Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Ispade i kako je bilo ocekivano..
    Viktor dosta mlako, tako da je Nalbi odradio dobro za Argentinu..
    Janko je bio dosta dobar u prvom setu.. Ali Je JMDP uradio ono sto Janko nije mogao 6 puta( da brejkne)..
    Jedino ostaje zal sto ni Nalbandijan ni Del Potro nisu prikazali neku narocitu igru..
    Sutra dubl odlucuje citav duel..
    Jel si bio u Areni ?
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Mračite bezveze, još uvijek vjerujem da smo mi svjesno ušli sa ovih 0-2 . Da niste možda očekivali da će Viktor i Janko dobiti igrače koji su za klasu bolji? Pojedinci su izgleda očekivali da će Novak zaigrati, samo ne znam odakle ta ideja 3 meča se moraju dobiti, oni su ispucali oba gdje su bili favoriti. Ni u jednom od naredna 3 meča oni to nisu, možda blagi u 5 meču, ali Tipsar se danas čuvao za taj meč Nama je sutra presudan meč, favoriti smo ako ne stavi Nalbandian-a. Njegova BH dijagonala u dublu je jedan od najubitačnijih udaraca u tenisu, teško ćemo izaći na kraj sa njim. Nadam se da ga neće staviti, iako su i oni svjesni da ih poraz vodi u 5 meč. Nije toliko loša situacija, da je došlo do toga, da sam ja najveći optimista Idemo sutra po pobjedu i preokret

      Comment


      • Da li je danas mogao gore proći dan???
        Ovo je za mene bilo isuviše neprijatno iznenađenje. Nisam očekivala 0:2, a nisam očekivala ni da će Janko izgubiti, bez obzira na njegovu i Delpovu statistiku i H2H. Nisam. Nisam posle više nego odličnih partija u poslednje vreme i onih na USO. A još kada je izašao na teren i počeo prvi set, posle onakvog (dajem sebi za slobodu da kažem nikakvog) Viktora, bila sam ubeđena da će na kraju dana biti 1:1. Janko i Viktor.. ko nebo i zemlja.
        I sve je dobro išlo do one nesrećne loptice koja je ispala krajem prvog i ponavljanja poena... Kako se iznerviro.
        Delpo je servirao fenomenalno, vraćao sve živo. Sjajan igrač, svaka mu čast. Ali toliko poena da osvoji na Jankov BH slajs, priznajem da sam ostala zatečena. Fantastičan je.
        Janko totalno van ritma, van servisa, van onog žara...
        O Viktoru ono malo i kratko sa početka i ni reč više, osim da svom rivalu nije ni do kolena, pa ni u ovim njegovim godinama i posle operacija...a rival, Nalbadijan... podsetio na neke svoje trenutke iz prošlosti, sjajan teniser. Bilo je uživanje gledati dva majstora iz Argentine, a bili su mi simpatični i njihovi navijači.

        Sutra dubl. Nisam pametna, pogotovu što je njihov tandem sjajno uigran i jako strepim.

        I na kraju balade, dođem kući i saznam da košarkaši ne idu sledeće godine na OI!!! Strašno !!!
        Da li je gore mogao proći dan?

        EDIT: Postaviću kasnije neke slike, samo da dođem malo sebi.
        Last edited by miloolja; 16-09-11, 22:07.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kako se blamira Viktor kada igra za Srbiju... Je li taj covjek dobio bar jedan vazan mec?! Pa onda tobos ona njegova nervoza... Decko je glup kao tocak, ne moze nikako da nadje neku emociju kada igra za svoju zemlju i normalni su njegovi lagani porazi... Ovo se vec jednom dogodilo. I tad su trebali da ispanu i nista ne bi bilo od DC prosle godine. Vidio bih ih da na strai igraju vazne duele...

