Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Ja vas molim da me ne dovodite u neprijatnu situaciju.
    Kladio se, ispunio i u tome nema nista neverovatno.
    Hvala svima na postovima, ali za to stvarno nema potrebe.
    Hvala.

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      jbt simon izgubi e jbt on

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        @fc nadal


        Sledeci put nemoj da se kladis u Nadalovu sliku jer je ovo vec vidjeno, kladi se u sliku gde Novak jogira ;D

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          uh shexpir sto ti je lep avatar,evo ti jedan plusic
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • [/quote]


            bojana ti djelis pluseve na avtare,da znam da nadem neki dobar fedov.......


            shexpir:ja nisam nikada video golda sa nadalovom slikom,ali znao sam da ce je nositi..... ;D ;D...

            Comment


            • [/quote]

              Sada to nije vazno! Inace, Bojana, zrijeb je vec bio obavljen kada su izvlacili parove, tako da bi Hrvatska bila domacin i Svicarskoj. Ovako ce biti Amerikancima! >

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=Roger link=topic=1286.msg53889#msg53889 date=1236536684]
                [quote author=Arminho link=topic=1286.msg53861#msg53861 date=1236533702]
                [quote author=Roger link=topic=1286.msg53858#msg53858 date=1236533619]
                [quote author=Arminho link=topic=1286.msg53846#msg53846 date=1236527750]
                [quote author=ferrari1 link=topic=1286.msg53843#msg53843 date=1236524209]
                pa hrvatska je solidna reprezentacija i ima dosta protivnika koji bi je pobjedili bez vecih problema na bilo kojoj podlozi i bez obzira gdje se igralo da li na strani ili kod kuce.
                [/quote]
                Ko? ;)
                [/quote]

                Svicarska sa Rogerom! ;)
                [/quote]
                Jest da je datum odlican 10-12.7. u Splitu,ali sanse su teoretske
                [/quote]

                Pa ti stalno pricas o Splitu! Odakle ti samo ta informacija? Pa jos nista nije odluceno gdje ce se igrati!
                [/quote]
                Cuj odakle mi ;D
                Neke veze u novinarskim krugovima ;D ;D

                U slucaju da Ceska pobjedi Argentinu,Hrvatska bi i Ceskoj bila domacin u Splitu,a finale bi se igralo u Zagrebu ;)

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=Roger link=topic=1286.msg53858#msg53858 date=1236533619]
                  [quote author=Arminho link=topic=1286.msg53846#msg53846 date=1236527750]
                  [quote author=ferrari1 link=topic=1286.msg53843#msg53843 date=1236524209]
                  pa hrvatska je solidna reprezentacija i ima dosta protivnika koji bi je pobjedili bez vecih problema na bilo kojoj podlozi i bez obzira gdje se igralo da li na strani ili kod kuce.
                  [/quote]
                  Ko? ;)
                  [/quote]

                  Svicarska sa Rogerom! ;)
                  [/quote]
                  ha ha ha kakav primer A ko je letos svojom pobedom nad Fedom , oterao istog na poziciju No.2 ako ne Hrvat?

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=Biljana link=topic=1286.msg53935#msg53935 date=1236552881]
                    [quote author=Roger link=topic=1286.msg53858#msg53858 date=1236533619]
                    [quote author=Arminho link=topic=1286.msg53846#msg53846 date=1236527750]
                    [quote author=ferrari1 link=topic=1286.msg53843#msg53843 date=1236524209]
                    pa hrvatska je solidna reprezentacija i ima dosta protivnika koji bi je pobjedili bez vecih problema na bilo kojoj podlozi i bez obzira gdje se igralo da li na strani ili kod kuce.
                    [/quote]
                    Ko? ;)
                    [/quote]

                    Svicarska sa Rogerom! ;)
                    [/quote]
                    ha ha ha kakav primer A ko je letos svojom pobedom nad Fedom , oterao istog na poziciju No.2 ako ne Hrvat?
                    [/quote]

                    ???

                    Comment


                    • Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        @Biljana
                        Znaci Nadal nije zasluzan sto je no.1,nego je to samo zasluga Karlovica ??? ??? posto da on tada nije pobedio Federera,Nadal ne bi postao no.1 i nista mu ne bi vredelo sto je imao neverovatnu seriju od 30 i nesto pobeda
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Comment


                          • [/quote]

                            Comment


                            • [/quote][/quote]

                              Biljana, ne mislis valjda da ja potcjenjujem hrvatsku Davis cup reprezentaciju? Pa ja mislim da Cro team moze osvojiti DC ove godine, doduse uz malo srece! ;) Ali uistinu smatram da je Svicarska sa Federerom i Wawrinkom puno jaca reprezentacija i da bi bila u prednosti cak i da se igra u Hrvatskoj!

                              Srdacan pozdrav!

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=Arminho link=topic=1286.msg53934#msg53934 date=1236551174]
                                finale bi se igralo u Zagrebu ;)
                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X