Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Ovo dvoje na rts-u &*#GI(]

    Uh...bice bash opasno...Llodra mnogo iskusan..ali bice obojica nervozni sigurno...
    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=Vladan link=topic=1286.msg210677#msg210677 date=1291560501]
      Viktor nije dubl igrac i juce je stvarno igra maestralno dva seta,ali voleji nisu njegova specijalnost i onaj pad je cekivan.E sad Viktor je u strasnoj formi zavrsio sezonu,odlicno sto ne igra protiv Simon-a,jer ga Simon unistava,Llodra je majstor i Llodra je favorit,ali nadajmo se da je Viktor spreman da pokaze da je veliki!
      [/quote]

      Mislim da je to bio blef Obradovica da Francuzi stave Llodru. Naravno racunajuci da ce Tipsarevic igrati. Time je Troicki dobio Llodru. Sto vise mislim vise mi se svidja ta odluka.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Troicki-Lodra?!E svaka ti cast Obradovicu!Uspeo si da unistis sve ono sto su nasi momci gradili citave godine!!!

        Tipsarevic bi mnogo bolje odigrao protiv Lodre,i mnogo bi vise sansi imao nego Viktor!


        Obradovicu,nosi se ti lepo u pi*ku materinu!Voleo bih da ovo mozes da procitas.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Comment


          • Re: Davis Cup...

            Aman Aco... #%d*


            Janko je igrao loshe,izgubio,Troicki je barem juche igrao...Janko mozhe da igra velike mecheve,ali ne svaki put ochigledno...nije dugo igrao nego ish'o na medeni mesec Na Bahame il gde god...
            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Ma gde bolje brate...

              Viktor jos uvek nema "onu stvar" za ovako vazne meceve,za razliku od Janka!


              Al' jbg kad nam je selektor mungos koji samo zna da kritikuje sudije i slicno!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=NI link=topic=1286.msg210685#msg210685 date=1291560747]

                Mislim da je to bio blef Obradovica da Francuzi stave Llodru. Naravno racunajuci da ce Tipsarevic igrati. Time je Troicki dobio Llodru. Sto vise mislim vise mi se svidja ta odluka.

                [/quote]
                Ali Janko tako dobro izlazi na kraj sa Llodra-om i Janko je pokazao svoju velicinu u ovakvim mecevima!Ocigledno je van forme,ali iskreno ja bi ga prije stavio h5g6k8
                Sad nema nazad,to je sto je,vjerujmo u Viktora!
                [quote author=Janko83 link=topic=1286.msg210689#msg210689 date=1291560859]
                Ovo je zvanično? Ako jeste onda Viktor ima veće šanse da dobije nego protiv Simona. Teško je reći sada da li je to dobra odluka ili ne. Kako se god okrene, ima i razloga za i razloga protiv. Po meni je ovo bolje nego da Janko igra.
                [/quote]
                To svakako,mnogo su mu vece sanse protiv Llodra-e,nego protiv Simon-a!
                sigpic

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg210692#msg210692 date=1291560942]
                  Ma gde bolje brate...

                  Viktor jos uvek nema "onu stvar" za ovako vazne meceve,za razliku od Janka!
                  [/quote]

                  Nije ni Janko juche,i nisu smeli da rizikuju... @(*6sd$%
                  “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                  Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Mislim da su se malo zajebali, Troicki je trebao da bude tu za prvi dan, a da Janko bude dzoker...
                    Al' dobro, svim srcem uz Viktora.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=Nyman link=topic=1286.msg210695#msg210695 date=1291561006]
                      [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg210692#msg210692 date=1291560942]
                      Ma gde bolje brate...

                      Viktor jos uvek nema "onu stvar" za ovako vazne meceve,za razliku od Janka!
                      [/quote]

                      Nije ni Janko juche,i nisu smeli da rizikuju... @(*6sd$%
                      [/quote]Pa veci je rizik staviti Viktor koji je osim toga sto nema "to" $#^%RT za ovakve meceve igrao juce iscrpljujuci mec od nekoliko casova,i bio vidno iznerviran na kraju.

                      Daj Boze da uspe Viktor.Ali ako ne uspe,jasno je kome treba dati otkaz,uprkos finalu!
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Lodra se uplasio.

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Nadam se da je ovaj mec prilika da Viktor dobije "onu stvar" za vel'ke meceve! $#^%RT


                          Ajmo care,pa sta bude! &d$7
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg210698#msg210698 date=1291561197]
                            Pa veci je rizik staviti Viktor koji je osim toga sto nema "to" $#^%RT za ovakve meceve igrao juce iscrpljujuci mec od nekoliko casova,i bio vidno iznerviran na kraju.

                            Daj Boze da uspe Viktor.Ali ako ne uspe,jasno je kome treba dati otkaz,uprkos finalu!
                            [/quote]

                            I Llodra je umoran... h5g6k8
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              cinjenica je da je tipsarevic bolji ali ni viktor nije los i viktor i llodra su jednako istroseni od juce,i verujem da viktor ima veliku zelju za osvetom cisto da Llodri vrati za jucerasnji izgubljeni dubl na onakav nacin,ostaje da se nadamo da ce viktor da iskali svoj bes na francuzu

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Stace servis Lodri kad tad.

                                Comment

                                Working...
                                X