pogorsao povredu
          2) Ispali smo iz Davis Cupa
          3) Rizikuje dugo neigranja

          Zasto mu je to trebalo ? Nizasto
          Mogao je Vica izaci pa sta bude



          Ja nisam Novakov navijac ;)
          Nebitno ,da li si navijač ali niti jedan čovjek koji ima imalo duše se ne bi usudio da napiše sve ovo.Ali tebi svaka čast očito ne znaš cijeniti šta je taj čovjek uradio cjelokupno za Srbiju Davis coup nema ni traćak onoga šta e on postigao ove godine.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Znas sto mi je krivo ?
            - Krivo mi je jer sam bio optimistican da ce biti finale Srbija i Spanija i da cu gledati Rafu i Noleta u ARENI uzivo , ovako nista od toga Krivo mi je jer ne igraju sa 50 posto snage niko od njih , Viktor onako lagano izgubi od Nalbandiana Tipsarevic ne moze dobiti Delpa , pa nismo ni zasluzili , ja krivim Novaka jer je izasao povredjen , meni ga je zao sto sam sebi pogorsava povredu i nista dobro nije napravio
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Zbog ovakvih kao Miko je i igrao.Ovako se karijera krati,ovako se tijelo unistava.Zna Novak bolje od toga,nazalost dozvolio je da srce odlucuje umjesto glave.
              Last edited by Vladan; 18-09-11, 15:00.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by unagi View Post
                @Miko

                Jel se ti zajebavas ili ozbiljno mislis da bi Troicki mogao da dobije Delpa. Skupljao bi gemove protiv njega.


                Nadam se da nije povreda teze prirode i da nece zbog ovog meca imati hronicne probleme u buducnosti.

                Sezona do kraja je nebitna skroz, ako treba i 2 meseca da pauzira nek pauzira samo da sanira povredu da ga ne bi stigla sledece sezone kad je bitno.

                100% se slazem pogotovo sa ovim zadnjim.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Strasno , ne mogu da verujem , izvredjao sam ga na sav glas u kuci , neverovatno sta nam uradi Strasno Prvo ni jedan mec za reprezentaciju ove godine u singlu nije odigrao i umesto da je danas Viktora pustio da igra koji je spreman on mora da igra, on je najbolji Ispadosmo zbog njega Kako ovo ne volim , ovo je strasno , da igra neko a ne moze da igra , a za sebe kad treba da igra 100 posto je spreman
                  Imas srece pa se ne ide u zatvor zato sto si kriminalno glup, ali moderatori koji drze do minimalnog kvaliteta foruma bi ti se zahvalili na duze vreme zbog ovoga.

                  Comment


                  • Meni zao Novaka... ne u smislu da ga sazaljevam, nego zao mi je sto je dospeo u neku sferu sporta i takmicenja gde su ga uvukli navijaci, ili bar oni koji sebe tako nazivaju. Kazi da neces, da ne mozes, nema sta kome da se pravdas. Tako isto radi Roger, pa je zbog toga on i ovde opste proglasen za arogantnog i samozivog. Ali kad jednom naviknes naciju i navijace na takav stav, bice ti lakse u zivotu, i neces morati da se nosis sa ovakvim pritiskom, koji se Novaku srucio na glavu ovih dana...
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Sreca u nesreci je da je izgubio prvi set...da ga je dobio...nema sanse da bi predao...

                      Comment


                      • Originally posted by unagi View Post
                        @Miko

                        Jel se ti zajebavas ili ozbiljno mislis da bi Troicki mogao da dobije Delpa. Skupljao bi gemove protiv njega.


                        Nadam se da nije povreda teze prirode i da nece zbog ovog meca imati hronicne probleme u buducnosti.

                        Sezona do kraja je nebitna skroz, ako treba i 2 meseca da pauzira nek pauzira samo da sanira povredu da ga ne bi stigla sledece sezone kad je bitno.

