Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Eto ti sad,sanse da posle prvog dana bude 1:1 su naglo porasle $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=Vladan link=topic=1286.msg260111#msg260111 date=1299190433]
      Eto ti sad,sanse da posle prvog dana bude 1:1 su naglo porasle $#^%RT
      [/quote]
      Molio bih te da se ne rugas moralnoj gromadi $#^%RT
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=AK47 link=topic=1286.msg260109#msg260109 date=1299190403]
        Why?
        [/quote]

        Nemam pojma. Sjajno je krenuo ove godine i da se ne radi o takvom borcu i patrioti rekao bih da se stedi u ionako nebitnom mecu
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Sad ce Malis da mu ocita lekciju *#AI&amp;D
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=AK47 link=topic=1286.msg260114#msg260114 date=1299190482]
            Molio bih te da se ne rugas moralnoj gromadi $#^%RT
            [/quote]
            Ako ode u 5. tek ce onda Nando imati sanse $#^%RT
            Salu na stranu,u seriji je od tri poraza,Xavier ce vjerovatno morati samo da drzi loptu u polju i eto boda $8#a
            sigpic

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Zapamtice on Malisa $#^%RT Sanse Belgiji sada naglo skacu! h5g6k8
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Ma oce svi prosto da se polome da izanaliziraju ona 4 meca sto su ostala $#^%RT


                Cilic-Mayer
                Igrali su skoro u Zagrebu i Florian je pobijedio,igrali su i na W-u prosle godine i tada je Florian pobijedio,oba puta bez izgubljenoig seta.Ocigledno zna kako treba da seigra protiv Cilica,Marin je popravio formu,odlicno igrao u Rotterdam-u,ali i dalje ima previse padova u igri,tako da je ovdje sve moguce.


                Dodig-Kohlschreiber
                Ivan je u nevjerovatnoj formi,igra tenis zivota,Philipp kao i uvijek,toplo-hladno.Sto se suve klase tice,talenta,ona je apsolutno na Kohlschreiber-ovoj strani,ali on je tako mentalno slab.Ivan je s druge strane borac,ima momentum.I ovo ce biti jako neizvjestan i zanimljiv duel,tesko je bilo sta prognozirati.


                Melzer-Chardy
                Melzer je bolji igrac od Jeremy-a,iako Jeremy ima veliki potencijal na tome ce i ostati.Jurgen je i mentalno jaci i stabilniji igrac,pobijedice


                Koubek-Simon
                Simon je bolji igrac od Koubek-a,jednostavno je razlika u klasi prevelika i ne vidim nikakvu sansu za iznenadjenjem!


                Ceremonije svecanog otvaranja u Spensu pocinje u 13:45,u 14h ce na teren Viktor i Bopanna @(*6sd$%
                To ide direktno na RTS-u,a bice streamova za ostale susrete naravno h5g6k8
                http://www.livescorehunter.com/Lives...re-Tennis.html
                http://www.fromsportcom.com/c-4.html



                sigpic

                Comment


                • Re: Davis Cup...



                  a neko je stavio komentar za Verdasca:
                  &quot;Hey, girl. Call me!&quot; $#^%RT $#^%RT
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=AK47 link=topic=1286.msg260041#msg260041 date=1299186941]
                    Ma u planu je on zato sto nam je selektor strucnjak pa nije pozvao Basica,ne znam zasto,a mislim ni on $%&amp;5qw7
                    [/quote]

                    Comment


                    • [/quote]
                      Nije prije godinu dana,nego prije tri godine,ali nista od toga nije bilo i ja ne vidim nikakvu prepreku da on igra,a to da je odbio poziv za DC dok ne vidim ne vjerujem
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Evo , pa vjeruj


                        http://burek.blogger.ba/
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Ovo nigdje zvanicno nije &quot;odjeknulo&quot; kako ovaj kaze,nigdje ja to nisam vidio,ovo meni vise djeluje kao misljenje ja ne vidim niti njegovu izjavu niti bilo sta,ovo je neko napisao,moze biti tacno,ali ne mora


                          Ovo sto kaze za WC za nastup u Sarajevu,ja bih volio da ga dobije,ali mislim da ce on morati igrati kvalifikacije,jer ce ga tesko dobiti
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Dobar je Bopana,puca jako,pa sta bude nek bude,ali Viktor je dosta pasivan do sad #%d*
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Ovaj mec je smijesan. Bopana sta god ubaci - dobije poen... Sreca pa ne ubacuje puno. ^*#(-
                              Maloprije napravio brejk i vodi u drugom setu 2-1. *T_*@SR
                              A Viktor los, los, los... *%@(D!RY-


                              Da li neko ima stream za Slovence? $#^%RT


                              Edit: Pocecu da navijam za Bopanu, zasluzio je... *T_*@SR

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Ako neko ima dobar stream za Verdasca,da ne tragam bezveze @(*6sd$%


                                EDIT:Nasao h5g6k8
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X