Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    uh ko je glesao finale evropskog u kosarci spanija-rusija znaju o cemu govorim
    spanci su toliko glumili,trazili neke faule,guraju se rade sve one sitne stvari,a vodili su cak je calderon dobio tehnicku zbog glume i na kraju ispustili su svu prednost bilo je gotovo 20 razlike i rusi osvojise,bilo mi je jako drago iako ih sad volim u kosarci

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • [/quote]

          Na pogresnom je nasao da se vadi.Kako ce sutra dobiti Rafu kad je danas pukao od Ferera 3-0.Jao Nole Nole dal si svestan sta si uradio danas?Da je pobedio danas mi bismo bili favoriti ovako nazalost sanse su nam nikakve da sutra dobijemo oba meca.

          Comment


          • [/quote]
            ma znam,nisam pricao o fer pleju,vec da imaju odlicne igrace....
            jao da je nole dobio,odrali bismo ih sutra,ovako,bi ce tesko,ali mislim da dobijamo...
            sto se tice motivisanosti pojedinih tenisera iz naseg tabora,mislim da bismo trebali osnovato asocijaciju: ssss(samo suska srbina spasava),gde bi svaki verni i vatreni navijac srbije,mogao da prilozi odredjeni iznos,u skladu sa mogucnostima,i tako pomogne u motivaciji nasih tenisera...sto vise para date-to su vece sanse za pobedu!

            Comment


            • Comment


              • Re: Davis Cup...

                Pa sta mu bi,video kako je Nole prosao, skroz se skenjao a onaj ludak igra kako igra i drugacije nije ni moglo biti.
                To si potpuno u pravu za dubl Biljana,definitivno bi nam odgovaralo.Ovako sutra gubimo prvi mec i to je to.Sve ispade bezveze zbog Noletove lose igre danas.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=Biljana link=topic=1286.msg53679#msg53679 date=1236448794]
                  Za nas bi bolje bilo da se igra jedan singl i 4 dubl me?a[/quote]

                  vama bi i dva dubla pomogla

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=fare link=topic=1286.msg53681#msg53681 date=1236449078]
                    [quote author=Biljana link=topic=1286.msg53679#msg53679 date=1236448794]
                    Za nas bi bolje bilo da se igra jedan singl i 4 dubl me?a[/quote]

                    vama bi i dva dubla pomogla
                    [/quote]

                    Fare veruj mi bez tri dubl meca nista. ;DJer ovi nasi u singlu nisu u stanju da dobiju nijedan mec.Nazalost.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=otpravnik link=topic=1286.msg53683#msg53683 date=1236449244]
                      [quote author=fare link=topic=1286.msg53681#msg53681 date=1236449078]
                      [quote author=Biljana link=topic=1286.msg53679#msg53679 date=1236448794]
                      Za nas bi bolje bilo da se igra jedan singl i 4 dubl me?a[/quote]

                      vama bi i dva dubla pomogla
                      [/quote]

                      Fare veruj mi bez tri dubl meca nista. ;DJer ovi nasi u singlu nisu u stanju da dobiju nijedan mec.Nazalost.
                      [/quote]

                      mozda se nekom posreci pa dobiju al salu nastranu sada cekoamo sutrasnji mec

                      Comment


                      • Comment


                        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Cestitam na zasluzenoj pobjedi......Ja mislim da je djokica sve uprsako kada je izgubio jutrsonji mec,da ga je dobio 2-1 nakon prvog dana i sve drugacije.......Sutra nadal dobija moje misljenje 100%.... ;) ;)


                            Sutra pocinje u 11.00

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=fc nadal link=topic=1286.msg53689#msg53689 date=1236449640]
                              Cestitam na zasluzenoj pobjedi......Ja mislim da je djokica sve uprsako kada je izgubio jutrsonji mec,da ga je dobio 2-1 nakon prvog dana i sve drugacije.......Sutra nadal dobija moje misljenje 100%.... ;) ;)


                              Sutra pocinje u 11.00
                              [/quote]

                              Nije valjda da mislis da Nadal sutra dobija.Bas si nas iznenadio.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=otpravnik link=topic=1286.msg53690#msg53690 date=1236449773]
                                [quote author=fc nadal link=topic=1286.msg53689#msg53689 date=1236449640]
                                Cestitam na zasluzenoj pobjedi......Ja mislim da je djokica sve uprsako kada je izgubio jutrsonji mec,da ga je dobio 2-1 nakon prvog dana i sve drugacije.......Sutra nadal dobija moje misljenje 100%.... ;) ;)


                                Sutra pocinje u 11.00
                                [/quote]

                                Nije valjda da mislis da Nadal sutra dobija.Bas si nas iznenadio.


                                [/quote]


                                ....Mislim stvarno. ;D ;D ;D.........I jos nesto,sramota je da treci teniser svjeta,na bilo kojoj podlozi izgubi 3-0,a da to nisu rafa ili fed....Danas je to spomenuo viskovac.......


                                Comment

                                Working...
                                X