Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 87. je godiste Ervin,iz Bilece u BIH!

    I ima cak 11 fanova na FB,a vi se zajebavajte samo!
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Bravo za Argentince, nisam ni sumnjala da ce obojica rutinski. ;)

      Originally posted by AcaGrobar View Post
      87. je godiste Ervin,iz Bilece u BIH!

      I ima cak 11 fanova na FB,a vi se zajebavajte samo!


      Meni stvarno nije jasno zasto je Srbija otisla sa najjacim sastavom u Svedsku.
      Mislim, fino je to sto momci zele da igraju za reprezentaciju i sto su uvijek na raspolaganju, ali mogli su da odu i da bodre kolege sa klupe. Bar Srbija ima jos nekoliko igraca koji bi mogli da igraju protiv onakvih Svedjana - Ciric, Bozoljac, Lajovic... Mogli su bar jednog od njih ubaciti da igra...
      A sto se ove cetvorice tice, potpuno je nebitno ko ce igrati... i ako ne bude 5-0 onda neka batale tenis.

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Bravo za Argentince, nisam ni sumnjala da ce obojica rutinski. ;)





        Meni stvarno nije jasno zasto je Srbija otisla sa najjacim sastavom u Svedsku.
        Mislim, fino je to sto momci zele da igraju za reprezentaciju i sto su uvijek na raspolaganju, ali mogli su da odu i da bodre kolege sa klupe. Bar Srbija ima jos nekoliko igraca koji bi mogli da igraju protiv onakvih Svedjana - Ciric, Bozoljac, Lajovic... Mogli su bar jednog od njih ubaciti da igra...
        A sto se ove cetvorice tice, potpuno je nebitno ko ce igrati... i ako ne bude 5-0 onda neka batale tenis.
        Ne znam bas za 5:0 Majo,ipak su u dublu jako dobri! ;)
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Ni Ciric,ni Bozoljac,ni Lajovic nisu sigurni
          Mozda je trebao jedan da podje,ali koga onda izbaciti?Mozda bi se neko od igraca ljutio,i bolje je ovako da se ne eksperimentise nego da se ide na sigurno.Nadam se sutra da ce igrati Tipsarevic i Troicki,da se ne muci Djokovic sa onim levatom
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment




          • Ne znam da li je ovo vec neko kacio ali ipak da postavim Viktor i Janko testiraju teren za sutrasnji okrsaj!

            Comment




            • Jao hahahahahaha kakva atmosfera u timu! Neverovatno

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                Ne znam bas za 5:0 Majo,ipak su u dublu jako dobri! ;)
                Ja u se potpunosti slazem sa majom. Ipak je ona moderator, a ti neki satro VIP... Ili 5:0, ili neka bataljuju tenis.

                Comment


                • Originally posted by Destroyer View Post
                  Jao hahahahahaha kakva atmosfera u timu! Neverovatno
                  Kakvi su oni likovi carevi... Sve nesto gledam, mozda i mozemo da odbranimo ovu titulu! Ako su oni na treninzima tako neozbiljni, znaci da je sva ozbiljnost sacuvana za teren!

                  Comment


                  • a sta da su ozbiljni najbolji igrac Swedske je na 200to mjesto

                    Comment


                    • Michael Ryderstedt (SWE) v Viktor Troicki (SRB)
                      Ervin Eleskovic (SWE) v Novak Djokovic (SRB)

                      Simon Aspelin/Robert Lindstedt (SWE) v Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic (SRB)

                      Michael Ryderstedt (SWE) v Novak Djokovic (SRB)
                      Ervin Eleskovic (SWE) v Viktor Troicki (SRB)
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Zika View Post
                        Michael Ryderstedt (SWE) v Viktor Troicki (SRB)
                        Ervin Eleskovic (SWE) v Novak Djokovic (SRB)

                        Simon Aspelin/Robert Lindstedt (SWE) v Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic (SRB)

                        Michael Ryderstedt (SWE) v Novak Djokovic (SRB)
                        Ervin Eleskovic (SWE) v Viktor Troicki (SRB)
                        nema potrebe da igra Djokvic
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          Ni Ciric,ni Bozoljac,ni Lajovic nisu sigurni
                          Mozda je trebao jedan da podje,ali koga onda izbaciti?Mozda bi se neko od igraca ljutio,i bolje je ovako da se ne eksperimentise nego da se ide na sigurno.Nadam se sutra da ce igrati Tipsarevic i Troicki,da se ne muci Djokovic sa onim levatom
                          najbolje biim bilo da igraju singl Troicki i Tipsarevic ... bez potrebe muce Novaka
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • Mozda dobije Florijan Risara. Niko ne moze sa toliko ponosa igrati za Njemacku kao jevrej.

                            Comment


                            • Koliko se atp bodova dobija za jednu singl pobedu u 1/4 d.kupa ?? Mislim da od ove ili prosle godine daju neke bodove, al nigde to nisam nasao

                              Comment


                              • Originally posted by Momchilo View Post
                                Koliko se atp bodova dobija za jednu singl pobedu u 1/4 d.kupa ?? Mislim da od ove ili prosle godine daju neke bodove, al nigde to nisam nasao
                                Evo, ovde imas broj poena

                                http://www.daviscup.com/en/rankings/...ng-points.aspx
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X