Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 NBA FINALS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odličan duel LeBoris vs LeBrick
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • #92
      Интервјуи пред вечерашњи меч:

      Сан Антонио:
      Грегорије Поповић
      Тони Паркер
      Дени Грин

      Мајами:
      Ерик Сполстра
      Крис Бош
      Шејн Батије
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #93
        Rekao sam sebi posle utakmice broj 3 da San Antonio ne moze da pogadja onako dobro vise od jedne utakmice. U utakmici 5 su me demantovali. San Antonio bolesno dobro igra u napadu ovu seriju, protok lopte je savrsen. Da bi Majami mogao da dobije veceras mora da im oduzme taj protok lopte kao sto je to uradio u 4oj utakmici. Tada je rotacija delovala savrseno, strana pomoci isto perfektno a posebno se istakao Vejd sa 6 ukaradenih. Odgledao sam nekoliko puta utakmicu 5 i mogu da reci da je Majami delovao dobro pogotovo u napadu i odbrani je to bilo manje vise solidno. Nisu ocekivali faktor Manua, nisu uspeli da mu se prilagode tokom utakmice i to je bila teska misija za Majami. Jako je tesko, igrati dobru odbranu odraditi sve dobro, a onda ti Deni cepam dno mrezice Grin daje trojku sa 8 metara preko 4 ruke(na 75-74), sto je bilo kljuc utakmice. Od tad pocinje raspad Majamija, nisu strpljivi u napadu, popusta im koncentracija u odbrani i SA ima momentum. Tesko da moze San Antonio sutirati ovako dobro na Floridi, pritisak, gostujuci teren.. Mada vec su me jednom demantovali. Specificnost ove serije je to sto je San Antonio oduzeo tranziciju Majamiju(iako Majami ima dosta ukradenih), delom zbog njihovog dobrog vracanja, delom zato sto LeBron ne deluje sveze, jednostavno nema tu ekspluzivnost u nogama. Kljuc vecerasnje utakmice za Majami, da li ce LeBron biti fokusiran od starta, da li ce Majami biti strpljiv u napadu i da li ce moci da odrze koncentraciju u odbrani tokom celog meca i ako San Antonio pocinje da ubacuje belu tehniku. Za ovo zadnje sav kredit zasluzuju mamuze i ako SA osvoji ovo ce biti njihova pobeda, a ne Majamijev poraz.
        I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

        Comment


        • #94
          LeBron belezi 31.5 poena u proseku u eliminacionim utakmicama. Verujem da ce taj podatak malo ohrabriti navijace Miami-a, jer ako on ne bude bio agresivan i ne ubaci 30+ veceras, sanse Miami-a nisu velike.

          Comment


          • #95
            Spursi su 16-2 u closing utakmicama na strani. Tako da ono.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #96
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Spursi su 16-2 u closing utakmicama na strani. Tako da ono.
              Ne bacaj nam Heatovce u bedak

              Ma ja bih prvi bio najsrecniji da SAS osvoji, tacnije da Miami ne osvoji. Ako nista drugo, nadam se da cemo dobiti napokon jednu utakmicu gde ce obe ekipe igrati dobru kosarku.

              Comment


              • #97
                https://twitter.com/JADubin5/status/347215999415767041

                https://twitter.com/JADubin5/status/347215697715281920


                Ovo je otprilike sve sto morate da znate o Majamiju i gospodinu Dvejnu Vejdu. Over and out

                Comment


                • #98
                  kakva utakmica jebote.... ne pamtim da sam davno gledo ovako dobru tekmu (jos od chicago-boston) kad je podivljo ben gordon

                  james je u prve tri cetvrtine bio ocajan i u produzetku bio ocajan, nesiguran,mnogo mu je lopta ispadla iz ruke, al dobro, sta je tu je
                  kolko god da je lose odigrao zasluzan je jer je u cetvrtoj cetvrtini predvodio povratak majamija

                  wade mi je bio mnogo prosek danas, zameram mu sto je u produzetku sutnuo onaj fade away iz okreta za koji nije bilo apsolutno nikakvog rezona da ga sutne
                  Rio odlican, mike miller bos pogodio trojku

                  Ray allen muda od celika
                  Kris bos vanzemaljac i treba da mu se sagnu svi redom od le brona do spolstre kako ih je izvuko

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by nikola_bg View Post
                    kakva utakmica jebote.... ne pamtim da sam davno gledo ovako dobru tekmu (jos od chicago-boston) kad je podivljo ben gordon

                    james je u prve tri cetvrtine bio ocajan i u produzetku bio ocajan, nesiguran,mnogo mu je lopta ispadla iz ruke, al dobro, sta je tu je
                    kolko god da je lose odigrao zasluzan je jer je u cetvrtoj cetvrtini predvodio povratak majamija

                    wade mi je bio mnogo prosek danas, zameram mu sto je u produzetku sutnuo onaj fade away iz okreta za koji nije bilo apsolutno nikakvog rezona da ga sutne
                    Rio odlican, mike miller bos pogodio trojku

                    Ray allen muda od celika
                    Kris bos vanzemaljac i treba da mu puse kurac redom od le brona do spolstre kako ih je izvuko
                    Budes li nastavio da kacis postove u pogresnim temama, oni ce biti brisani a ne premestani. Sistem funkcionisanja je izuzetno lak, svi su ga shvatili, ne vidim zasto bi ti bio izuzetak. Hvala na paznji.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Gledao sam sinoc utakmicu,onaj Djinobili unakazio San Antonio....jel moze da mi kaze neko sto Trejsi Megrejdi sedi celu ovou seriju na klupi???Ja bi njega ubacio siguran sam da moze da odigra zadnju utakmicu zivota pred penziju!
                      Last edited by El Nino(9); 19-06-13, 13:23.

                      Comment


                      • Originally posted by El Nino(9) View Post
                        Gledao sam sinoc utakmicu,onaj Djinobili unakazio San Antonio....jel moze da mi kaze neko sto Trejsi Megrejdi sedi celu ovou seriju na klupi???Ja bi njega ubacio siguran sam da moze da odigra zadnju utakmicu zivota pred penziju!
                        I ja sam siguran da odavno nisi odgledao NBA mec.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          I ja sam siguran da odavno nisi odgledao NBA mec.
                          Slabo ja to druze pratim zato pitam,ja sam covek fudbala!Ali eto volim da pogledam tu finalnu seriji svake godine!

                          Comment


                          • Originally posted by El Nino(9) View Post
                            Slabo ja to druze pratim zato pitam,ja sam covek fudbala!Ali eto volim da pogledam tu finalnu seriji svake godine!
                            Povrede su ga unistile, ne moze da igra vise na najvisem nivou.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://sport.blic.rs/Kosarka/NBA/235...e-slusam-Manua
                              Last edited by Vule_89; 19-06-13, 15:01.

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Povrede su ga unistile, ne moze da igra vise na najvisem nivou.
                                Zato su onog Djinobilija pregazile godine,sta covek uradi juce ono je horor koliko izgubi lopti kao neki pocetnik!

                                Comment

                                Working...
                                X