Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta odbrani Diego , Bože sacuvaj

    Ja vec rekao toooooo , ali covjek izvadi
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Ali ako se Diego Lopez ne drogira onda stvarno ne znam,covjek nemoguce brani,nemoguce
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Francisco Roman Alarcon

        Kakva asistencija Angelita :
        Last edited by AK47; 17-09-13, 20:23.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Isco madafaka.

          Diego Lopez je u ovom momentu najjaci spanski golman. Neverovatno kako covek brani. Volim ja Ikera, al' treba Diego da brani.

          Svaku tekmu koju trebam gledati, nadam se da ce Pacov biti igrac Reala, al' on u svakoj igrac manje. Ne zna covek vise ni pas da posalje. Kada se Xabi oporavi, slavicu kao da je LS osvojena.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Али каква лопта Ди Марије сунце ти..

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Isco madafaka.

              Diego Lopez je u ovom momentu najjaci spanski golman. Neverovatno kako covek brani. Volim ja Ikera, al' treba Diego da brani.

              Svaku tekmu koju trebam gledati, nadam se da ce Pacov biti igrac Reala, al' on u svakoj igrac manje. Ne zna covek vise ni pas da posalje. Kada se Xabi oporavi, slavicu kao da je LS osvojena.
              Jesi vidio sta izvadi covjek ja ne mogu da vjerujem jos uvijek

              Isco majstor na asistenciju mocnog Di Marije,vraca se Angel jos da se Xabi,Marcelo i Varane vrate i Bog ih vidi
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Genijalan je stvarno.

                Jos Carlo voli golmane koji nisu metar i zgazena sumska jagoda.

                Steta sto ne prodje ovaj pas Isca.:/
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Nevjerovatan Diego Lopez,bas je poludio lik...ali ne mogu da se otmem utisku da je Benz trebao otici,a najveci ostati
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Benzema kada skonta da nije krilo, vec napadac, bice bolje. Stalno se nesto izvlaci na stranu.

                    A i pored toga, deluje kao mrtvac u odredjenim situacijama.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Jel gleda neko Sociedad ?

                      Po statistici je grijeh sto ne vode , 10-0 u sutevima ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Sta preporucujete da gledam ??? Posto sam tek sada stigao sa jednog puta.

                        Sta je ovo Brajki, kakva je ovo sramota od Kopenhagena da se gubi ???
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Sutevi na gol

                          Sosijedad - Sahtjor - 10:0
                          Olimpijakos - PSG - 11:1
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Jel gleda neko Sociedad ?

                            Po statistici je grijeh sto ne vode , 10-0 u sutevima ..
                            Znas kako mi je krivo sto to ne mogu da gledam zbog Reala
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Runi nastavlja da objasnjava! Kagava slab, nije za krilo, Felaini stijena, jebe ga pas u prostor ipak.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko je kriminalan Juventus
                                Kjelini,Ogbona,Bonuci ne zna se ko je gori veceras.
                                Kvaljarela ja ne znam da li ej igroa u opste on??Mora to mnogo bolje,sad Konte da lupa samare i da se izdere na njih malo pa da krenu da igraju,joj bruke ponavlja se Nordsejland.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X