Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=Melo link=topic=1286.msg210818#msg210818 date=1291573999]
    Vladane ne zaboravi najbitnijeg i najzasluznijeg za ovo





    covek iz senke, master of puppets, 13i ratnik , gorshtak &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
    [/quote]
    Ne vidim kako je on bilo cim doprinio,cak je malo i odmogao ako mene pitas,sto nije uspio da otkaze cirkusu i da se igra na sljaci $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=mr.gold link=topic=1286.msg210831#msg210831 date=1291575109]
      Ruki je stari spamer, ne bi trebalo da ga ozbiljno shvatas.
      [/quote]

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Krivokapic +*@WT*48*
        Srbija - Francuska finale Dejvis kupa (poslednji poen)
        sigpic

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Zaista je suvisno bilo sta napisati !! +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* .................................................. ......... +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* .............................................. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* ..............................

          Comment


          • Re: Davis Cup...



            SAMPIONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Kako je vratio ovaj poslednji rit'rn &8@^J
              Publika je bila svaka cast, puna arena i lepa slika za svet %QWT&W

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Bojana dje su slike iz Arene? h5g6k8
                sigpic

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  HVALA VAM MOMCI......
                  SLAVI SRBIJOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=Vladan link=topic=1286.msg210840#msg210840 date=1291576012]
                    Bojana dje su slike iz Arene? h5g6k8
                    [/quote]


                    Vladane, dodji na trg da slavimo +*@WT*48*




                    P.S.
                    Realno, veceras je ovaj deo foruma dostigao svrhu svog postojanja h5g6k8

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Vladane, zaboravila sam fotoaparat sva 3 dana #%d*

                      Ali ono danas je bilo savrseno, i juce se navijalo ali danas je bilo jos bolje, posebno sto Francuzi nisu uspeli nijednom da nas isprovociraju, zato sto nisu imali na osnovu cega, jer su ih nasi RAZBILI!!!! :fc-[ :fc-[

                      Za Viktora vise u zivotu necu reci da nema srce i da je kukavica, odigrao je mec zivota i to posle onakvog poraza juce &8@^J &8@^J &8@^J
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        al toliko smo bili iskukali i prezalili viktora(kako preko svih zivih foruma, tako i do publike u areni koja je sa uzdahom docekala izlazak viktora protiv ljodre) da drugacije nije ni moglo da se zavrsi, nego ovako ubedljivom pobedom &+I}\ &*#GI(]

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=mr.gold link=topic=1286.msg210842#msg210842 date=1291576160]
                          Vladane, dodji na trg da slavimo +*@WT*48*

                          [/quote]
                          Slavim vec,a sjutra cu se i napiti zbog ove titule $#^%RT
                          [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210843#msg210843 date=1291576175]
                          Vladane, zaboravila sam fotoaparat sva 3 dana #%d*

                          Ali ono danas je bilo savrseno, i juce se navijalo ali danas je bilo jos bolje, posebno sto Francuzi nisu uspeli nijednom da nas isprovociraju, zato sto nisu imali na osnovu cega, jer su ih nasi RAZBILI!!!! :fc-[ :fc-[

                          Za Viktora vise u zivotu necu reci da nema srce i da je kukavica, odigrao je mec zivota i to posle onakvog poraza juce &8@^J &8@^J &8@^J
                          [/quote]
                          Bojana,znam te,nisi ga zaboravila nego ga nisi ponijela jer se bojis da ti ne uzmu onu masinu od aparata &+I}\
                          $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Duleeee sta da razbijemo jos se nismo dogovorili?Ja sam polomio tv al moracu jos nesto....
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=Vladan link=topic=1286.msg210845#msg210845 date=1291576275]
                              Bojana,znam te,nisi ga zaboravila nego ga nisi ponijela jer se bojis da ti ne uzmu onu masinu od aparata &+I}\
                              $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                              [/quote]

                              Ma htela sam,ali sam zaboravila, setila sam se kad sam bila skoro kod Arene +-*^%*
                              bas mi je bilo zao sto nisam imala aparat kod sebe...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...




                                *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                                Evo i ovih tvojih Melo $#^%RT

                                [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210847#msg210847 date=1291576524]
                                Ma htela sam,ali sam zaboravila, setila sam se kad sam bila skoro kod Arene +-*^%*
                                bas mi je bilo zao sto nisam imala aparat kod sebe...
                                [/quote]
                                Ma nema veze,vazno je da je TITULA osvojena '65slif '65slif '65slif
                                Dje su sad teniseri?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X