Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ClayWarrior View Post
    Nekoliko dana nakon US Opena? Nema od toga nista
    Ma mozda igrace, otkud znas. Igrao je protiv Amerikancima, ali sad u SF igraju protiv Francuze i Spanija je domacin, tako da... sljaka. Ode Spanija u finalu

    Sve to naravno ako dobiju ovaj mec

    Comment


    • Steta sto se Eleskovic povrijedio,ne bi on svakako imao sanse protiv Janka,ali ono je bas bilo tesko za vidjeti
      Nesto imam osjecaj da ce Novak igrati sa Zimonjom

      Kohlschreiber izgubio dva seta u TB-u,taj momak se nikad nece promijeniti

      Steta sto je Setkic izgubio,opet Amer vadi kestenje iz vatre

      Mogao je vala Andy dati gem onom rekreativcu,neka si izviljava protiv Gilles-a ako moze

      Samo sam kraj mec gledao izmedju Lopez-a i Fish-a i stvarno sam uzivao,iako je ritam pao vidjelo se sto je i normalnom posle toliko dugog meca.Mardy je morao stalno da napada BH Lopez-a,da ide cesce na mrezu,ne moze Spanac da ga prodje pasingom,zasto je toliko kratke lopte slao nije mi jasno i dje je krenuo na mec lopti.
      Podloga jeste brza,ali odskok je veliki,s tim sto su dosta spina dodavali i jedan i drugi,cudno za Mardy-a,trebao je ravnije i jace,mada ja sam samo gledao kraj petog seta,ne znam kako je to izgledalo tokom cijelog meca

      David nije mnogo brejk sansi iskoristio i tako se ne moze protiv Roddick-a,iako se vidi da ima igru koja mu nikako ne odgovara.
      Sve je u rukama Roddick-a,ako pobijedi idu Ameri dalje cini mi se,braca nece imati problema,a uzece jos jedan bod u nedelju,Lopez je kljuc,da je Nadal tu ne bi bilo nikakvih problema sto se prolaza tice...
      sigpic

      Comment


      • procice oni dalje i bez Nadal
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Courier je nevjerovatan,kako je samo hladnokrvan,ali je mozda bilo bolje da je John tu,bar bi svoj drzao,najbolji prijatelji uopste ne blistaju.Roddick je u krizi,ovo je bas slabo,pa nije davno bio Memphis...
          sigpic

          Comment


          • Jel Miler dobio Vorda?Tamo na sajtu pise da je 1:1 GB-Luksemburg,a takodje pise da je i Miler izgubio.U cemu je stvar?
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • 6:3;7:6;6:1 za Muller-a ;)
              David ga razbija u razmjenama,koliko samo cistije udara po lopti,sve od njega zavisi
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                6:3;7:6;6:1 za Muller-a ;)
                David ga razbija u razmjenama,koliko samo cistije udara po lopti,sve od njega zavisi
                Jel znas mozda procenat ubacenog prvog servisa i broj asova za Zila?Verujem da je bilo veselo
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • E stvarno su kraljevi ovi na DC sajtu.
                  http://www.daviscup.com/en/results/t...ieId=100016260

                  Nego, gdje pratite vi te rezultate, ja nigdje da nadjem... osim na ovom divnom sajtu...

                  Comment


                  • uh bre sta je pogresi Ferer na set loptu
                    FORZA MILAN!!

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      E stvarno su kraljevi ovi na DC sajtu.
                      http://www.daviscup.com/en/results/t...ieId=100016260

                      Nego, gdje pratite vi te rezultate, ja nigdje da nadjem... osim na ovom divnom sajtu...
                      Ja sam skontao da ovo nije tacno cim sam video rezultat.Pa gde Vord da pobedi Milera ovako?

                      Salu na stranu,stvarno su neprofesionalni...ne znam gde se jos prate rezultati,kad bih znao ne bih maltretirao Vladana da mi prepricava...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • bravo za Ferer ipak je uspeo da osvoi set 7-6 Vamos Ferer
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • Ferer uzeo prvi set. Bice ovdje veselo.
                          Ne znam kako je njima, ali mene cine nervoznom koliko zrace nervozom i kakve tikove imaju, ne znam ko je gori.

                          Comment


                          • VAMOS DAVID, VAMOS ESPANA, VAMOS EL MATADOR ! 7-6 , idemooooooooooooooooooooooooooooooo bree !

                            Ajmo jos od prvog dana 2-0 i onda nek oni misle kako ce do preokreta sto naravno nije "2+2". !!!

                            Comment


                            • Coa ne mogu da nadjem statistiku za ostale meceve,bice za par dana na ATPovom sajtu
                              Sto se tice ovog meca to sam nasao ovdje
                              http://www.guardian.co.uk/sport/2011...-gilles-muller
                              A Bosance pratim ovdje
                              http://www.tennis.ba/

                              DC statistika je stvarno odlicna i volio bi kad bi i ATPova bila takva,da su tu i vineri i greske(iznudjene i neiznudjene) ali oni samo prate kako treba svjetsku grupu,ne znam zasto...

                              David dolazi do prvog seta,potpuno zasluzeno.Sve od njega zavisi,ide po poene,napada,fino plasira lopte,nalazi dubinu.Andy ima samo servis,nema vise ni tog FH-a cak,samo moonballuje
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Igor Josifoski View Post
                                VAMOS DAVID, VAMOS ESPANA, VAMOS EL MATADOR ! 7-6 , idemooooooooooooooooooooooooooooooo bree !

                                Ajmo jos od prvog dana 2-0 i onda nek oni misle kako ce do preokreta sto naravno nije "2+2". !!!
                                tako je alezzzzz Spain&Ferer
                                FORZA MILAN!!

                                Comment

                                Working...
                                X