Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=tuta bugarin link=topic=1286.msg173106#msg173106 date=1285791271]
    tconga
    po pitanju tcomge tsonga nece ucpeti dase vrne u prau formulu do dekcembra
    a igraće
    stavićedu ga digra
    tako da vrancuzi moredu dase clikaju
    a
    inače
    poznat mije nešto maikumu taj tsomga
    al
    mešcini da jeon neka imitacija
    jarje pre njega isto bio neki tsonba morbit damuje brat jal bratanac stričević štali
    bio tije on ima otog ihaihaj taj meščini alberto
    alberto tsonga
    brs ko i huantorena
    alse bavijo smučkanjem subotom nedeljom
    to još kad ionaj ingemar stenmrak
    aon
    toes alberto tsonba
    taj nie volo baš da skače na skokaonicu
    pa sammal onako projuri toes propiči po snegu
    mislim skakao je ion tui tamo al nije jopet tolko neg dvatri metra nekad pešes do deset
    više tiseon onako vozijo sas smučke a najvolo slalom toga interesovalo
    pase mislu
    da nisu njidva neki rođaci jal braća bratanci stričevići itakoto
    taj alberto tsonga iovaj sad tsonga stenisa
    ilije morbit buraz skoim bokserom
    jar vido sam imaga
    ai liči potceća
    ako nie ito sad kakva imitacia
    a
    štati kaš
    a



    lutajući reporter tuta bugarin
    nežno šapće sneguljici
    dok patuljci ruju
    u rudnici
    [/quote]jes, lici conga na kasijus kleja, al nije ovo dejvis kup u boxu vec u tenisu, tako da vrancuzi nemaju sanse

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=Vladan link=topic=1286.msg173118#msg173118 date=1285793176]
      Vjerovatno je mogao da se otkaze,ali se ne isplati,vazno je da kaplju pare,a finala DC-a ce biti svake godine,to bar nije problem.
      Zalosno je sto neki tamo cirkus odredjuje podlogu na kojoj ce se igrati finale DC-a,tuzno i zalosno,ali kao sto neko vec rece,toga ce uvijek biti,nazalost...
      [/quote]

      Aj shvati da to nije tamo neki cirkus ^&*ST*^#
      i da Arena ne moze da zivi od sportskih dogadjaja...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Ma znam,to je vrhunski sou,cirkus nad cirkusima.Naravno da ne mzoe,ali kao sto vec rekoh,ovakve sanse se nece ukazivati svake godine.Ali nije bitno ni ako se izgubi,vazno je da Arena ima para,to je ipak najprece!
        sigpic

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Pa Arena nema para, nego time pokriva troskove odrzavanja i to otprilike jedva #%d*
          ali najbitnije je da si ti ironican...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Pa koliki je taj cirkus ako se vec odrzava u Areni? (%fsd%&j Mozda je onaj Masimo sto se prikazivao na FOX-u?
            Svejedno mislim da je prece finale DC-a od cirkusa #^GH*#
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              [quote author=bice link=topic=1286.msg173129#msg173129 date=1285794441]
              Pa koliki je taj cirkus ako se vec odrzava u Areni? (%fsd%&j Mozda je onaj Masimo sto se prikazivao na FOX-u?
              Svejedno mislim da je prece finale DC-a od cirkusa #^GH*#
              [/quote]

              http://www.cirquedusoleil.com/en/sho...o/default.aspx

              i vec sad pise da su u martu u Kejptaunu, sto znaci ko zna od kad im je BG u planu...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Arena je finansirana od strane skupštine grada u nekom malom procentu, tako da bi pokrili troškove održavanja,grejanja,plata radnika moraju da organizuju različite dogadjaje da bi poslovali barem sa nulom..
                negde sam pročitala, ali ne mogu tačno da se setim, koliko dogadjaja mesečno mora da se održi u Areni da bi normalno funkcionisala, ali da retko koji mesec ispune tu kvotu..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Sve je tu jasno,ali za drzavu je mnogo bitnije finale DC-a(tako bi trebalo da bude zar ne?) pa su i oni mogli da stanu iza tenisera sad,posto znamo da nikad nisu stajali iza njih,nego su se njihove familije mnogo odricale da bi postali ovo sto su sad i stalno igraju za reprezentaciju,ali dobro,samo da dodje cirkus,to je ipak prece!
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    Da razjasnimo , jedna drzava poput Srbije bi zivela relativno isto sa jednom titulom ili bez nje , zar ne ? Ali ne bi isto zivela sa svotom od 1000 000 000 evra u dzepu , sto ce se desiti ako se u Areni odrzavaju dogadjaji kojima se DOBIJAJU pare . DC nije takav . Prvo sto je 3/4 ljudi koji su bili u Areni dobili besplatno karte , sto se na Jankov mec moglo uci bez karte , sto su karte za 50% ispod prosecne cene itd . Tako da znamo da je samoj drzavi prioritet da ekonomski ide u + .
                    Moja poenta je : da , cirkus u ovom slucaju jeste vazniji .
                    Njegovim otkazivanjem gube se pare u 2 slucaja : 1. otplacivanje dugovanja istoimenom .
                    2. DC .

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Jedva cekam finale...Mada Francuzi su vise nego ozbiljni protivnici...Ako bude atnosfera kao i u nedelju na polufinalu bice fantasticno...I stvarno bila sma tamo i bilo je wooow....Ako ih dodje kao Ceha, a sigurno hoce bice veselo...Mada ipak zato sto je Arena dajem vise sansa nama...


                      Marakana, where amazing happens

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=466572

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=FC Nadal link=topic=1286.msg182046#msg182046 date=1287582973]
                          http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=466572
                          [/quote]

                          Blago njima...Licno mislim da ce biti tesko...Ipak Monfisa moze da dobije Tipsa pa i Viktor...Viktor je pokazao da dobija i Congu, ali ipak to nista ne znaci to je Davis Cup finale...Videcemo, nas selektor ce sigurno imati problema oko izgora drugog singl igraca!!!


                          Marakana, where amazing happens

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Trebalo bi Janko da igra,pokazao je da je potpuno drugi igrac kad igra za reprezentaciju.Ja se ne bih razmisljao,uopste
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=Vladan link=topic=1286.msg182562#msg182562 date=1287688837]
                              Trebalo bi Janko da igra,pokazao je da je potpuno drugi igrac kad igra za reprezentaciju.Ja se ne bih razmisljao,uopste
                              [/quote]

                              Mislim da ce Janko igrati i da ce njega nadam se publika nositi kao protiv Ceha...I naravno onda mozemo da dobijemo...Dva singla Novak i samo onda jedan mec...


                              Marakana, where amazing happens

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Od ta dva Novakova singla,jedan mora biti protiv Tsonga-e,znamo kako to tesko ide h5g6k8
                                No,nadajmo se da ce izgurati to,ovakve prilike se ne ukazuju precesto i sigurno ce dati sve ne bi li dosli do trofeja. %QWT&W
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X