Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by FC Nadal View Post
      Sta mi Juve uradi!!!!!!!!!!!!



      EDIT:Sta je promasio Persi,svaka mu cast
      i jos minimum 80% ljudi koje je odigralo LS tiket danas...
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Ma ima prostora za Fernanda, al nije pokretljiv kao ostali napadaci i jedino to moze da ga kosta vece minutaze. Mene je strah da ne bude zrtva formacije. Posle godinu dana neigranja izgube igraci ostrinu.

        Nisam gledao tekmu jer se mucim celo vece sa strimovima, ali verovatno je bilo ocajna tekma. Zato i bolje sto nisam gledao

        Comment


        • Kakav gol Turea!!
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Llorente je bio medju najspremnijim na pripremama i dosao je spreman to sam citao sto puta,Conte je rekao da navodno nije spreman psihicki...e sigurno ce postati ako ga ovako jebe u mozak i ne da mu da igra

            Pa npr da je slucajno usao veceras i zabio go za eventualnu pobjedu,mislis da se ne bi digao?

            Mislim da je razlog sto mora igrati bar jedan zabar u napadu pa makar to bio Q
            Ma znam bre, ono ironija bila malopre... Conte mlati onom stvari, ne zna ni on sto ga je doveo, mozda i ne zadovoljava takticke zamisli koje on ima, pitaj boga.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kakva bomba Tourea

              Weissov gol može u rang sa Ronaldovim, možda je čak za nijansu i bolji.
              Last edited by edohz; 17-09-13, 22:06.

              Comment


              • Ronaldo izdominirao sa onim golom, davno nije napravio lepsi dribling posle kojeg je pao gol. Smorili oni njegovi "robotski" driblinzi, pomeri loptu u stranu i trci za njom ili obigrava oko lopte i onda kad shvati da od toga leba nema onda opet pomeri loptu u stranu i trci za njom

                Primio sam barem 10 poruka i svaka glasi: Jbt Juventus

                Comment




                • necu nikoga da psujem niti kunem, treba sutra srece protiv Celtica ali mogli su bar jos 1 da uvaljaju...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • I treba da im se psuje i kune i sta sve ne. Al ne treba na forumu, ne secam se da se Milan ovako psovao al neka kladza je zajebana stvar. Ume da iznervira nenormalno, jedino PES moze vise.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      I treba da im se psuje i kune i sta sve ne. Al ne treba na forumu, ne secam se da se Milan ovako psovao al neka kladza je zajebana stvar. Ume da iznervira nenormalno, jedino PES moze vise.
                      sreca pa ne bese neki ulog, nema veze sutra se vraca to ubedjen sam
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Dabogda ispali u grupama.

                        Jedva cekam da vam Ancelotti objasni neke stvari.

                        Comment


                        • Zato mene vise nema u kladzi .

                          Bravo Ronaldo majstore! Nema boljeg nacina da se otvori LS sezona . Kad poludi Ronaldo znas da ce sve biti ok . Sad i Bejl da bude 100% i svasta ce biti.
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Dabogda ispali u grupama.

                            Jedva cekam da vam Ancelotti objasni neke stvari.
                            Ma jok, uvek bolje igramo ove velike tekme. Barem sa Conteom je tako.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Ma jok, uvek bolje igramo ove velike tekme. Barem sa Conteom je tako.
                              To cemo da vidimo.

                              Comment


                              • Ma ne moze nista Juve u LS,osvajace Skudeto jos par godina i onda slijedi noga u 2.ligu i oduzimanje par njih

                                Comment

                                Working...
                                X