Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Najgore stoji Novaku. #%d*

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Gledate li??Kako mi je drago kad vidim ovo %QWT&W
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Sjajno l5'%9
        Sparingovali su Janko i Novak i Janko je iznervirano rekao odakle ti toliko samopouzdanje covjece,drzis li ga u dzepove $#^%RT
        sigpic

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Zikijeva decica &(/+q &(/+q

          a svi su stvarno genijalni, bas je bio lep docek, podsetio je malo na one prvi, 90-tih +*@WT*48*
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Ja mislim da ljudi jos uvijek ne znaju koliko je ovo nesto veliko i masivno i sta ova titula znaci u svijetu %QWT&W
            Zikijeva cerkica je prejaka,kad je zamole nesto da kaze u mikrofon cuti,a kad odmaknu mikrofon ona prica +*@WT*48*
            sigpic

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              kao onaj zabac u crtacu ..

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                Taman tako +*@WT*48*
                sigpic

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Nisam gledao docek na terasi.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Kako lepo pevaju. %QWT&W &8@^J

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        uh, bio sam na doceku kod skupstine i popeo sam se na jednu platformu i bio iznad svih...mislim da su svi mogli da me vide '65slif ...

                        na kraju smo ispratili tenisere do autobusa i bio sam na dva metara od svih nasih tenisera...malo je falilo da uzmem autogram...i onda je doso neki lik sa bakljom i policija ga krvnicki pretukla *%@(D!RY- ...
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          I ja sam bila kod skupstine retko kada sam se u zivotu osecala bolje ... &^@4(
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            [quote author=danilo994 link=topic=1286.msg211207#msg211207 date=1291668066]
                            uh, bio sam na doceku kod skupstine i popeo sam se na jednu platformu i bio iznad svih...mislim da su svi mogli da me vide &#039;65slif ...

                            na kraju smo ispratili tenisere do autobusa i bio sam na dva metara od svih nasih tenisera...malo je falilo da uzmem autogram...i onda je doso neki lik sa bakljom i policija ga krvnicki pretukla *%@(D!RY- ...
                            [/quote]

                            Ja te nisam video. %QWT&amp;W
                            Steta sto nisi uzeo autograme. #%d*

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg211210#msg211210 date=1291668336]
                              [quote author=danilo994 link=topic=1286.msg211207#msg211207 date=1291668066]
                              uh, bio sam na doceku kod skupstine i popeo sam se na jednu platformu i bio iznad svih...mislim da su svi mogli da me vide &#039;65slif ...

                              na kraju smo ispratili tenisere do autobusa i bio sam na dva metara od svih nasih tenisera...malo je falilo da uzmem autogram...i onda je doso neki lik sa bakljom i policija ga krvnicki pretukla *%@(D!RY- ...
                              [/quote]

                              Ja te nisam video. %QWT&amp;W
                              Steta sto nisi uzeo autograme. #%d*
                              [/quote]
                              pa jeste steta ali vec imam potpisanu loptu koju mi je potpisao Nole kad sam bio u Ami G show :8-[/
                              &quot;Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!&quot; - ja

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Sve je pocelo protiv SAD-a 5. marta,Viktor je bio sjajan protiv Isner-a na sljaci,za koga se mislilo da ne moze mnogo,ali je on sve ubijedio u suprotno.Sad kad pogledam Viktor je mozda i lakse nego sto se ocekivalo dosao do te pobjede i tog boda.7:6;6:7;7:6;6:4,1:0 za Srbiju!
                                Novak je igrao drugi singl protiv Querrey-a,vjerovatno i najsvestranijeg americkog igraca!Nikad nije lako preci sa sa betona na sljaku,promijeniti u tako kratkom roku podlogu,ali je Novak vise-manje rutinski slavio 6:2;7:6;2:6;6:3
                                Petak zavrsen,2:0 za Srbiju!
                                U subotu su Ameri usli kao veliki favoritit u dublu,3 od 4 najbolja dubl igraca su se nasla na terenu toga dana,za SAD naravno braca Bryan,za Srbiju pored Zimonje je igrao Jankela.I set protiv brace je podvig u takvom sastavu,6:7;7:5;6:7;3:6!Rezultat je smanjen na 2:1
                                A u nedelju jedna nevjerovatna bitka,svi su ocekivali da ce Novak bez mnogo problema donijeti taj 3. i odlucujuci bod,ali nije bilo tako.Kao sto se mnogo puta do sad pokazalo DC je ipak specificno takmicenje,kad se brane boje zemlje onda se i izvlaci i vise od realnih mogucnosti,naravno uz pravu zelju i motivaciju.Big John je pokazao to,priredio nam jedan sjajan mec protiv Djokovica,tjerao ga da izvuce najbolje iz sebe.Posle ljute borbe,Novak ipak dolazi do pobjede,donosi 3. i odlucujuci poen 7:5;3:6;6:3;6:7;6:4
                                U mecu bez rezultatskog znacaja Querrey je pobijedio Troickog 7:5,6:2
                                Veliki protivnik je pobijedjen,najuspjesnija DC reprezentacija svih vremena,a napokon se proslo u 1/4 finale!A tamo jos jedna teniska sila,ovoga puta Hrvatska!


