Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Re: Davis Cup...

      Bravo Viktore!

      Bravo Bogdane (ili Pilicu)!

      To je bio velemajstorski potez staviti Viktora. Misim da je cijelo vrijeme to bio plan. Lodra Troicki nikad prije nijesu igrali. Neko ko jako, jako dobro razumije tenis je procijenio da ce Lodra lezati Viktoru. Da ce Troicki dobro vracati Lodrinu servu.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Sve chestitke,lep uspeh :fc-[ *#AI&D

        Moram da primetim da smo jako kultivisani,pogotovu Novak... &*#GI(]
        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Znachi ne mogu da verujem,da smo mi skoro ispljuvali Viktora a on odigrao mech zivota,znaci Viktore kraljino,mislim da od sledece sezone trebamo ocekivati sjajne rezultate od njega a i od ostalih tenisera...


          ZIVELA SRBIJA!!!
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Nadam se da ce ovo da ga progura kao shto je Vedrasca @(*6sd$%
            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              to je to..


              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Melo mislim da nijedan poklon za tebe ne vredi kao ovaj.... &(/+q
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=Melo link=topic=1286.msg210801#msg210801 date=1291570831]
                  to je to..
                  [/quote]

                  &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                  Da nam nema Brene...
                  “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                  Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Viktor me je,malo je reci odusevio &8@^J &8@^J &8@^J

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg210802#msg210802 date=1291570882]
                      Melo mislim da nijedan poklon za tebe ne vredi kao ovaj.... &(/+q
                      [/quote]


                      tako je... nema kad ja slavim rodjendan cela srbija slavi!! &8@^J &8@^J &8@^J

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg210798#msg210798 date=1291570666]
                        Znachi ne mogu da verujem,da smo mi skoro ispljuvali Viktora a on odigrao mech zivota,znaci Viktore kraljino,mislim da od sledece sezone trebamo ocekivati sjajne rezultate od njega a i od ostalih tenisera...


                        ZIVELA SRBIJA!!!
                        [/quote]
                        Pricaj u svoje ime $#^%RT
                        [quote author=Nyman link=topic=1286.msg210800#msg210800 date=1291570731]
                        Nadam se da ce ovo da ga progura kao shto je Vedrasca @(*6sd$%
                        [/quote]
                        I ja se nadam l5'%9
                        [quote author=Melo link=topic=1286.msg210801#msg210801 date=1291570831]
                        to je to..



                        [/quote]
                        *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                        [quote author=Melo link=topic=1286.msg210805#msg210805 date=1291571305]
                        tako je... nema kad ja slavim rodjendan cela srbija slavi!! &8@^J &8@^J &8@^J
                        [/quote]
                        &+I}\ &+I}\ &+I}\
                        Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sampioni+ je Melu rodjendan,kakav dan &8@^J &8@^J &8@^J
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          majko bozija,kakvi ludaci &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Kada se igra srcem,i kada svi disu kao jedan,ovakve pobjede se i dogadjaju. &8@^J
                            Viktor je ovaj put izvukao stvar,tako je i posteno,i zasluzio je.
                            Neprocjenjiva je faca onih navijaca kada gledaju kako se nasi sisaju,i misle u sebi koji primitivci. *T_*@SR
                            Svaka cast,salatara je nasa. &8@^J
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Ovo je sjajno,kakvo drugarstvo vlada u ovom timu,svaka vam cast momci i hvala za sve &8@^J
                              Hvala savjetnice



                              Hvala selektore,danas si pokazao da nisi samo marioneta $#^%RT
                              Cojones grande je trebalo imati za ovaj zadnji potez &8@^J



                              Hvala legendo,toliko si toga dao reprezentacije,ovo je kruna &8@^J



                              Hvala jos jednoj legendi,koja uvijek sve daje za reprezentaciju,toliko godina je tu,donio je ovo finale &8@^J



                              Hvala za ovo danas Viktore,nece se zaboraviti &8@^J



                              I za kraj hvala lideru,covjeku koji ove godine nema poraz u DC-u u singlu &8@^J

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                nisu svi pljuvali viktora evo ja nisam pljuvala viktora vec ga i branila uvek jer nije on dubl igrac vec singl i to je pokazao danas kakav!!!! SRCE KAO KUCA &^@4( TO CAREEEEEEEEVI!!!!!!!!!!!! Ponosna sam na njih i sto imamo u timu takvog jednog patroitu kao sto je Novak,pa taj covek vidi mu se na licu koliko voli svoju zemlju!!! ma carevi su svi obozavam ih,najbolji smo!!!e ja imam isti duks kao djokovic na slici od vladana h5g6k8
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X