Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg210231#msg210231 date=1291494752]
    Pa jel znas ti kolika treba koncentracija za tenis??Ne mozes nikako uporedjivati tenis i fudbal.U fudbalu kad navijaci pevaju to te podize,ovako u tenisu te ometa ako je u toku poena,jer koncentracija mora biti na ogromnom nivou
    [/quote]
    Koja je razlika izmedju servisa i penala ili slobodnog bacanja?Kao za ovo ne treba koncentracija ili za bilo sta drugo?Sto se tenisa tice to je samo jedan oblik razmazenosti.Ako si pro,niko ti ne moze nista.
    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=NI link=topic=1286.msg210233#msg210233 date=1291494796]
      To se zove peh!
      Obradovic je napravio ispravnu odluku stavivsi Troickoga u timu sa Zimonjicem. Izmoriti Djokovica ne bi bilo pametno.
      Skoro puna dva seta sve je islo po planu. Viktor je bio najbolji na terenu. Po mom misljenju, u ovom trenutku, on jeste najbolji igrac od cetvorke koja je danas igrala. Na zalost Troicki jos uvijek nije sampion. Sampion zna trenutak kad se mora igrati najbolje i umije odigrati upravo u tom trenutku najbolje. Ostala trojica jesu sampioni. Pogotovo Klement. Od najlosijeg na terenu postao je najbolji na terenu.
      Svejedno bilo je tako blizu. Da je Zimonjic poceo servirati u trecem setu umjesto Troickog mislim da je Srbija htjela dobiti. Isto tako kljucni 8 gem u cetvrtom setu na Klementov servis Srbija je bila tako blizu, bolno blizu, vodjstvo od 5:3 u tom setu.
      U petom set par gresaka Troickog na Zimonjicevom servisu je presudilo. Zao mi je Viktora. Ovo mu nece pomoci za dalji napredak.
      Srbija naravno jos uvijek moze da pobijedi. Djokovica sjutra ceka uzasno tezak posao. Monfis, koji je u formi a nema apsolutno nista da izgubi. S druge strane ocekivanja nacije su takva da Novak mora da pobijedi. Sjutrasnji mec ce biti strasan test za Djokovica. STRASAN!

      Nadajmo se da ce Srbija imati malo srece sjutra. Ona je u ova prva dva dana bila naklonjena Francuzima.
      [/quote]


      Svaka cast za post,sve sto treba da se kaze je sazeto u par recenica
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • [/quote]
        Mije Monfils kriv sto je pobedio vec je bila vidna trema nasih.ne znam da li ste primetili kako je janko smirivao sebe,OK,ajde,medjutim,ne mozes uvek i kad hoces da iskontrolises osecanja.Racija gubi,pa je i Janko izgubio prvi mec ovog finala.Medjutim,to ne znaci da ne moze dobiti poslednji. ;)
        Samo jedan je put koji vodi do trona!

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          [quote author=caniggia7 link=topic=1286.msg210198#msg210198 date=1291493618]
          [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210195#msg210195 date=1291493534]
          Verujem ja u Novaka, ali me je strah onda za 5. mec.
          [/quote]
          Sto?Mislis da su Simon ili Llodra nesto specijalno?Janko je veci talenat od obojice samo sto to eto nije pokazao.Za reprezentaciju Janko gine,ja ne sumnjam u pobedu.
          [/quote]


          Gaske je najtalentovaniji u oba tabora pa to njegovoj zemlji nece doneti ni gem
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=ClayWarrior link=topic=1286.msg210241#msg210241 date=1291495069]
            Gaske je najtalentovaniji u oba tabora pa to njegovoj zemlji nece doneti ni gem
            [/quote]
            Da ali Janko je bolji igrac samo sto to nije pokazao u karijeri.Ako odigra kako zna dobice i jednog i drugog jer je bolji.A Gasquet,pa ne znam sta je s njim.
            sigpic

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Za Gaskea me je najvise zao,ali on je odlucio verovatno da ide putem droge i tako toga.Veliki talenat,ali nista mu to nije pomoglo kad decko ima problem u svojoj glavi.Sutra ce pobediti onaj ko bude bolje usao u mec i ko bude bolje psihicki pripremljen
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=caniggia7 link=topic=1286.msg210242#msg210242 date=1291495157]
                    [quote author=ClayWarrior link=topic=1286.msg210241#msg210241 date=1291495069]
                    Gaske je najtalentovaniji u oba tabora pa to njegovoj zemlji nece doneti ni gem
                    [/quote]
                    Da ali Janko je bolji igrac samo sto to nije pokazao u karijeri.Ako odigra kako zna dobice i jednog i drugog jer je bolji.A Gasquet,pa ne znam sta je s njim.
                    [/quote]


                    To tvoje ''samo'' je veliko kao Kilimandzaro i nicim ne dokazuje da je on bolji igrac od bilo koga,posebno ne od ljudi koji su ipak dosli do nekih ATP uspeha
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • [/quote]



                      Ne podrzavam to pravilo gde je vristanje tenisera i teniserki najjace sto moze da se cuje.
                      Pravila svih sportova se menjaju. Ako je ovo tradicionalno konzervativni sport, sa manirima, sta trazi onda Monfils u njemu?!
                      Mislim, beli sport my as..

                      Ne bih se vise zadrzavao na ovome.

                      Comment


                      • ..
                        a sećam se i u Hrvatskoj kad je Ljubičić rekao da publika smeta podjednako i njemu i Đokoviću..
                        [/quote]

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210187#msg210187 date=1291493122]
                          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1286.msg210186#msg210186 date=1291493035]
                          Sad sam se vratila iz arene bilo je fenomenalno stvarnoali ne mogu da verujem da smo vodili 2:0 pa izgubili 3:2...jadan nole sutra oba meca igra pod pritiskom i prosli a i sutra ce +-*^%*
                          [/quote]

                          Kako to bilo je fenomenalno a Srbija izgubila. #%d*

                          P.S. Nole ne igra oba meca. @(*6sd$%
                          [/quote]
                          kao prvo kada kazem bilo je fenomenalno mislim na atmosferu u areni sem nekih izuzetaka koji nisu znali kada je red da prestanu da se dernjaju a kao drugo nole je igrao juce mec i igrace sutra tako da su to 2 nisam mislila 2 meca sutra nego 2 meca kao jedan mec juce a jedan sutra!
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • [/quote]



                            Ne podrzavam to pravilo gde je vristanje tenisera i teniserki najjace sto moze da se cuje.
                            Pravila svih sportova se menjaju. Ako je ovo tradicionalno konzervativni sport, sa manirima, sta trazi onda Monfils u njemu?!
                            Mislim, beli sport my as..

                            Ne bih se vise zadrzavao na ovome.
                            [/quote]


                            Ne vidim neke posebne manire,mnogo ih vise ima u Snooker-u i slicnim sportovima.. Mekinro je odavno srusio svaki konzervatizam a ni Panco Gonzalez,iako genijalan igrac,nije bio mnogo bolji. Ilija Nastase je jednom,kada ga je publika iznervirala,podigao majicu i ispod nje je imao jos jednu na kojoj je bila velika slika sa srednjim prstom,uz jasnu poruku publici kojoj je to velikodusno pokazao


                            Tamnoputim igracima put je utro Artur Es,i hvala mu na tome
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              RRV izvini nemoj da se ljutis.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...


                                @rrvMi smo onda na ekranu gledali neku drugu utakmicu $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7
                                Atmosfera nije onakva kakva se ocekivala,ali to pokazuje da jos uvek nismo teniska nacija
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X