                        Nažalost, smrtno je ozbiljan.
                        Sad nek sve ove turnire propusti, odigra 1-2 do kraja godine i dosta od njega, mora biti maksimalno spreman za narednu sezonu, ne smije biti rizika od iste povrede.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Meni je krivo to sto je izasao na teren ako ne moze da igra , ako ne moze sto je izlazio :
                          1) Sam si je pogorsao povredu
                          2) Ispali smo iz Davis Cupa
                          3) Rizikuje dugo neigranja

                          Zasto mu je to trebalo ? Nizasto
                          Mogao je Vica izaci pa sta bude



                          Ja nisam Novakov navijac ;)
                          MAjke mi moje ja vec mesecima pokusavam da shvatim za koga ti sve navijas...
                          Uglavnom shvatio sam da navijas za pobednike, sto nema gore stvari od toga....
                          Samo se zamisli, na US Openu si ludio za NOletom sada ga pljujes...daj breee...
                          Ocajan raspored je i doveo do ovoga, treba da igraju 12 meseci godisnje tako je najbolje...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Big Nole View Post
                            Imas srece pa se ne ide u zatvor zato sto si kriminalno glup, ali moderatori koji drze do minimalnog kvaliteta foruma bi ti se zahvalili na duze vreme zbog ovoga.
                            Slusaj , nije da ja ne volim Novaka , daleko od toga , 4 mi je omiljeni teniser ali nisam sad ne znam kakav fan , vise volim Tipsu , ali mi je krivo sto sebe unistava , izlazi na teren znajuci da ne moze , nego zeli da igra jer voli Srbiju Ne mislim da bi Viktor dobio ali bi se borio i imao bi pritisak , ovako je sebe povredio i jos smo ispali
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Znas sto mi je krivo ?
                              - Krivo mi je jer sam bio optimistican da ce biti finale Srbija i Spanija i da cu gledati Rafu i Noleta u ARENI uzivo , ovako nista od toga Krivo mi je jer ne igraju sa 50 posto snage niko od njih , Viktor onako lagano izgubi od Nalbandiana Tipsarevic ne moze dobiti Delpa , pa nismo ni zasluzili , ja krivim Novaka jer je izasao povredjen , meni ga je zao sto sam sebi pogorsava povredu i nista dobro nije napravio
                              Kao prvo da je doslo do tog duela, do karata ne bi dosao, to ti garantujem. Drugo Viktor je van forme i ne moze dobiti Falju, a kamo li Nalbandijana koji svi znamo kako igra za reprezentaciju. Delpo nije tamo neki igrac pa da ga Tipsarevic moze dobiti lagano, Delpo je igrac koji zasluzuje Top 5, a ova 2 meca je odigrao vrlo dobro. Novaka krivis? Zasto? Samo je hteo da pomogne reprezentaciji, da se Viktor ne bi obrukao, a da se to desilo bilo bi veceg pljuvanja.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Tvojim prosipanjima nema kraja.
                                Zamisli, on kriv za neuspjeh Srbije. A on ne bi trebao ni da igra. Zahvaljujuci njemu Troicki i Tipsa su imali skoro godinu dana odlican renking. Podario im je samopouzdanje onim trofejom Dobio je svaki krucijalan mec. Ako neko misli da su one pobjede Janka i Viktora bile teske, onda taj ne zna nista o tenisu. Da su bile teske, ne bi ih ni dobilli. Poklopilo se da su kuci igrali protiv vecih vezara i od sebe... Ove se isto poklopilo sve, domacinstva, ali Srbija je ipak ugostila dva dobra i motivisana igraca i jos uzela podlogu za njihov merak... Djokovic je mogao dobiti oba meca, ali bi onda ARG izasli u mnogo boljem dubl sastavu i rastavili na proste cinioce, pa bibilo 3:2 i vise boljelo... Koji Tipsarevic i Troicki. Pa delpo je GS sampion. Ovi imaju jedan turnir 500, zajedno...

                                Comment

                                Working...
                                X