Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    nisi ni mogao da znas Vladane tako da uredu je a Clement je uzasan,Llodra je jos bio nekako posten u neku ruku ali ostali francuzi *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Ma ja sam sedela pored francuza i cula kako nam zvizde a to su samo navijaci a igraci su prljavi jos vise...a prave se tu nesto fini ispadosmo mi stoka a oni jadni kao ne znaju gde su dosli na visokoj nozi,ma daj molim te!!!
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        zato ih ne volim francuska se ,,kao&#039;&#039; vodi jedna od najfinijih i kulturnijih drzava u evropi a pogledaj ih a mi kao medju najbezobraznijim drzavama u evropi,nema tog sporta gde francuzi nisu prljavi setimo se samo kako su otisli na svetsko prvenstvo u africi

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Kao sto rekoh pre mesec dana (kada su svi bili veliki optimisti) ,teeesko mi mozemo dobiti Francuze... Nemaju igraca klase Djokovica ali su im svi dovoljno dobri da pobede Tipsu ili Troickog u svako doba.U parove sam ulagao nadu ali sad je cini mi se sve jasno.Cudo jedino moze da nas spasi.Sto se lomljenja tice nisam nista polomio osim zivaca a oni vrede mnogo vise od TV-a &amp;*(@W6 Srecom,izduvao sam se posle u teretani...

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg210309#msg210309 date=1291501511]
            Ali mi smo taj set dobili,e onda se nesto desilo u trecem,samo ne znam sta
            [/quote]

            Prvo se desilo da su promenili i da je Viktor prvi servirao, a posle su sve losije riternirali .. Jos kad je na pocetku 5-og seta propustio onu cistu loptu, koju je trebalo da zakuca ... e, kad tad nisam razbio televizor, ne znam kad cu ..

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=FC Nadal link=topic=1286.msg210305#msg210305 date=1291501261]

              Mada je ulje na vatru dodao Troicki sa onolikim protestima. %QWT&amp;W
              [/quote]
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Comment


                • [/quote]

                  Jos jedan dokaz ko je dosao do karata, cast izuzecima .. Zgrozen sam !!

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Jel&#039; ovo trend medj nasima da ga zovu MonfiLs ? h5g6k8

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Cista provokacija &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Vezite se , polecemo u visine ove teniske igre ! &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Sad da Nole donese izjednacenje,a onda u 5. mecu ludnica &#039;65slif
                          Protiv Simon-a treba neki udarac,steta sko Ika nije u formi sa W-a $#^%RT
                          [quote author=Melo link=topic=1286.msg210577#msg210577 date=1291549572]
                          Vezite se , polecemo u visine ove teniske igre ! &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
                          [/quote]

                          &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Celu noc nisam spavao ...
                            Moramo ovo da dobijemo da sacuvam nekako zdravlje ...

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              inace ako niste znali ovo finale se igra na podlozi koje je napravila jedna hrvatska firma! firma se zove concept 90, a podloga RuKort. zapanjilo me je to kad sam cuo za tu tvrtku prije par godina. lijepo je vidit da i nase firme mogu napraviti svjetski proizvod. hrvatska, srbija, rusija i kazahstan igraju na njhovim podlogama. igra se i na zagreb indoorsu i u moskvi. i na drugim turnirma
                              nazalost necu gledat prvi mec, jer idem igrat tenis.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=ruki link=topic=1286.msg210584#msg210584 date=1291550330]

                                nazalost necu gledat prvi mec, jer idem igrat tenis.
                                [/quote]

                                E sad ću polomiti tv, goblene, sve vazne, nije fer od tebe ruki. $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X