Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Aca kao da trazi ban $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Rezultati 1/8 finala






















      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Parovi 1/4 finala


















        sigpic

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Da li neko zna ako mi i Argentinci prodjemo u polufinale, ko bi u tom susretu bio domacin?

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Prosle godine je postojala mogucnost da dodje do tog susreta i cini mi se da je bila prica da bi Argentina bila domacin,ne garantujem ali mislim da je tako h5g6k8

            sigpic

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              I ja mislim da bi Argentina bila domacin, ali mi se cini da sam cula Obradovica prije nekih mjesec dana da je rekao da postoji mogucnost da se ta odluka promijeni... ^%@7f
              Aaa, kako bi bilo dobro da dodje do takvog susreta u Srbiji... *$^%T

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Kako moze da se promeni odluka, prosli put smo igrali kod nas, sad mi idemo kod njih, to je poprilicno jednostavno pravilo. $%&5qw7
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Srbija-Indija

                  Ocekivana pobjeda,iako uopste nije bilo lako.Prvog dana je Viktor zakomplikovao,odnosno Bopanna je igrao mimo svih ocekivanja,mozda je bilo i malo potcjenjivanja,ali na kraju je pobjeda najvaznija,pa dosla 3:0 ili 3:2,sasvim je svejedno,bod je bod.
                  Izuzetno cudan drugi mec.Mnogo brejkova,servis maltene nista nije znacio,ali je nesto stabilniji bio Devvarman,kad je bilo najpotrebnije uspio bi da sacuva glavu i donio je izjednacenje Indiji,pobjeda koja je svakako iznenadjenje,ali blago,medjutim 3:0,e to vjerujem niko nije ocekivao.
                  Dubl je bio i odlucujuci,ipak se Obradovic odlucio za Bozoljca,a da sacuva Viktora za prvi singl u nedelju i Ilija mu se na najbolji nacin oduzio,posle nesto losijeg prvog seta zaigrao je odlicno i moze se reci da je bio heroj na kraju.Treba pomenuti i Bopanna-u,covjek je odlicno odigrao,a najranjiviji na terenu svakako Devvarman!
                  Odlucujuci treci bod je donio Troicki,pokazao je nesto od one forme koja ga je krasila prvih mjesec i po dana sezone,nagovijestio da onaj poraz od Kohlschreiber-a,a i mucenje sa Bopanna-om nisu posledice lose forme,odlicno je odigrao i rutinski savladao nezgodnog Devvarman-a.
                  Janko je odigrao mec sa malo poznatim Rastogi-em i prosto ga pocistio sa terena
                  Ocekivana pobjeda zvanicnog sampiona!

                  Svedska-Rusija

                  Jedan od derbija ove prve runde,prva zvijezda Svedskog tima Soderling je savladao Andreev-a,bilo je malo muke krajem prvog seta i pocetkom drugog seta,ali je u ovom trenutku Robin prejak za Igora i to je 1:0 za Svedjane
                  Veliki pritisak je bio na povratniku,Johansson-u.Popularni Pim-Pim je dobro servirao i uspio je da savlada dosta neugodnog Gabashvili-a i tako donese veliki bod svojoj zemlji.
                  U dublu se vodila velika bitka,ali su na kraju opet slavili Svedjani i vec posle subote je sve bilo jasno.
                  Tursunov i Andreev su uspjeli da smanje rezultat,da respektabilno izgube na kraju,ali tako je samo na papiru,Svedjani su lako dosli do pobjede

                  Ceska-Kazahstan

                  Najveci gubitnik je Hajek,izgubio je u prvom susretu od Golubev-a posle 5 setova,bio je to strasno izjednacem mec,ali je na kraju pobijedio kvalitetniji teniser.Berdych je u drugom mecu donio izjednacenje,lako je savladao Kukushkin-a.
                  Ceski dubl je naravno jaci,Berdych i Dlouhy su opravdali ulogu favorita i slavili u tri seta protiv Korolev-a i Schukin-a i cinjelo se da ce Cesi rutinski zavrsiti posao u nedelju,odnosno da ce to Berdych odraditi.
                  Kad je bilo najpotrebnije Berdych nije pokazao klasu,izgubio je posle 4 seta od Golubev-a i to dosta glatko,jos Andrey nije u nekoj formi,pa i vise boli,a i cudi ovaj poraz.
                  Hajek i Kukushkin su odlucivali ko ce dalje i Mikhail je slavio.
                  Opet je Hajek izgubio posle 5 setova.U petak se bar drzao do polvine 5. seta,protiv Mikhail-a nije imao sta da trazi,nije ni gem uzeo.
                  Veliki uspjeh Kazahstana,ruski igraci obavljaju sjajan posao za ovu zemlju.Prosle godine Svajcarska,sad Ceska u odlicnoj su seriji,1/4 finale je fantastican uspjeh!