                                Protiv Hrvata u Splitu je uvijek tesko,uzarena atmosfera,napetost,ali teniseri su sjajni momci i pokazali su koliko su veliki sportisti!Pogotovo Ivan Ljubicic!
                                Novak Djokovic i Ivan Ljubicic su prvi izasli na teren i nije bilo nikakvih iznenadjenja,Novak je rutinski donio pobjedu i prvi bod reprezentaciji Srbije 7:6;6:4;6:1
                                Nije bilo mnogo vatre ni u drugom mecu,Cilic je opravdao ulogu favorita,istina daleko je bio od one forme sa AO-a,ali bez mnogo problema donosi izjednacenja,bolji je od Troickog 6:4;7:5;6:2.Jos jednom posle petka rezultat je 1:1!
                                Ali ovoga puta dubl Srbije je apsolutni favorit,jednostavno je razlika u klasi vise nego ocigledna,Zimonjic i Tipsarevic lagano pobjedjuju Cilica i Dodiga 6:3;6:3;6:2 i vracaju Srbiji prednost.
                                U nedelju su snage odmjerili najbolji reketi Srbije i Hrvatske.Pomenuo sam vec da Cililc nije bio u pravoj formi,ali i da je igrao svoj najbolji tenis,tesko bi mogao da pobijedi Djokovica.Nije se postavljalo pitanje uopste ko ce doci do pobjede,Novak rutinski odradjuje mec i vodi Srbiju u polufinale.6:3;6:3;6:2 za Novaka,dok su u 5. mecu bez rezultatskog znacaja snage odmjerili Tipsarevic i Veic i Janko je dosao do pobjede u dva seta,6:2;7:6!Prebrodjeno je tesko i jedino gostovanje te sezone,mnogi su ocekivali vecu borbu,sledeci protivnik su uvijek neugodni Cesi u polufinalu,u Areni!


                                Veliki protivnik,veliki igraci i prenatrpan raspored zbog kojeg Novak nije u mogucnosti da igra prvog dana.U ponedeljak je igrao finale USO-a,u petak treba igrati za reprezentaciju,kako i John Mcenroe rece,suludo je to,taj ritam ne moze da se izdrzi!Ali sta je tu je,ovo je tim,ne cini ga samo Novak!
                                Viktor igra prvi mec protiv Stepanek-a koji je dugo pauzirao i koji sigurno ne igra svoj najbolji tenis,ali Radek pokazuje zasto je svjetska klasa,bio je Viktor dosta stegnut to je cinjenica i Ceh dolazi do lagane pobjede i donosi prvi poen svojoj reprezentaciji!4:6;6:2;6:4;6:4 je bio rezultat.U drugom mecu snage ce odmjeriti Tipsarevic i Berdych,Tomas ima sjajnu sezonu iza sebe i veliki je favorit.Sve se cini da Cesi imaju sve,da imaju ovaj mec u svojim rukama,ali nije bas tako.Janko je cudo,igrac za velike meceve i jos jednom je pokazao svu svoju velicinu,igra strasan tenis,pobjedjuje 7:5;6:2;2:6;7:6!Janko donosi veliki bod,velik kao kuca i opet je posle petka rezultat 1:1.
                                Novak nije igrao prvog dana,ali je izasao na teren u subotu,da osjeti teren,da vidi da li moze,a dublu sastav Berdych/Stepanek je svakako favorit protiv dubla Zimonjic/Djokovic.I opravdali su ulogu favorita,jednostavno su bolji i uigraniji,pobjedjuju 3:6;6:1;6:4;6:1.Ove godine Srbija nije bila u ovakvoj situaciji,posle dva dana rezultat je 2:1 za protivnike,a nepoznanica je u kakvom je stanju Novakovo tijelo,moze li sjutra do izjednacenja,moze li donijeti 5. zivi mec...
                                Novak ne bi bio tu dje jeste da ne pobjedjuje i kad je tesko i kad ne ide i kad je iscrpljen!Ali toliko puta sam rekao Novak je igrac koji proliva znoj i krv kad se igra za reprezentaciju,toliko puta je to dokazao!Dokazao je to i protiv Berdych-a,tesko ga je bilo gledati set i po,vidjelo se da ne uziva na teren,da je umoram,da mu je dosta tenisa,ali je smogao snage i izasao na kraj sa Cehom,vratio se u mec i slavio u 4 seta,4:6;6:3;6:2;6:4!Kako bitan poen,a sad je sve na Jankeli,pobijedio je prvog reketa Ceske,moze li i drugog?
                                Naravno da moze,Janko je motivisan do neba,strahovito fokusiran,igra sjajan tenis.Radek u ovom mecu nema ni najmanje sanse,to mu je jasno posle 1. seta u kojem je pociscen,nije ni gem uzeo!Rezultat 6:0;7:6;6:4,Janko je heroj nacije,pokazao da ovaj tima ima vise igraca na koje se mora racunati i kad je tesko da se ne mora stalno okretati put Novaka,tim jak kao zemlja!
                                Srbija je u finalu DC-a!Igrace u Beogradu!


