Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Na sta lici Boba,ja sam se iskidao od smjeha. $#^%RT
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      A predsednik nam je navijao i nije prestajao, sudija kaze tisina molim, a on tapse li tapse +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: Davis Cup...



        ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(-
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          I da se njemu puno zahvalim,ne bi bilo ovako lako da je Simon-a posla ne teren,ali to je vec njegov problem +*@WT*48*

          sigpic

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=Melo link=topic=1286.msg210818#msg210818 date=1291573999]
            Vladane ne zaboravi najbitnijeg i najzasluznijeg za ovo





            covek iz senke, master of puppets, 13i ratnik , gorshtak &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
            [/quote]
            Ne znam bas realno igraci su zasluzniji ... on je doveo neke svoje i hteli su zimonjiceve roditelje da izbace iz arene jer nisu imali kartu a on doveo neke brenine tamo i stavio ih u prve redove na mesto zimonjicevih roditelja a njih bacio u 20 red odakle su kasnije izbaceni bila izbila frka cela...mislim to nema veze sa rezultatom ali kako covek moze to da uradi roditeljima igraca!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Re: Davis Cup...



              kako Obradovic viri ^*#(- ^*#(-
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Janku vrhunski stoji celavo h5g6k8
                Zasto se neko ne ukljuci u slavlje? &amp;*(@W6
                sigpic

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Bravo momci cestitam. $#^%RT
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Troickom stoji odlicno cilava frizura @(*6sd$% ,onaj komentator sa RTRS,pohvatao je termine tenisa,i ovaj zadnji dan je solidno vodio. &amp;8@^J &amp;*#GI(]
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      :fc-[ hocu i ja prenos +-*^%* viktoru dobro stoji frizura ali nole je bas crn njemu ne stoji a bobi stoji isto za zivo cudo mislim &#039;&#039;dobro&#039;&#039; .... $#^%RT
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Ovo sto je Viktor danas uradio je stvarno nenormalno,on je toliko fokusiran bio da je to prosto nevjerovatno,ja i dalje ne vjerujem kako je covjek odigrao &amp;8@^J
                        I opet da ponovim,nista,ali nista,bez neke pomame,mirno,polako,nista jos nije gotovo,ni kad je vodio 1:0,ni kad je vodio 2:0,to je sjajno,to je odlika mentalno snaznih igraca,a on bas i nije poznat po tome,ovo definitivno moze da bude prekretnica u njegovoj karijeri!
                        Od Novaka se i ocekuje da pobjedjuje,a evo vec drugi put vadi kestenje iz vatre,pod velikim pritiskom donosi izjednacujuci poen!
                        Srbija osvojila Dejvis kup!
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Sta reci...


                          MOMCI SVAKA VAM CAST,VI STE PONOS SRBIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

                          Ogresio sam se o Bogdana i Viktora,izvinjavam se $#^%RT


                          Svi su doprineli ovoj velikoj pobedi,i svi zasluzuju nase maksimalno postovanje!!!!!!


                          Pratim tenis vec nekoliko godina i konacno docekah taj Dejvis kup l5&#039;%9

                          Konacno je dosao dan kada nisam jedan od retkih u mojoj okolini koji igra/voli/prati tenis h5g6k8 Ovog vikenda je Srbija bila teniska zemlja broj 1. u svetu! +*@WT*48* sve se vrtelo oko tenisa,i mislim da je tenis dobio mnooooogo novih obozavaoca u zemlji Srbiji danas %QWT&amp;W


                          Novak Djokovic,Viktor Troicki,Janko Tipsarevic,Nenad Zimonjic i selektor Bogdan Obradovic.

                          Se zlatnim slovima upisuju u istoriju srpskog sporta!!!!!!!!!!!!!!!!!!Osvajali smo velika takmicenja u kosarci,vaterpolu,rukometu,odbojci,pa i u fudbalu smo imali pre uspeha,a sada mozemo i zvanicno da kazemo da smo i teniska velesila.Ostavili smo trag u tenisu,i tenis je ostavio trag u nama %QWT&amp;W


                          Dosta price,sad idem da se napijem... $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Zimonjicu ubedljivo najbolje stoji celava frizura &amp;+I}\
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg210862#msg210862 date=1291577980]
                              Ogresio sam se o Bogdana i Viktora,izvinjavam se

                              [/quote]

                              Aco,

                              Samo te malo srce ponijelo. Desava se to svima nama. Obradovic i Pilic skupa znaju mnogo vise o tenisu nego svi mi na forumu. To je njima posao.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Auu Svaka vam cast &amp;8@^J Veliki podvig stvarno i sada ste i teniska sila. %QWT&amp;W


                                Pa nisam znao da ce se osisati na celavo *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR Bas sam se isfurao kada sam vidio. *T_*@SR

                                Comment

                                Working...
                                X