Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg261373#msg261373 date=1299347163]
    Bice tesko protiv Svedske, i to u gostima.
    [/quote]


    Soderling i dubl i to je to $%&5qw7
    a kod nas Djokovic+drugi singl igrac i plus dubl.

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Tu bi vec Amerikanci za mene bili favoriti,imaju siguran bod u dublu,a Rodik je jaci od drugog igraca Spanije,takodje i Izner ili ko bude igrao vec moze dobiti Ferera ili Verdaska..Nadam se da ce doci do meca u takvim uslovima <wicked>
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        bas mi se smucila ova komentatorka na RTS, nek ide da cuva decu umesto da smara sa svojim neznanjem...kaze bozoljac ima jedan od najboljih beckhanda na svetu $JS}| ...ne volim kad se zene mesaju u sport <cw>
        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          [quote author=danilo994 link=topic=1286.msg261420#msg261420 date=1299350620]
          bas mi se smucila ova komentatorka na RTS, nek ide da cuva decu umesto da smara sa svojim neznanjem...kaze bozoljac ima jedan od najboljih beckhanda na svetu $JS}| ...ne volim kad se zene mesaju u sport <cw>
          [/quote]


          POTPISUJEM!


          plus ima jako iritirajuci glas aaaaaaaaa #&^Dk*

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Jeste imala tu izvalu sa Bozoljcevim bekhendom,ali meni je ona bolje komentarisala od gospodina Mijaljevica #%d*
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=danilo994 link=topic=1286.msg261420#msg261420 date=1299350620]
              bas mi se smucila ova komentatorka na RTS, nek ide da cuva decu umesto da smara sa svojim neznanjem...kaze bozoljac ima jedan od najboljih beckhanda na svetu $JS}| ...ne volim kad se zene mesaju u sport <cw>
              [/quote]
              Znaci zene ne treba da prate sport #%d* #%d* #%d*
              Bozoljac sigurno nema jedan od najboljih BH-a na svijetu,ali ona duplo manje lupa od Mijaljevica,za njega je vrhunski teniski poznavalac &+I}\
              sigpic

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Mijavljevic je veliki optimista(to mu je vrlina),a mana ima na pretek. 7&@%q

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg261425#msg261425 date=1299350802]
                  Jeste imala tu izvalu sa Bozoljcevim bekhendom,ali meni je ona bolje komentarisala od gospodina Mijaljevica #%d*
                  [/quote]

                  Bas to, mozda je odvalila to za bekhend, ali je mnogo bolja od Mijaljevica, bas je komentarisala kako treba %QWT&W

                  A sad vidim da je Ivo na svom tviteru napisao:
                  But 251 kmh record serve felt good.

                  izgleda da je defintivno toliko odservirao h5g6k8

                  [quote author=ClayWarrior link=topic=1286.msg261410#msg261410 date=1299349855]
                  A je l' ih izneo neko zvanican? U poslednjih 20 godina na travi su kod kuce docekali Spaniju 1991. i 2002. kao i Cile 2006. To bi bilo strasno zanimljivo
                  [/quote]

                  Pa najvise je Gimlestob o tome pricao $%&5qw7
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=Vladan link=topic=1286.msg261427#msg261427 date=1299350879]
                    Znaci zene ne treba da prate sport #%d* #%d* #%d*
                    Bozoljac sigurno nema jedan od najboljih BH-a na svijetu,ali ona duplo manje lupa od Mijaljevica,za njega je vrhunski teniski poznavalac &+I}\
                    [/quote]
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Nekoliko puta je rekao i da je bolje da cuti kad su sudije u pitanju, pa je zasluzio moj aplauz (ali ne samo kad su sudije u pitanju). <wicked>

                      Comment


                      • [/quote]


                        Krivokapic je klasa za oboje @(*6sd$%
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=danilo994 link=topic=1286.msg261420#msg261420 date=1299350620]
                              bas mi se smucila ova komentatorka na RTS, nek ide da cuva decu umesto da smara sa svojim neznanjem...kaze bozoljac ima jedan od najboljih beckhanda na svetu $JS}| ...ne volim kad se zene mesaju u sport <cw>
                              [/quote]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • [/quote][/quote]
                                On stvarno pojma nema,Krivokapic radi na dvije televizije pa mu nije lako,a vidim i da Mijaljevic ima prednost na RTS-u svakako #%d*

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X