                                Mnogo igrica van terena i dizanje tenzije pred finale,pocelo je sve vec ugovorenim Cirque De Soleile-om i nemogucnosti da se stavi sljaka u Areni,jednostavno nema vremena.Potom igre Francuza koji dizu temparaturu,boje se za sigurnost,a onda i izjave,poprilicno nekorektne izjave slektora Francuske Forget-a,a ni Tsonga nece moci da igra u finalu!


                                Dosao je i taj dan,karte su nestale maltene u sekundi,Arena je odavno rasprodata.Janko Tipsarevc junak polufinala ce igrati prvi mec protiv francuskog 1. reketa Gael-a Monfils-a.Janko odavno ne igra tenis,vidi se da mu fali meceva,Gael je dosao u velikoj formi,ponovio proslogodisnji uspjeh iz Paris-a i dolazi do pobjede,lakse nego sto je iko vjerujem ocekivao 6:1;7:6;6:0!1:0 za Francusku.
                                Ne treba ponavljati koliko ovo znaci Novaku,pa on je i prije London-a rekao da zivi samo za DC,tamo sta uradi,dobro je,polufinale je neki cilj,ali je foikusiran i zeli i misli samo o DC-u!Autoriativno je i izasao na teren u petak,protiv svog starog poznanika,Gilles-a Simon-a!Koliko su samo teskih meceva odigrali,ali ovoga puta nema nikave dileme,Novak nista ne prepusta slucaju,igra fenomenalno,donosi izjednacenje,6:3;6:1;7:5!1:1 posle prvog dana,deja vu!
                                Subota je mozda i dan odluke,francuski dubl je jako iskusan,znaju se odlicno llodra i Clement,sjajno funkcionisu zajedno.Zimonjic je veliki dubl igrac,klasa samo takva,a partner mu je ovoga puta Viktor Troicki,svakako da im uigranost nije jaca snaga,ali je zelja ogromna!I poicnju sjajno,izgledaju na terenu kao da su godinama zajedno,sve funkcionise,servis,voleji,riterni.I tako igraju vise od dva seta,pri kraju drugog su poremeceni nekim sudijskim odlukama(zaboravih da pomenem,ali i Janko je bio u petak protiv Monfils-a u TB-u drugog seta),dok je publika isprovocirana od strane francuskih navijaca,ali dolaze do velike prednosti.Tada je vjerujem velika vecina pomislila da je sve zavrseno,da ce Srbija uci u treci dan sa vodjstvom.Ali da ne bude tako potrudili su se Llodra i Clement!Pocinju da igraju sjajno,Viktoru malo opada servis i odjednom je njegov servis najranjiviji i sansa za Francuze.Iskoristi su stari lisci tu sansu,dolaze do potpunog preokreta i donose strasno velik poen svojoj reprezentaciji3:6;6:7;6:4;7:5;6:4!2:1 posle subote za Francusku!
                                Bila je Srbija u polufinalu u ovakvoj situaciji,bio je Novak isto.Novak opet pokazuje svu svoju velicinu,Monfils jednostavno gubi mec protiv njega u svlacionici,to je vec kompleks!Nema apsolutno nikakvih sansi Francuz,pociscen sa terena 6:2;6:2;6:4!Prava drama,kako i dolikuje jednom finalu!
                                U odlucujucem mecu na zaprepascenjem svih igrace Viktor Troicki i zaista su rijetki oni koji su vjerovali u njega!Ali pokazao im je Viktor da ima srca(da ne kazem nesto drugo) za velike meceve.Protivnik mu je Michael Llodra,jedan od poslednjih Mohikanaca,covjek koji igra u kasnim teniskim godinama najbolji tenis u karijeri.Ali llodra jednostavno nema sta da trazi protiv Vikotra,Viktora koji igra mec zivota!Francuz je pociscen kao i njegov kolega par sati ranije,cak i ubjedljivije,6:2;6:2;6:3!
                                Srbija je osvojila ono sto je bilo nezamislivo prije ne 15-20 godina,nego prije 4-5,Srbija je postala TENISKA VELESILA!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X