Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=NI link=topic=1286.msg210870#msg210870 date=1291578494]
    [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg210862#msg210862 date=1291577980]
    Ogresio sam se o Bogdana i Viktora,izvinjavam se

    [/quote]

    Aco,

    Samo te malo srce ponijelo. Desava se to svima nama. Obradovic i Pilic skupa znaju mnogo vise o tenisu nego svi mi na forumu. To je njima posao.


    [/quote]Jeste!

    Mislio sam da Vica ne moze da dobije Lodru,a toliko sam navijao i pratio reprezentaciju i sve nase tenisere vec nekoliko godina,i sve mi se to skupilo...

    Pa jos sam i fin bio majku mu! $#^%RT
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Sad gledam na you tube-u, pa bila je duplo veca buka u Areni ako ne i vise, na TV-u sve to izgleda mnogo, mnogo tise i finije.
      Ono je danas bila ludnica, navijalo se od prvog poena kao da je mec lopta '65slif '65slif '65slif
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210881#msg210881 date=1291578876]
        Sad gledam na you tube-u, pa bila je duplo veca buka u Areni ako ne i vise, na TV-u sve to izgleda mnogo, mnogo tise i finije.
        Ono je danas bila ludnica, navijalo se od prvog poena kao da je mec lopta '65slif '65slif '65slif
        [/quote]Jel si i ti puno navijala? %QWT&W
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg210884#msg210884 date=1291579008]
          Jel si i ti puno navijala? %QWT&W
          [/quote]

          Aco cak sam i ja vikala: ajde Nole, to ti dovoljno govori $#^%RT $#^%RT
          ali ozbiljno, lupala sam sa onim cudima, doduse malo manje sam vikala, ali jesam u bitnim trenucima h5g6k8
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210891#msg210891 date=1291579293]
            [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg210884#msg210884 date=1291579008]
            Jel si i ti puno navijala? %QWT&W
            [/quote]

            Aco cak sam i ja vikala: ajde Nole, to ti dovoljno govori $#^%RT $#^%RT
            ali ozbiljno, lupala sam sa onim cudima, doduse malo manje sam vikala, ali jesam u bitnim trenucima h5g6k8
            [/quote]Sta li bi bilo da je bio Rodja... $#^%RT
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg210893#msg210893 date=1291579426]
              Sta li bi bilo da je bio Rodja... $#^%RT
              [/quote]

              E onda bih ostala bez glasa $#^%RT
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=Vladan link=topic=1286.msg210861#msg210861 date=1291577867]
                Ovo sto je Viktor danas uradio je stvarno nenormalno,on je toliko fokusiran bio da je to prosto nevjerovatno,ja i dalje ne vjerujem kako je covjek odigrao &8@^J
                [/quote]

                Slazem se Vladane. Forze je rekao da Lodra ove jeseni nije naletio na nekoga ko tako dobro ritrnira. A to je presudilo.

                Generalno govoreci Viktora ljudi potcjenjuju. On je umalo dobio Djokovica u Americi. Potom je umalo dobi Nadala u Tokiju. Potom je osvojio prvi turnir. To ne moze biti slucajno... On je i jucer odlicno ritrnirao. Osim toga svi smo mi malo precijenili Lodru. On igra dopadljiv tenis, servis i volej, koji ja obozavam. Ali, na zalost, taj tenis izumire. Na super brzoj podlozi kakva je u Bersiju, pred domacom publikom, bez opterecenja sve je to izgledalo briljantno. Medjutim na sporijoj podlozi, gdje onaj koji prima servis ima destinku vise vremna, sve to izgleda skoro pa jadno. Moja zena koja ne razumije tenis me je pitala: "Zasto Lodra ide stalno na mrezu kad mu ne ide?"

                Zvuci paradoksalno ali Lodra je danas jako dobro igrao voleje. Jednom kad je postalo jasno da Viktor nema problema sa Lodrinom servom u svoju bekend stranu sve je bilo gotovo. Jedino je potpuni Viktorov kolaps mogao spasiti Lodru. Na ovoj podlozi je Troicki bolji igrac od Lodre a Lodra je usao u mec kao favorit!? To je vrlo nezahvalna pozicija. Procitao sam na starnici L'Equipe-a: "Sve je to bila nasa (francuska) iluzija. Poslije bitke je ocigledno da nije moglo biti drugacije."

                Svejedno mislim da je Obradovic izanredno izblefirao Francuze. Ocekivali su Tipsarevica zato nijesu stavili Simona. Troicki bi imao velikih problema sa Simonom. Obradovic je dobio sto je htio Lodru protiv Troickog.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210894#msg210894 date=1291579568]


                  E onda bih ostala bez glasa $#^%RT
                  [/quote]


                  Zanimljivo bi bilo kada bi Svicarci igrali u Areni,onda bi se morala kamuflirati medju Svicarce. $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Cestitam na zasluzenom trijumfu,pokazali ste da ste sportska velesila.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=NI link=topic=1286.msg210895#msg210895 date=1291579614]
                      Slazem se Vladane. Forze je rekao da Lodra ove jeseni nije naletio na nekoga ko tako dobro ritrnira. A to je presudilo.

