Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    nole nije mogao da igra,to je jasno kao dan...nevidjeni umor,blaga povreda,promena vremenske zone i 24 casa pred mec dolazis.jednostavno znalo se da nece igrati kao sto se znalo da ce najverovatnije biti 0-2 bez njega.mislim sta se ocekivalo ? troicki-nalbandian,zna se da ga nalba dobija i onda janko ima bukvalno obavezu da dobije boljeg igraca od sebe del potra ili smo na rubu eliminacije...mora se prihvatiti cinjenica da su del potro i nalbandian za klasu iznad janka a za tri klase iznad viktora,to je realnost,nema se tu sta nervirati cak i da uzmemo dubl i donese nam novak bod,opet su oni favoriti u mecu nalbandian-tipsarevic,s tim sto tipsa moze da ga ugrozi ali mogu i oni nas u dublu...tako da treba sve kockice da se poklope uz veliku dozu srece da bi uopste imali sansu za preokret...jbg,to je realnost...plus selektor obradovic koji nema autoritet a i znanje mu je odgovorno tvrdim manje nego pola njih ovde...kapiram da je on glavni predmet sprdnje u svlacionici,da kada idu u goste,mazu mu pastu po licu dok spava covek samo aplaudira,pita igrace ko ce da igra ko ne,mislim da kada gubi neko od nasih da mu on na pauzi neda konkretno nijedan teniski savet nego,samo pozitivno,ajde ajde,idemo bravo bravo,mozes ti to...e nole idi bodri ga malo sad kad izgubi gem covek je zalutao,mogao bi komotno polovini ljudi sa ovog foruma da preda tenisku palicu.onda mislim da je izbor podloge potpuno pogresan jer je ovo nacrtano za nalbandiana i del potro...morala je mnogo sporije ta podloga...od ove podloge bi cak i sljaka bila bolje resenje jer bi mozda monaku ili cheli otkinuli jednu pobedu


    Shljakashima na shljaci otkinut pobjedu,svaka chast,sve si nam rekao
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • nalbi im ne bi ni igrao da je sljaka a viktor je ove godine na sljaci i pravio jedino neke rezultate i mogao bi nekako monaka u 5 setova da dobije,ako mu nije dan naravno ...u svakom slucaju bili bi blizi nego danas,gde ni u jednom trenutku nismo pripretili.jesu oni tradicionalni sljakasi i sve ali u ovoj generaciji su im dva najbolja igraca del potro i nalbandian klasicni igraci brze tvrde podloge,to je jasno kao dan.opet neka sporija tvrda je mozda bilo najbolje resenje ovako ovo je podloga koja kao da su je argentinci krojili

      edit : @ karbonare,bolonjeze...ne,nego boljim igracima od njih za klasu,"tvrdopodlogasima" na tvrdoj podlozi otkinuti pobedu,svaka cast i tebi i obradovicu sve ste nam rekli
      Last edited by asprilja; 16-09-11, 22:43.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Ma gde ce on protiv Chele na sljaci, covek 6 meseci u godini igra samo turnire na zemlji, ne bi im tek onda mogli parirati....
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Cuj ne bi igrao. Normalno da bi igrao Nalbandian, nece valjda Chela ili Monaco umjesto njega.
          Viktor na sljaci, ko riba na suhom, dzaba to sto je on nekako zabiljezio tri pobjede na Rg-u.
          Genius, outrageous, the best ever! RF!

          Comment


          • Ocekujem da Argentinci stave Nalbandiana sutra. Pa njima treba samo jedan poen.

            Comment


            • pa trebao je sporiji beton,to sam i rekao nego kazem da bi cak i vece sanse imali na sljaci nego po ovom klizavom betonu koji je kao da su ga napravili nalbandian i del potro

              edit @ retro : pa super ako bi igrao nalbandian na sljaci
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Viktor je u ocajnoj formi, vec par meseci decko ne moze da se sastavi, izgubio je od Falje na USO-u i zar je stvarno neko ocekivao da on dobije Nalbija u dvorani?

                Ja sam vise ocekivala od Tipsarevica, ali on ocigledno nije mogao da se izbori sa pritiskom, iako je na pocetku meca igrao bas kako treba, setao je Delpa i terao ga da puno trci. Tipsarevic je postao konstantniji ove godine, dobija slabije od sebe bez problema, ali kao da je izgubio ono sto ga je krasilo celu karijeru, kao da vise nije igrac za velike meceve, koji muci i dobija jace od sebe mozda ja gresim, ali imam takav utisak...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Momak je apsolutno u pravu! Vece sanse su imali na sljaci. Viktor je imao bolju sezonu sljake, nego harda. Nalbi vise nije za trcanje. On je jedino konkurentan na Hardu. Delpo je malo nesto pokazao u Estorilu, Rimu... Ali opet je i Delpova podloga hard. Novak je i na sljaci tata-mata. Cini mi se da je na njoj odigrao najbolji tenis. Janko je bio isto odlican, a i porasli su na njoj... E sad pricati o "sljakasima"... Tu najvise pada iznenadjenja. Recimo prekjuce Grozdanov ubio Haneskua. Zamislite to. Ili neki anonimus da macu Volandriju. Ne vidim razlog zasto bi Chela i Monako uopste dobili sansu da igraju singl meceve, jer momci ne znaju za pobjedu, pa i na sljaci, u singlu, vec duzi period. Pricam o mecevima na sljaci. >Monako je na americkoj turneji uzeo koju pobjedu, ali spletom okolnosti...

