Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Ne valja sto Obradovic radi ovo.

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Obradovic je samo objektivan,potpuno se slazem s njim.Da se igra u Parizu,pa bi taj Monfils i mogao nesto,ovako on zaista nema nikakve sanse protiv Novaka,a vrlo lako moze da izgubi i drugi singl...
      sigpic

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=Vladan link=topic=1286.msg188761#msg188761 date=1288879566]
        Obradovic je samo objektivan,potpuno se slazem s njim.Da se igra u Parizu,pa bi taj Monfils i mogao nesto,ovako on zaista nema nikakve sanse protiv Novaka,a vrlo lako moze da izgubi i drugi singl...
        [/quote]

        Nema veze ,ne bi trebalo tako da govori.Imaju i drugi inat ,ne samo mi.Monfils ako sazna sta je ovaj rekao moze da odigra iz inata najbolje partije u karijeri.

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Ali on je selektor i ipak bi trebalo da daje malo drugacije izjave. Kao sto sam rekla, ne treba nikog podcenjivati, a i treba postovati protivnika, a ne da kaze: On nema pojma, a i sam zna da nema pojma ^&*ST*^#
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=milanche link=topic=1286.msg188768#msg188768 date=1288880551]
            Nema veze ,ne bi trebalo tako da govori.Imaju i drugi inat ,ne samo mi.Monfils ako sazna sta je ovaj rekao moze da odigra iz inata najbolje partije u karijeri.
            [/quote]
            Monfils bi proradio inat,ali u Francuskoj,on je tamo drugi covjek,publika ga nosi,a on zivi za to.U BG-u toga nece biti,a vidjeli smo na USO-u protiv Novaka sta je bilo,vidjeli smo ga i protiv Nadal-a u Tokyo-u,on tesko da moze da ugrozi one najbolje,tesko...
            sigpic

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg188769#msg188769 date=1288880617]
              Ali on je selektor i ipak bi trebalo da daje malo drugacije izjave. Kao sto sam rekla, ne treba nikog podcenjivati, a i treba postovati protivnika, a ne da kaze: On nema pojma, a i sam zna da nema pojma ^&*ST*^#
              [/quote]

              +1

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg188769#msg188769 date=1288880617]
                Ali on je selektor i ipak bi trebalo da daje malo drugacije izjave. Kao sto sam rekla, ne treba nikog podcenjivati, a i treba postovati protivnika, a ne da kaze: On nema pojma, a i sam zna da nema pojma ^&*ST*^#
                [/quote]Bas tako!Ne bi smeo to da prica,prvo zato sto je jako neprofesionalno,a drugo zato sto je veoma pogresno! $#^%RT Monfis je mnogo zaj*ban igrac kada ga krene.A tu je i Lodra,koji je glavni "krivac" sto je Francuska onako otresla Spaniju!
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg189187#msg189187 date=1288913976]
                  [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg188769#msg188769 date=1288880617]
                  Ali on je selektor i ipak bi trebalo da daje malo drugacije izjave. Kao sto sam rekla, ne treba nikog podcenjivati, a i treba postovati protivnika, a ne da kaze: On nema pojma, a i sam zna da nema pojma ^&*ST*^#
                  [/quote]Bas tako!Ne bi smeo to da prica,prvo zato sto je jako neprofesionalno,a drugo zato sto je veoma pogresno! $#^%RT Monfis je mnogo zaj*ban igrac kada ga krene.A tu je i Lodra,koji je glavni "krivac" sto je Francuska onako otresla Spaniju!
                  [/quote]

                  Ma Lodra je druga prica, kad mu dodje dan dobro igra, kad ne, ne ide mu s/v.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    i ja mislim da je izjava Obradovića blago rečeno neprimerena..
                    sve i da je to što je rekao tačno, on je na poziciji koja mu ne dozvoljava takve izjave.. *%@(D!RY-

                    zna li neko kada će karte biti puštene u prodaju?
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=jagodica link=topic=1286.msg189669#msg189669 date=1288975681]
                      i ja mislim da je izjava Obradovića blago rečeno neprimerena..
                      sve i da je to što je rekao tačno, on je na poziciji koja mu ne dozvoljava takve izjave.. *%@(D!RY-

                      zna li neko kada će karte biti puštene u prodaju?
                      [/quote]

                      Meni je izjava glupa. $%&5qw7

                      Ako Monfils ne moze poslije Tsonge najbolji igrac Francuske da ga zamjeni,onda ko ce. #%d*

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Meni njih dvojica ne mogu da se porede,Tsonga kad je formi moze da uzme dva boda i protiv Novaka i protiv Janka ili Viktora,a Monfils to nikako ne moze,on ne moze da pobijedi Novaka @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Vladane, i ja to isto mislim..
                          ali, ne mogu ja javno da kažem da je moj poslovni partner glup i debeo, iako je to živa istina.. @(*6sd$%
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Pa covjek je samo iskren $#^%RT
                            Mozda je trebao da bude politicki korektan,ali ja se svakako slazem s njim
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=Vladan link=topic=1286.msg189675#msg189675 date=1288976271]
                              Meni njih dvojica ne mogu da se porede,Tsonga kad je formi moze da uzme dva boda i protiv Novaka i protiv Janka ili Viktora,a Monfils to nikako ne moze,on ne moze da pobijedi Novaka @(*6sd$%
                              [/quote]

                              Opet je izjava glupa $%&5qw7

                              Monfils moze da pobjedi Tipsu i Viktora,mozda ne moze Novaka. %QWT&W

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Moze Viktora i Tipsu,ali bi ih svakako prije pobijedio Tsonga koji je u formi,ne ovaj sad,zato smatram da mu Monfils i nije prava zamjena,niti to moze biti.Monfils nije isti covjek kad igra pred domacom publikom,kad igra u Francuskoj i na strani,nije ni Tsona i njemu publika daje krila,ali opet je kvalitetniji teniser po meni...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X