                      Generalno govoreci Viktora ljudi potcjenjuju. On je umalo dobio Djokovica u Americi. Potom je umalo dobi Nadala u Tokiju. Potom je osvojio prvi turnir. To ne moze biti slucajno... On je i jucer odlicno ritrnirao. Osim toga svi smo mi malo precijenili Lodru. On igra dopadljiv tenis, servis i volej, koji ja obozavam. Ali, na zalost, taj tenis izumire. Na super brzoj podlozi kakva je u Bersiju, pred domacom publikom, bez opterecenja sve je to izgledalo briljantno. Medjutim na sporijoj podlozi, gdje onaj koji prima servis ima destinku vise vremna, sve to izgleda skoro pa jadno. Moja zena koja ne razumije tenis me je pitala: "Zasto Lodra ide stalno na mrezu kad mu ne ide?"

                      Zvuci paradoksalno ali Lodra je danas jako dobro igrao voleje. Jednom kad je postalo jasno da Viktor nema problema sa Lodrinom servom u svoju bekend stranu sve je bilo gotovo. Jedino je potpuni Viktorov kolaps mogao spasiti Lodru. Na ovoj podlozi je Troicki bolji igrac od Lodre a Lodra je usao u mec kao favorit!? To je vrlo nezahvalna pozicija. Procitao sam na starnici L'Equipe-a: "Sve je to bila nasa (francuska) iluzija. Poslije bitke je ocigledno da nije moglo biti drugacije."

                      Svejedno mislim da je Obradovic izanredno izblefirao Francuze. Ocekivali su Tipsarevica zato nijesu stavili Simona. Troicki bi imao velikih problema sa Simonom. Obradovic je dobio sto je htio Lodru protiv Troickog.
                      [/quote]
                      Ovo je najbolji mec koji je odigrao u karijeri,gledao sam mnogo njegovih meceva i mislim da je ovo vrhunac!Pa jeste on u dobroj formi,on je cistio Stepanek-a,a onda je u DC-u lagano izgubio od njega,na USO-u su bili oni katastrofalni uslovi sa kojima on nije imao mnogo problema za raliku od Novaka,cim je Sunce zaslo,Novak je postavio stvari na svoje mjesto,u Basel-u je bio bolji u prvom setu i ni sad mi nije jasno kako ga je izgubio,imao je sve!Prije toga od Nadal-a,to su dobijeni mecevi koje je gubio,desava mu se to!I juce je bio sjajan,i voleji su mu bili sjajni,bar dva seta jesu,ali cim mu padne servis,cim ga nesto sa strane omete,kao sto je to juce bio slucaj sa sudijama pada i njegova igra,pada mu koncentracija,ali danas to nije bio slucaj,potpuno drugi igrac,jake glave!
                      Obradovic ili Pilic pitanje je jos uvijek? h5g6k8
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        [quote author=FC Nadal link=topic=1286.msg210897#msg210897 date=1291579794]

                        Zanimljivo bi bilo kada bi Svicarci igrali u Areni,onda bi se morala kamuflirati medju Svicarce. $#^%RT
                        [/quote]

                        Sto?
                        Nema potrebe za kamufliranjem, a ionako ima Rogerovih fanova koliko hoces u Srbiji, tako da bi nas bilo dosta l5'%9
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=FC Nadal link=topic=1286.msg210897#msg210897 date=1291579794]
                          [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210894#msg210894 date=1291579568]


                          E onda bih ostala bez glasa $#^%RT
                          [/quote]


                          Zanimljivo bi bilo kada bi Svicarci igrali u Areni,onda bi se morala kamuflirati medju Svicarce. $#^%RT
                          [/quote]Ma ona bi bila medju nasim navijacima,a navijala bi za Rodjera! &*#GI(]
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Prebacite Studio B h5g6k8
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210901#msg210901 date=1291580000]


                              Sto?
                              Nema potrebe za kamufliranjem, a ionako ima Rogerovih fanova koliko hoces u Srbiji, tako da bi nas bilo dosta l5'%9
                              [/quote]


                              Da li bi bilo napravljen poseban odjeljak za ljude iz Srbije koji navijaju za Svicarsku? $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r &8@^J &8@^J &8@^J


                                viktor me vrlo pozitivno iznenadio!!!

                                nole je malo usao u senku, jer njegova pobeda se nije dovodila u pitanje, ocekivali su se sigurni poeni i to je ogroman pritisak...

                                bravo nole!!!!

                                PS - kako se zove i gde bih mogao da nadjem onu melodiju izmedju setova dok ide highlights?...cuje se frula uglavnom!!
                                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                                Comment

                                Working...
                                X