Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Cile-Sjedinjene Americke Drzave




    Belgija-Spanija

    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Hrvatska-Njemacka



      Austrija-Francuska

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Inace onaj moj post, gde sam rekla da ce Amerikanci da izaberu travu, to su ciste spekulacije. $#^%RT
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Jedva ziti pobjedismo ove Indijance ;D,ukljucio sam se pred kraj meca,taman da vidim kradju sudije,kakav je bio poen u taibreaku kada smo spasili set loptu,jednostavno fantasticno.
          Veliki posao je danas napravljen,sada treba sutra Troicki da zavrsi posao,posto je Tipsa nesposoban.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            sutra treba u 5. mecu dati priliku Nikoli Ćiriću ako sve bude okej.

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Ja mislim da on ne moze da igra, nije prijavljen, mogu sam ova cetvorica.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Ja sam se danas zezala kad sam rekla da ce mozda Bozoljac biti heroj, ali stvarno tako ispalo. ^*#(- Zasluzio je sutra i singl da igra, ali nece se to desiti... mislim da ce Obradovic dati Janku da igra... $%&amp;5qw7
                Svaka mu cast, odlicno je igrao! &amp;+I}\ Na pocetku meca je bio nesiguran, ali kad se zagrijao i poceo igrati... &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
                I ono sto me posebno odusevilo je da je bio totalno motivisan i da se trudio kao lud... igrao je totalno dusom!! &lt;thumbsup&gt; I najsmjesniji mi je bio, na svim prekidima je skakutao, svi se svadjaju sa sudijom, on skakuce, ovi piju, brisu se, a on samo skakuce. @R&amp;}* I jos je sve vrijeme bodrio Zimonjica... &amp;Q45q@% A onaj poen na set loptu... &amp;8@^J
                Eto, drago mi je sto nisam bila u pravu za ovaj mec. $#^%RT
                E, da, Janko mi danas bio totalno cudan, bas mi ga zao bilo... Ne znam da li je bio razocaran zbog poraza, umoran ili nesto trece, ali mi je bas cudno djelovao... (%fsd%&amp;j


                Hrvati izgubili, bas mi zao Dodiga, drugi dan gubi u 5. setu... A sutra treba da igra vjerovatno odlucujuci singl. (%fsd%&amp;j


                A Slovenci poveli 2-1, dubl pobijedio! &#039;65slif &#039;65slif &#039;65slif Mislim da sutra mogu do pobjede... &#039;65slif


                Sta je sa Nalbandianom, znam da je povrijedjen, ali nisam pratila o cemu se radi? +-*^%*

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  HAha , taman da pitam koliko je Slovenija igral kad Maja pise
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg261399#msg261399 date=1299349068]
                    Ja mislim da on ne moze da igra, nije prijavljen, mogu sam ova cetvorica.
                    [/quote]
                    Tako bi trebalo da bude @(*6sd$%
                    [quote author=majabl link=topic=1286.msg261400#msg261400 date=1299349179]
                    Sta je sa Nalbandianom, znam da je povrijedjen, ali nisam pratila o cemu se radi? +-*^%*
                    [/quote]
                    Bruh+povreda primicaca +-*^%*
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg261399#msg261399 date=1299349068]
                      Ja mislim da on ne moze da igra, nije prijavljen, mogu sam ova cetvorica.
                      [/quote]


                      Cini mi se da je on prijavljen kao 5.igrac dakle 95% moze.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        [quote author=majabl link=topic=1286.msg261400#msg261400 date=1299349179]
                        Ja sam se danas zezala kad sam rekla da ce mozda Bozoljac biti heroj, ali stvarno tako ispalo. ^*#(-
                        [/quote]
                        Samo nastavi da se tako zezas i mi cemo ponovo u finale. h5g6k8

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg261395#msg261395 date=1299348871]
                          Inace onaj moj post, gde sam rekla da ce Amerikanci da izaberu travu, to su ciste spekulacije. $#^%RT
                          [/quote]

                          A je l&#039; ih izneo neko zvanican? U poslednjih 20 godina na travi su kod kuce docekali Spaniju 1991. i 2002. kao i Cile 2006. To bi bilo strasno zanimljivo
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Na travi bi Roddick mogao da se nosi sa Nadal-om h5g6k8
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=ClayWarrior link=topic=1286.msg261410#msg261410 date=1299349855]
                              A je l&#039; ih izneo neko zvanican? U poslednjih 20 godina na travi su kod kuce docekali Spaniju 1991. i 2002. kao i Cile 2006. To bi bilo strasno zanimljivo
                              [/quote]
                              Slazem se,ali bi onda Spaniji teze bilo
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=troickifans link=topic=1286.msg261407#msg261407 date=1299349468]

                                Cini mi se da je on prijavljen kao 5.igrac dakle 95% moze.
                                [/quote]


                                Koliko ja znam, za DC se prijavljuju 4 igraca, ovi ostali koji sjede na klupi mogu da budu tu kao podrska, a ne da igraju... Ova cetvorica mogu da se rotiraju izmedju sebe, a Cirica na spisku nema. $%&amp;5qw7


                                [quote author=AK47 link=topic=1286.msg261412#msg261412 date=1299349997]
                                Slazem se,ali bi onda Spaniji teze bilo
                                [/quote]
                                Pa da, zato to i rade, nece valjda na sljaku da ih pozovu. $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X