                  Comment


                  • @aprilja
                    Jesi ti svjestan sta pricas?
                    Nalbandian je igrac za sve podloge, od dvorane, gdje je ostvarivao i najbolje rezultate, preko sljake, sve do trave, gdje je neocekivano igrao i jedino GS finale.
                    U karijeri ima 4 titule na sljaci, jos tri finala, a igrao je i polufinale Roland Garrosa. A vidi, ima i vise pobjeda na sljaci, nego na betonu. ;)
                    Del Potro je igrao isto tako 1/2 Rg-a i osvajao titule na najsporijoj podlozi.
                    Viktor je igrac koji zivi od servisa, a danas je bez toga servisa razbijen, a mozes misliti kako bi bilo da se igra na sporijoj podlozi.
                    On sa onakvim forehandom da dobije Nalbia na sljaci, nema sanse.
                    Genius, outrageous, the best ever! RF!

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      nalbi im ne bi ni igrao da je sljaka a viktor je ove godine na sljaci i pravio jedino neke rezultate i mogao bi nekako monaka u 5 setova da dobije,ako mu nije dan naravno ...u svakom slucaju bili bi blizi nego danas,gde ni u jednom trenutku nismo pripretili.jesu oni tradicionalni sljakasi i sve ali u ovoj generaciji su im dva najbolja igraca del potro i nalbandian klasicni igraci brze tvrde podloge,to je jasno kao dan.opet neka sporija tvrda je mozda bilo najbolje resenje ovako ovo je podloga koja kao da su je argentinci krojili

                      edit : @ karbonare,bolonjeze...ne,nego boljim igracima od njih za klasu,"tvrdopodlogasima" na tvrdoj podlozi otkinuti pobedu,svaka cast i tebi i obradovicu sve ste nam rekli
                      Tebe cemo Faustina za selektora,da ti damu palicu ...
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Pa na sljaci su igrali pre 3,4 meseca, vec su duze vreme na HC i sasvim je logicno da je stavljena ta podloga.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kad se ocekuje da ce poceti dubl u Australiji? Strasno sam raspolozena da gledam
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • kakav je sad plan Srbije ljudi ako eventualno dobiju dubal onda igra djokovic pa tipsarevic odlucuje ?

                            Comment


                            • Oko pola 5.
                              Genius, outrageous, the best ever! RF!

                              Comment


                              • Originally posted by retro View Post
                                @aprilja
                                Jesi ti svjestan sta pricas?
                                Nalbandian je igrac za sve podloge, od dvorane, gdje je ostvarivao i najbolje rezultate, preko sljake, sve do trave, gdje je neocekivano igrao i jedino GS finale.
                                U karijeri ima 4 titule na sljaci, jos tri finala, a igrao je i polufinale Roland Garrosa. A vidi, ima i vise pobjeda na sljaci, nego na betonu. ;)
                                Del Potro je igrao isto tako 1/2 Rg-a i osvajao titule na najsporijoj podlozi.
                                Viktor je igrac koji zivi od servisa, a danas je bez toga servisa razbijen, a mozes misliti kako bi bilo da se igra na sporijoj podlozi.
                                On sa onakvim forehandom da dobije Nalbia na sljaci, nema sanse.
                                ima tu mnogo elemenata koje ne znas...jeste igrao je polufinale rg ali je osvojio us open,nalbandian je uzimao masterse na tvrdim podlogama a na sljaci nije ;) drugo nalbandian je u godinama i sigurno bi teze prosao sa viktorovim vracanjem.da,viktor je igrac koji zivi od servisa ali i od gresaka protivnika i bas zato on igra dobro na sljaci jer ta njegova pasivnost nekako i prolazi a servis je svakako jak i ako udje prvi,pravi problem i na sljaci...sad druga je prica sto ti znas za argentince kao klasicne sljakase pa ne mozes da verujes da neko moze da pomisli da izjavi tako nesto...e pa ova generacija im nije takva i to je to...opet kazem mislim da je sporiji beton najbolje resenje ali od ove podloge je i sljaka bolje resenje
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X