                  Argentina-Rumunija

                  Ovdje je sve vec bilo poznato i prije pocetka i mnogo vece teniske sile bi tesko protiv Argentinaca na njihovom terenu,ali su se dobro drzali.
                  Nalbandian je donio pvi bod,igrao je uz velike bolove i probleme,ali je savladao Ungur-a posle 4 seta,toliko je bilo potrebno i Monaco-u protiv prve rumunske zvijezde,Hanescu-a.
                  U subotu su Chela i Schwank lagano savladali rumunsku kombinaciju Hanescu/Tecau,tako da je i ovdje sve posle drugog dana bilo jasno.
                  U nedelju je Schwank bio bolji od Crivoi-a,dok je Ungur iznenadjujuce pobijedio Monaco-a,sigurno da Juan nije imao neki motiv,ali opet za njega je ovo bio zicer i cudi ovaj poraz...

                  Cile-Sjedinjene Americke DrzaveBelgija-SpanijaHrvatska-Njemacka

                  Veliki derbi se igrao u Zagrebu.Otvorili su ga Cilic i Mayer,Cilic koji je prije samo mjesec dana izgubio od Mayer-a u Zagrebu,da pritisak na njemu bude veci nikad nije dobio Njemca u dosadasnja dva susreta,cak nije uzeo ni set.Tako da nije bilo veliko iznenadjenje sto je Mayer posle tri seta imao 2:1.Ipak je Cilic uspio da preokrene i da slavi na kraju,samim tim donese veliki bod svojoj reprezentaciji.
                  Kakav su samo mec odigrali nakon toga Dodig i Kohlschreiber,Ivan igra tenis zivota,sa Philipp-om se nikad ne zna.Vodio je Ivan 2:1,ali kao i u prvom mecu i ovdje je doslo do preokreta.Posle nesto manje od 5 sati i naravno 5 setova slavio je iskusniji i kvalitetniji igrac,Kohlschreiber je Njemackoj donio izjednacenje.
                  Petzschner i Kas su uspjeli da donesu prednost Njemcima posle drugog dana,bili su bolji od Karlovica i Dodiga posle 5 setova.Karlovic je u tom mecu i oborio svjetski rekord po brzini servisa,251 km/h je odservirao,ali mu je to slaba utjeha vjerujem...
                  Cilic je u nedelju odigrao odlicno pod pritiskom i lagano,rutinski savladao Kohschreiber-a,ali je za Hrvate bio problem sto Dodig nece igrati drugi singl,nego Karlovic
                  Ipak Ivo nije u pravoj formi,a i godine cine svoje,Petzschner je jednostavno bio prejak za njega u ovom momentu.Velika pobjeda za Njemacku!

                  Austrija-Francuska
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Vladane svaka cast na analizi @R&}*

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Svaka cast Vladane %QWT&W


                      http://tennis-in-depth.com/2011/03/0...itted-to-play/

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Pa dobro to se znalo,morace Ameri da probaju na travi ili na betonu brzom kao staklo h5g6k8
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Ako budu svi tu,mislim da ce odluciti 5.mec u kojem ce pobjediti.... %QWT&W h5g6k8

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Da racunamo da ce braca i Andy donijeti po bod,Rafa dva i onda bi trebao peti mec da odlucuje.E sad na brzoj podlozi,na izuzetno brzoj podlozi Verdasco je favorit protov Isner-a ili Querrey-a,ali se s njim nikad ne zna.SVakako moaju izabrati sto brzu podlogu...
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Ma naravno da se ne zna nikada.Covjek moze od svakoga da izgubi a da ne pricam od Isnera ili Querrey-a,bice zanimljivo sigurno.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Vladane, svaka cast. @R&}*

                                Comment

                                Working...
                                X