          Comment


          • Овде си супер члан ако понављаш оно што кажу коментатори и шта пише у новинама, ако мислиш својом главом не ваља.... али ето ја ово стање у репрезентацији видим овако: прво, фрка око избора председника је завршена и мени још увек одзвањају Срђанове речи: " ок, нисмо се разумели, ви радите како хоћете, а ми идемо нашим путем" од тог дана Ноле бележи 62/2 , осваја све живо и постаје број један.... /за репрезентацију ни један меч/

            друго, они су као прваци света зарадили од државе пензије и све бенефиције и да то понове немогу да добију поново то исто, јер већ имају, а колико су износили да Ноле није узео од савеза никакву лову да је чак и авионске карте сам плаћао... неки дан је зарадио два милиона и триста хиљада и значи да ни новац није мотив....

            што се тиче те комбинације да је уморан, мислим да би Ноле играо и по снегу, то је чудо од човека.... Виктор је први тамо испао и по тој логици би требало данас да растура, а видели смо да га нигде није било наспрам маторог и оперисаног Набалдијана....

            и на крају шта ми на форуму треба да пишемо? као, браво момци, дали сте шта сте могли за своју земљу и остале трице и кучине.... и на крају шта ови из Савеза раде на томе да подмладе репрезентацију? ништа! само обилазе велике турнире о државном трошку, а "по службеној дужности".... народу ће мо већ залепити неку демагогију и терамо по старом....
            Last edited by Žika; 16-09-11, 22:05.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Mračite bezveze, još uvijek vjerujem da smo mi svjesno ušli sa ovih 0-2 . Da niste možda očekivali da će Viktor i Janko dobiti igrače koji su za klasu bolji? Pojedinci su izgleda očekivali da će Novak zaigrati, samo ne znam odakle ta ideja 3 meča se moraju dobiti, oni su ispucali oba gdje su bili favoriti. Ni u jednom od naredna 3 meča oni to nisu, možda blagi u 5 meču, ali Tipsar se danas čuvao za taj meč Nama je sutra presudan meč, favoriti smo ako ne stavi Nalbandian-a. Njegova BH dijagonala u dublu je jedan od najubitačnijih udaraca u tenisu, teško ćemo izaći na kraj sa njim. Nadam se da ga neće staviti, iako su i oni svjesni da ih poraz vodi u 5 meč. Nije toliko loša situacija, da je došlo do toga, da sam ja najveći optimista Idemo sutra po pobjedu i preokret
              Ali za Srbiju nastupa onaj poluamater Zimonjic... To se tek vidi kad nema uigranog partnera. Iako je dubl igrac, cesto je on najlosiji igrac na terenu, kada se igraju DC mecevi...

              Comment


              • Originally posted by MiljanVR View Post
                Jel si bio u Areni ?
                Jesam..

                Drago mi je da sam mogao uzivo da vidim meni jako dragog Nalbandijana.. Odigrao je veoma pristijno i koji se samo malko oznojio.. Imao je nekoliko fantasticnih voleja.. Milina Bozija.. Jos da nije "protivnik"..
                Iako je na "iskustvo" dobio Janka, licno sam vise ocekivao od Del Potra.. U dosta poena je cekao da Janko bude taj koji zavrsava.. Ali svaka cast za servis i za kretanje, obzirom na konstituciju..

                Nemojte lose shvatiti.. Voleo bih da mogu nesto mnogo da pohvalim Janka i Viktora, ali za danas je prosto tako.. Nadam se da ceu naredna 2 dana da ce biti bolje..

                Comment


                • Sto bi ih hvalio... Srbija je bila domacin, birala podlogu, a oni jedva set okinuli.

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Ali za Srbiju nastupa onaj poluamater Zimonjic... To se tek vidi kad nema uigranog partnera. Iako je dubl igrac, cesto je on najlosiji igrac na terenu, kada se igraju DC mecevi...

                    Može to amortizovati Monaco, ali se bojim da uskače Nabildani.


                    Olja, ajde bar neke slike od tebe, ali nemoj misliti da je SO zaboravljen

                    Comment


                    • kakav uzas...ali Viktor Troicki meni je njega zao..
                      Last edited by bojanaBG; 16-09-11, 22:14. Reason: ne preteruj...


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Sto bi ih hvalio... Srbija je bila domacin, birala podlogu, a oni jedva set okinuli.
                        Opste je poznato da su Srbija sa i bez Novaka dve razlicite ekipe..

