Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Ja sam presao na Italijane,ne mogu vise da ga slusam @(*6sd$%
    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      jeben mec. nazalost ne mogu ga gledat
      to je DC, ima provokacija a u parovima se lako stigne 0:2

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        I u 4. i u 5. setu imaju 15:40 na Clement-ov servis i ne mogu da mu uzmu servis $JS}|
        Pffffffffffffff kakve glupost prave,je li realno da ne mogu da prebace ovako lagane lopte...
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Re: Davis Cup...

            Ovoga sam se plasio,Viktorovo neiskustvo je doslo do izrazaja,a ovi su lukavi neverovatno,al jos nista nije gotovo
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=Vladan link=topic=1286.msg210087#msg210087 date=1291487506]
              I u 4. i u 5. setu imaju 15:40 na Clement-ov servis i ne mogu da mu uzmu servis $JS}|
              Pffffffffffffff kakve glupost prave,je li realno da ne mogu da prebace ovako lagane lopte...
              [/quote]

              moguce je da je to strah od uspjeha. uostalom, to je vitorov specijalitet

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Aooooooooooooooooooooo kakvu je sad srecu imao Llodra,sta je vratio #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*
                Gotovo,na servis Llodra-e se nista ne moze.Morace se kao protiv Ceha dobiti oba singla sjutra...
                sigpic

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  ko je izgubio servise u mecu?
                  pretpostavljam da je toricki igrao dobro prva 2-3 seta a onda pao?

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Viktor je igrao odlicno prva dva seta,posle toga je osjetno pao,Zimonjic je izgubio samo jedan servis gem i to najvazniji u petom setu,da nije napravio onu duplu na 40:40 ne bi ga ni izgubio,a Viktor tri cini mi se.Clement dva,Llodra nijedan
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Ma sutra mozemo dobiti,Novak dobija cirkuzanta,a onda ce Janko igrati protiv Simona,realno ima vece sanse za pobedu,ako igra protiv Lodre opet ima vece sanse jer je ovaj umoran mada ne verujem da ce staviti Lodru posle ovakvog meca
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Ma moze se do pobjede naravno,samo mi je krivo posle 2:0 sto nije uzet ovaj poen +-*^%*
                        A s njim bi sve bilo rijeseno...
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=Vladan link=topic=1286.msg210091#msg210091 date=1291487791]
                          Aooooooooooooooooooooo kakvu je sad srecu imao Llodra,sta je vratio #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*
                          Gotovo,na servis Llodra-e se nista ne moze.Morace se kao protiv Ceha dobiti oba singla sjutra...
                          [/quote]

                          nista jos nije gotovo. ko ti je ovo na avataru?
                          mislim da bi bilo jako gadno da je tu tsonga jer on bi, mislim, dobio djokovica. ako francuzi dobiju sutra bi se trebao igrati zivi peti mec.
                          nista nije gotovo u ovom mecu

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg210094#msg210094 date=1291487959]
                            Ma sutra mozemo dobiti,Novak dobija cirkuzanta,a onda ce Janko igrati protiv Simona,realno ima vece sanse za pobedu,ako igra protiv Lodre opet ima vece sanse jer je ovaj umoran mada ne verujem da ce staviti Lodru posle ovakvog meca
                            [/quote]

                            ovo traje vec 4 i po sata ali to su ipak parovi. mislim da bi llodra dobio tipsarevica a za simona ne znam. mislim da bi i on bio blize pobjedi

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              sta je bilo sa francuzima? kako su izazivali?

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                gotovo. prejeben je ovaj live stream od DC-a. sve pise. a jos imaju i radio. svaka im cast.

                                Comment

                                Working...
                                X