Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    E ovo je ta igra Simon-a,kako ga je tesko probiti,samo da uspije Novak da zaboravi na ovaj gem i da zavrsi ovo u tri seta...
    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Bravo Novace #$&+|r
      Odlicna igra danas,Simon nije imao sanse!Na kraju je svakako pokazao zasto je bio u vrhu i koliko je uporan i tezak protivnik.Dobro je sto je Novak uspio da zavrsi sve u tri seta!Vidi se da je fokusiran maksimalno!Ocekivan rezultat posle prvog dana,iako sam ja licno ocekivao veci Jankov otpor i mozda cak i pobjedu,ali sta je tu je.Mnogo stvari ce zavisiti od dubla i naravno nije isto uci sa prednoscu 2:1 ili istim zaostatkom.Nadam se da ce Zimonja i Viktor uspjeti da dodju do pobjede sjutra.
      Ne svidja mi se atmosfera u Areni,pogotovo u prvom mecu,em nije bila puna(a sve su karte prodate jelte)em se u pojedinim momentima cinjelo kao da se igra u sred Pariza.Ovdje igra reprezentacija i strasno je da dolaze samo Novaka da gledaju,to se tako ne radi!VIPovci su dosli u drugom setu Novakovog meca!Sramota za TSS i Zivojinovica,SRAMOTA!
      I dalje ostajem pri svome da je trebalo da se otkaze cirkusu i da se igra na sljaci!
      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Odlichan Novak...Janka nisam mogao da gledam...
        U svakom sluchaju pobeda u dublu bi nam mnogo dobro doshla...Novak ce iamti tezhak mech sa Monfilsom,a pitanje je da li ce Simon igrati dalje uopshte.Janku ochigledno ne prijaju counter-puncheri,vec dokazao to i na USO sa Monfom..i nemam predstavu shta bi mogo da napravi...
        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Bravo Nole doktore '65slif '65slif '65slif


          Sutra ce biti veoma vazno, jednostavno Ziki i Viktor moraju da pobede, a nadam se i da hoce, da to onda Novak zavrsi u nedelju h5g6k8
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=ClayWarrior link=topic=1286.msg209608#msg209608 date=1291391254]
            Ne navijam ni za koga,ovo takmicenje je za mene bilo gotovo kada su Francuzi na onom staklu kod kuce savladali okrnjene Spance


            I to ''navijanje'' ne treba biti izgovor da se neko naziva ''camugom'' ili ''majmunom'' posebno ne ako igra protiv coveka kojem savrseno nije stalo
            [/quote]

            Zasto ti jednostavno ne uzmes Spansko drzavljanstvo, to mi nije jasno. Toliko si star, a jos nemas Spansko drzavljanstvo. (%fsd%&j


            Jankela odigrao slabo, a Nole extra. 1-1, ko kaze da su sutra francuzi favoriti u dublu grdno su se zajebali.

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg209677#msg209677 date=1291401947]
              [quote author=ClayWarrior link=topic=1286.msg209608#msg209608 date=1291391254]
              Ne navijam ni za koga,ovo takmicenje je za mene bilo gotovo kada su Francuzi na onom staklu kod kuce savladali okrnjene Spance


              I to ''navijanje'' ne treba biti izgovor da se neko naziva ''camugom'' ili ''majmunom'' posebno ne ako igra protiv coveka kojem savrseno nije stalo
              [/quote]

              Zasto ti jednostavno ne uzmes Spansko drzavljanstvo, to mi nije jasno. Toliko si star, a jos nemas Spansko drzavljanstvo. (%fsd%&j


              Jankela odigrao slabo, a Nole extra. 1-1, ko kaze da su sutra francuzi favoriti u dublu grdno su se zajebali.
              [/quote]


              Ajde reci nam razlog zasto nisu???
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Jeste da su Klemon i Lodra uigraniji, ali Zimonjic je u veoma velikoj formi, uostalom osvojio je i WTF, a Troicki igra puno dubl turnira, i uostalom osvojio je svoju 1. dubl titulu. A kad se na to nadoveze publika. Najebali su Francuzi. $#^%RT

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Troicki objasnjava u dublu &+I}\
                  A ta publika o kojoj pricas je bukvalno nama vise odmogla danas nego pomogla,pogotovo ce sutra biti mali broj ljudi jer niko nece dubl da gleda!!!
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg209682#msg209682 date=1291402239]
                    Troicki objasnjava u dublu &+I}\
                    A ta publika o kojoj pricas je bukvalno nama vise odmogla danas nego pomogla,pogotovo ce sutra biti mali broj ljudi jer niko nece dubl da gleda!!!
                    [/quote]

                    Nemoj tako da mislis, takvi su Srbi, sve se radi u poslednjem trenutku. $#^%RT
                    Karte odmah rasprodate, a nikoga u Areni. %QWT&W

                    A Klemon je isto neki prcoljak, nije on za dublove. $#^%RT

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Dule molim te #%d* #%d* #%d*
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg209684#msg209684 date=1291402468]
                        Dule molim te #%d* #%d* #%d*
                        [/quote]

                        Zelis da je kazes da je Arno dobar???

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Iskusan,Dule,iskusan a i bolji od Troickog u dublu svakako.
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            [quote author=-dacha- link=topic=1286.msg209687#msg209687 date=1291402620]
                            Iskusan,Dule,iskusan a i bolji od Troickog u dublu svakako.
                            [/quote]

                            Pusti ti iskustvo. Forma je bitna. Troicki ove godine ima 19-15 sto se tice dublova, a Prcoljak 16-18. A taj tvoj iskusan Prcoljak nema titulu ove godine. A Zimonjic je stariji plus od njega i gledaj sta radi.

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Ako se gleda forma,sto mi onda izbacujes te brojeve tu????Uostalom,kako komentarises igru Tipsarevica danas?
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Ne mogu da prokomentarisem igru Jankele zato sto nisam gledao mec, bio sam u skoli. Kada skinem i pogledam mec, reci cu ti sta mislim. @(*6sd$%

                                Comment

                                Working...
                                X