                        Citam sad da su malo ljuti na publiku sto im nije vise pomogla.. Kao da "ja" mogu da ubacim servis.. Moj "deo" je dao doprinos koliko je mogao.. Danas sam posle duzeg perioda bio u nekoj hali od 14h do negde posle 21h.. Nisam znao gde udaram, a 80% vremena sam sedeo.. Znam da se tu moze tesko nesto promeniti, ali raspored meceva je takav kakav je.. I nije lepo prema onim volonterima koji su sve vreme navijali.. Kad god su Argentinci pokusali, ovi su ih sasekli.. Ali sta da kazem kada je Janko kriv momak za loptice zato sto nije iz prve uhvatio lopticu(pa je zveknuo bh paralelu u aut)..
                        Sutra je novi dan!

                        Comment


                        • Ko je ljut na publiku? Igrači? Ili navijači pored TV?

                          Svaki put ista priča sa navijanjem i kukanjem kako su teniski navijači u Areni nikakvi, jer eto ovi gosti kada dođu pokažu kako treba, jel...

                          Zapamtite više, to su organizovane grupe navijača koji sa svojim reprezentacijama putuju svuda. I tamo nema dece, ni devojčica, ni klinaca. To su sve odrasli i gromoglasni ljudi, veoma uigrani, a mnogi od njih podsećaju na one fudbalske. Tako je bilo i večeras sa ARG.

                          Drugo, jako je teško kada ekipa loše igra, pojedinac, sve jedno, da se dignu žene, deca i ostali i da počnu sa frenetičnim navijanjem. U takvim situacijama i na fudbalskim terenima se ućute.
                          I Argentinci, kada su naši imali, doduše to je kratkog daha bilo, period dobre ige, ostajali nemi..

                          EDIT: Eh notorious..kada bi znao kakav sam sada imala maler .. baterije na izdisaju
                          Ali imam nešto...strpi se.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • a gde je kacket prijateljuuuuuuu

                            Comment


                            • nole nije mogao da igra,to je jasno kao dan...nevidjeni umor,blaga povreda,promena vremenske zone i 24 casa pred mec dolazis.jednostavno znalo se da nece igrati kao sto se znalo da ce najverovatnije biti 0-2 bez njega.mislim sta se ocekivalo ? troicki-nalbandian,zna se da ga nalba dobija i onda janko ima bukvalno obavezu da dobije boljeg igraca od sebe del potra ili smo na rubu eliminacije...mora se prihvatiti cinjenica da su del potro i nalbandian za klasu iznad janka a za tri klase iznad viktora,to je realnost,nema se tu sta nervirati cak i da uzmemo dubl i donese nam novak bod,opet su oni favoriti u mecu nalbandian-tipsarevic,s tim sto tipsa moze da ga ugrozi ali mogu i oni nas u dublu...tako da treba sve kockice da se poklope uz veliku dozu srece da bi uopste imali sansu za preokret...jbg,to je realnost...plus selektor obradovic koji nema autoritet a i znanje mu je odgovorno tvrdim manje nego pola njih ovde...kapiram da je on glavni predmet sprdnje u svlacionici,da kada idu u goste,mazu mu pastu po licu dok spava covek samo aplaudira,pita igrace ko ce da igra ko ne,mislim da kada gubi neko od nasih da mu on na pauzi neda konkretno nijedan teniski savet nego,samo pozitivno,ajde ajde,idemo bravo bravo,mozes ti to...e nole idi bodri ga malo sad kad izgubi gem covek je zalutao,mogao bi komotno polovini ljudi sa ovog foruma da preda tenisku palicu.onda mislim da je izbor podloge potpuno pogresan jer je ovo nacrtano za nalbandiana i del potro...morala je mnogo sporije ta podloga...od ove podloge bi cak i sljaka bila bolje resenje jer bi mozda monaku ili cheli otkinuli jednu pobedu
                              Last edited by asprilja; 16-09-11, 22:31.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Viktora bi na sljaci pogotovo razbili i Del Potro i Nalbi.
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X