Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam bila 2. red prosle godine i nisu mi smetali gelenderi, a niko iz 1. se nije bunio da mu smetaju. Mada, mozda ti je najbolje da uzmes 2. red.
    Ali pazi da uzmes sredinu (ili sredinu sjever-jug ili sredinu istok-zapad) nemoj negdje sa strane, lose se vidi i mrtvo je skroz...
    Ja sam sad kupila karte u agenciji jednoj, oni su u sistemu i mozes da biras koja ces mjesta, ali nemaju nista karata za sredine prve redove na sredini, ni za sektor 400 ni za sektor 200 sto se tice sjever-jug dijela, to je vjerovatno rezervisano za one preko veze.
    Uzela sam sektor 431, 2. red. To je sredina zapadnog dijela (iza ledja igraca, ugao kao kad snima kamera).

    Comment


    • Originally posted by majabl View Post
      Ja sam bila 2. red prosle godine i nisu mi smetali gelenderi, a niko iz 1. se nije bunio da mu smetaju. Mada, mozda ti je najbolje da uzmes 2. red.
      Ali pazi da uzmes sredinu (ili sredinu sjever-jug ili sredinu istok-zapad) nemoj negdje sa strane, lose se vidi i mrtvo je skroz...
      Ja sam sad kupila karte u agenciji jednoj, oni su u sistemu i mozes da biras koja ces mjesta, ali nemaju nista karata za sredine prve redove na sredini, ni za sektor 400 ni za sektor 200 sto se tice sjever-jug dijela, to je vjerovatno rezervisano za one preko veze.
      Uzela sam sektor 431, 2. red. To je sredina zapadnog dijela (iza ledja igraca, ugao kao kad snima kamera).
      Rezervisao sam za prvi red, jer su lepa 2 sedista..
      E vidis upravo sam uzeo ugao jer mi se tako vise svidja( tako sam i na SO).. Nekako mi sredina "predaleka"..
      Bitno mi je da gelenderi ne smetaju..
      Najbolja mesta jesu rezervisana.. Za raju je "druga klasa".. Videcu ja ko drzi Argetinsku zastavu, pa cu prackom fijuuuuuuuuuu...

      Comment


      • Auuuu, radi li neko nešto ovde? Ccccccccc
        Bando neradnička!
        Da li je neko rezervisao/kupio/obećali mu karte za Davis Cup?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Auuuu, radi li neko nešto ovde? Ccccccccc
          Bando neradnička!
          Da li je neko rezervisao/kupio/obećali mu karte za Davis Cup?
          Ja pokusavam da ih rezervisem upravo sada
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Ja mislim da cu ici, al nisam jos kupio niti rezervisao karte niti se raspitao nista....

            EDIT: tek sada vidim kakvu recenicu napisah
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Auuuu, radi li neko nešto ovde? Ccccccccc
              Bando neradnička!
              Da li je neko rezervisao/kupio/obećali mu karte za Davis Cup?
              Ja kupila.
              Djilkosu, pozuri, ja jutros kad sam kupovala, bilo je dosta manje od pola karata u prodaji, a tek su ih pustili...

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Auuuu, radi li neko nešto ovde? Ccccccccc
                Bando neradnička!
                Da li je neko rezervisao/kupio/obećali mu karte za Davis Cup?
                Ako je tebi neko obecao, daj da utalimo ove moje..

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ja mislim da cu ici, al nisam jos kupio niti rezervisao karte niti se raspitao nista....

                  EDIT: tek sada vidim kakvu recenicu napisah

                  Ja pokusavam da se ubacim u sektor 200
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ajde nek mi neko objasni ovo za rezervaciju.Dakle,rezervisem karte,i mogu li da posaljem brata da ih podigne,on je u Beogradu,i koliko dana fore imam da ih podignem
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Ja sam rezervisala. Stvarno požurite, skoro da nema više normalnih mesta. A jako puno sektora uopšte nisu pustili u prodaju, a ove normalnije što su pustili nisu prvih 15 redova otprilike Jako mi teško da poverujem da će sve to da podele i da im sve to treba, i sve nešto mislim da će kasnije, kad skontaju da im ne treba toliko da puste i bolja mesta u prodaju, kao što su radili na Serbia Openu, što me je posebno iznerviralo, a sve nešto mislim da će me i sad

                      @ivan, 48h

                      Comment


                      • Originally posted by altlosta View Post
                        Ja sam rezervisala. Stvarno požurite, skoro da nema više normalnih mesta. A jako puno sektora uopšte nisu pustili u prodaju, a ove normalnije što su pustili nisu prvih 15 redova otprilike Jako mi teško da poverujem da će sve to da podele i da im sve to treba, i sve nešto mislim da će kasnije, kad skontaju da im ne treba toliko da puste i bolja mesta u prodaju, kao što su radili na Serbia Openu, što me je posebno iznerviralo, a sve nešto mislim da će me i sad

                        @ivan, 48h
                        Hoce, podijelice sve to i bice vise od pola mijesta prazno... Tako je bilo i prosle godine u finalnom mecu... Janko je igrao prvi i 2/3 tribina su bile prazne. Kad je Nole igrao svoj mec, bilo je dosta punije... Posljednjeg dana je bilo skoro puno...

                        Comment


                        • A jbg,nemam karticu za internet
                          moze li da ja ovo rezervisem i da im u kesu platim na biletarnici?
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Ajde nek mi neko objasni ovo za rezervaciju.Dakle,rezervisem karte,i mogu li da posaljem brata da ih podigne,on je u Beogradu,i koliko dana fore imam da ih podignem
                            Rezervišeš na http://www.tickets.rs/...pratiš tamo upustva, potvrde ti rezervaciju na mail i mob i u roku od 48h moraš da ih podigneš, u suprotnom se poništava rezervacija ;)
                            Ja idem sutra da podignem moje ... jeeeeeeees

                            Originally posted by ivan piper View Post
                            A jbg,nemam karticu za internet
                            moze li da ja ovo rezervisem i da im u kesu platim na biletarnici?
                            Naravno da možeš, pa ima i ta opcija...
                            Last edited by miloolja; 17-08-11, 18:56.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • @majabl Ok, hvala. Ja sam bila samo jednom na DC i tada sam dobila karte, pa nznm kakva je procedura. Nznm šta je gore, ali bih se sigurno više iznervirala da kasnije puste bolja mesta u prodaju.
                              Ne znam kakva im je to logika, ja se potrudila još što pre da rezervišem kartu za Serbia Open, da nadjem što bolja mesta, a oni dva dana pred početak puste bolja mesta

                              Comment


                              • Originally posted by altlosta View Post
                                @majabl Ok, hvala. Ja sam bila samo jednom na DC i tada sam dobila karte, pa nznm kakva je procedura. Nznm šta je gore, ali bih se sigurno više iznervirala da kasnije puste bolja mesta u prodaju.
                                Ne znam kakva im je to logika, ja se potrudila još što pre da rezervišem kartu za Serbia Open, da nadjem što bolja mesta, a oni dva dana pred početak puste bolja mesta
                                Za Serbia Open se mogu naci super mesta prvih nekoliko dana.. Ja sam bio rezervisao i kupio u februaru mesecu.. Kasnije je teze..

                                Comment

                                Working...
                                X