Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg210152#msg210152 date=1291491709]
    Da sam na tvom mestu rekao bih:Ako sutra Srbija ne pobedi,necu vise dolaziti na forum ^%@7f ^%@7f ^%@7f
    [/quote]
    U tom slucaju navijam za Francuze &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Sad sam se vratila iz arene bilo je fenomenalno stvarnoali ne mogu da verujem da smo vodili 2:0 pa izgubili 3:2...jadan nole sutra oba meca igra pod pritiskom i prosli a i sutra ce +-*^%*
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1286.msg210186#msg210186 date=1291493035]
        Sad sam se vratila iz arene bilo je fenomenalno stvarnoali ne mogu da verujem da smo vodili 2:0 pa izgubili 3:2...jadan nole sutra oba meca igra pod pritiskom i prosli a i sutra ce +-*^%*
        [/quote]

        Kako to bilo je fenomenalno a Srbija izgubila. #%d*

        P.S. Nole ne igra oba meca. @(*6sd$%

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          ljudi sta se desilo ovo bilo 2 - 0 u setovima samo sam provjerio rez na atpworld.com i reko evo 2 - 1 za srbiju
          ali sada pogleda nevjerovatno
          kako su se vratili ???? sta je bilo

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Evo ti ovde pa pogledaj http://sport.blic.rs/Tenis/189062/Ge...63-76-46-57-46

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210177#msg210177 date=1291492748]
              @cicmika i ja se nadam, ali ne treba gledati na taj mec kao da je vec dobijen. @(*6sd$%
              [/quote]
              Dacha,je napisao sve sto bih ti i ja rekla.
              Veruj u Novaka!Niko nije poceo sa &#039;gotovo je gotovo&#039; osim onih koji uvek posustaju i kad je rec o njima samima.Ima jos da se igra.Francuzi demonstriraju silu na svakom koraku ali mi smo &#039;silniji&#039; kad je najteze.
              Samo jedan je put koji vodi do trona!

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Verujem ja u Novaka, ali me je strah onda za 5. mec.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210195#msg210195 date=1291493534]
                  Verujem ja u Novaka, ali me je strah onda za 5. mec.
                  [/quote]
                  Sto?Mislis da su Simon ili Llodra nesto specijalno?Janko je veci talenat od obojice samo sto to eto nije pokazao.Za reprezentaciju Janko gine,ja ne sumnjam u pobedu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    ako janko bude igrao protiv llodre ja mislim da nema sanse //h*svb //h*svb //h*svb
                    protv simona ima sanse %QWT&amp;W %QWT&amp;W %QWT&amp;W %QWT&amp;W
                    vidjecemo NOVAK DOBIJA a JANKO je malo kritican !!!

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg210195#msg210195 date=1291493534]
                      Verujem ja u Novaka, ali me je strah onda za 5. mec.
                      [/quote]
                      Dusane,tvoj imenjak bese silni a ti mi se u mislju rupu zavlacis komentarima.
                      Samo jedan je put koji vodi do trona!

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Izvlaci nas to sto je Lodra umoran, a Tipsa odmoran.

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          pa da,nije Ljodra Rafa,a ni Rafa ne moze taj tempo da izdrzi. @(*6sd$%
                          Samo jedan je put koji vodi do trona!

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Ja ne znam sto se bilo ko boji Llodre. $%&amp;5qw7 Dobar igrac,nista specijalno. &amp;+I}\
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              A ko zna hoce li Lodra igrati???Ne trebamo sumnjati u nase ni po koju cenu,verujmo u njih i doci cemo do Salatare.
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg210213#msg210213 date=1291494093]
                                A ko zna hoce li Lodra igrati???Ne trebamo sumnjati u nase ni po koju cenu,verujmo u njih i doci cemo do Salatare.
                                [/quote]
                                Pa upravo to,a i ako bude igrao ne kontam sto se njega neko boji.Tipsa je uostalom bolji igrac od njega u singlu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X