Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    nije volim ja puno masu jos od 2004 i navijala sam za njega da osvoji 2008 titulu kada vec kimi nije mogao ali ne volim ga kao kimija &+I}\
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      kad nas sutra Nole sve zajebe i pukne .. h5g6k8

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=Don Markoni link=topic=1286.msg210290#msg210290 date=1291500315]
        kad nas sutra Nole sve zajebe i pukne .. h5g6k8
        [/quote]
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Ja jos nisam prezalio. Ako sutra Srbija ne pobedi u oba meca mozda ce i Televizor stradati. &amp;+I}\

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Evo i ja da se javim %QWT&amp;W

            Nemam sta pametno da kazem, ne mogu da verujem kako smo glupo izgubili, a Klemon je katastorfalno prljav i pokvaren igrac. *%@(D!RY-
            A publika je sem pred kraj 2. seta bila fenomenalna, isla sam i protiv Australije, USA,Ceha i sad je bilo ubedljivo najbolje navijanje i najkulturnije. Ali pred kraj 2. seta je bila cista prvokacija sa fancuske strane i u tom trenutku mislim da niko ne moze da ostane hladne glave.

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210299#msg210299 date=1291500942]
              Evo i ja da se javim %QWT&amp;W

              Nemam sta pametno da kazem, ne mogu da verujem kako smo glupo izgubili, a Klemon je katastorfalno prljav i pokvaren igrac. *%@(D!RY-
              A publika je sem pred kraj 2. seta bila fenomenalna, isla sam i protiv Australije, USA,Ceha i sad je bilo ubedljivo najbolje navijanje i najkulturnije. Ali pred kraj 2. seta je bila cista prvokacija sa fancuske strane i u tom trenutku mislim da niko ne moze da ostane hladne glave.
              [/quote]


              Mada je ulje na vatru dodao Troicki sa onolikim protestima. %QWT&amp;W

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=FC Nadal link=topic=1286.msg210305#msg210305 date=1291501261]
                Mada je ulje na vatru dodao Troicki sa onolikim protestima. %QWT&amp;W
                [/quote]

                Pa igra se u Srbiji a kao da se igra u Francuskoj, tako je onaj Molina sudio, ko se ne bi iznervirao *%@(D!RY-
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg210307#msg210307 date=1291501331]
                  Pa igra se u Srbiji a kao da se igra u Francuskoj, tako je onaj Molina sudio, ko se ne bi iznervirao *%@(D!RY-

                  [/quote]


                  Uredu to,samo kazem da je to jos vise potpalilo publiku,sto je razumjljivo. %QWT&amp;W

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Ali mi smo taj set dobili,e onda se nesto desilo u trecem,samo ne znam sta
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Bojana ako sam ja polomio daljinski i displej ispred televizora, tek mogu da zamislim kako ti je bilo u Areni.

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg210309#msg210309 date=1291501511]
                        Ali mi smo taj set dobili,e onda se nesto desilo u trecem,samo ne znam sta
                        [/quote]

                        Ja sam jos nekako i ocekivala da ce da izgube 3. set, da su se nekako izduvali, ali onaj 4.set ne mogu da prezalim kako smo izgubili. Imali smo sanse na Klemonov servis, posebno kad je bilo 4:3 za nas i 15:40...

                        Sutra ce bas biti tesko, realno je ocekivati da Djokovic ipak dobije Monfilsa, posto po meni, Monfilsu nikako ne odgovara Djokovicev stil i ne vidim kako bi nesto sad moglo bitno da se promeni. Mozda ce Monfils osvojiti 1 set, ali mislim da mu je i to puno.
                        I samo se postavlja pitanje ko ce da igra 2. mec za njih, ali ja ipak tipujem na Simona.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Ja sam polomio mixer, DVD i vaznu sa gladiolama.
                          Strasno mi je tesko pao ovaj poraz ...

                          Ako sutra ne pobede, stradace i pixla, set za 12 osoba i vangla za kokice &amp;+I}\

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Vidim ja, da smo samo Dusan i ja tesko podneli ovaj poraz.
                            Vi ostali nista *%@(D!RY-
                            Da ste bar po nesto polomili ....

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Ja sam bio kod tetke tad tako da nisam smeo nista da lomim $#^%RT
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Sutra svi uz Noleta i Tipsu!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                                Mogu oni to!!!!
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X