Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Godinama to pokazujes svima ovdje
    U puno vise slucaja budem tacniji nego ti, a lepo sam ti rekao ako ti nije vazno moje misljenje zaobidjes ga kao sto to ja radim kada si ti u pitanju
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      U puno vise slucaja budem tacniji nego ti, a lepo sam ti rekao ako ti nije vazno moje misljenje zaobidjes ga kao sto to ja radim kada si ti u pitanju
      Ne mogu te zaobici kada pises nebuloze na nasem PDF-u Mikula koje su u 99% slucajeva gluposti,primjera koliko hoces
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nebuloza da Jurcic nece biti sutra smenjen ? Neozbiljno i za Mamica
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • mogao bi lagano i on i rukavina

          Comment


          • Remzika mačker me iznenadio danas tihi ubica Iskreno nisam očekivao ovo 0:1 mi je bila maksimala ali sam se prijatno iznenadio ponajviše sredinom terena koja i bez Artete radi posao kako treba . Najveća škripa je bila u napadu kad imamo ovog panja od Žirua koji za Championship nije Povrede po dobrom starom običaju rešetaju kad je najgore ali šta je tu je ..
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • http://www.tportal.hr/sport/uefa/281...je-trener.html

              Jurcic

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Ne verujem da ce Jurcic uopste ovaj put dobiti otkaz. Cenim da ce do 2014-e sigurno biti trener
                Sretna nova godina

                Comment


                • Ajde bre Rosso ne lazi narod.

                  Originally posted by Mr.M View Post
                  Ne verujem da ce Jurcic uopste ovaj put dobiti otkaz. Cenim da ce do 2014-e sigurno biti trener
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Remzika mačker me iznenadio danas tihi ubica Iskreno nisam očekivao ovo 0:1 mi je bila maksimala ali sam se prijatno iznenadio ponajviše sredinom terena koja i bez Artete radi posao kako treba . Najveća škripa je bila u napadu kad imamo ovog panja od Žirua koji za Championship nije Povrede po dobrom starom običaju rešetaju kad je najgore ali šta je tu je ..
                    Covjek dao go, mozes lagano da ga pusis

                    Plus brat razigrava ko lud, Gangrenice moj Giroud GOLGETER
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • ...

                      Zdravko Mamić: "U Beču možemo izvesti čudo, ali ovoj momčadi treba pozitivan šok. Kruno Jurčić više nije trener Dinama."

                      Comment


                      • Kad brat maminjo kaze da ce da bude cudo ima da bude cudo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Nema tu kad Mikas kaze ima da je tako ili nikako,kad on ceni da ce da bude nesto ima da bude
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Mozda je i dobio otkaz ali ce ga Maminjo vratiti 2014. ako Mikula ceni.
                            sigpic

                            Comment


                            • 'Jurčić mi je rekao: gazda, razgovarali smo o projektu. Pa zašto? Ovo nam je prvi poraz. Skoro sam se rasplakao kad sam ga vidio, poljubili smo se. Ali ja sam iskusniji od njega. Meni je savjest noćas mirna. On u svom trećem mandatu nije promijenio ništa u svojoj komunikaciji'.
                              Koji je to majstor
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ne znam kad sam se ovako nasmijao nego sad kad sam procitao da je dobio otkaz
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X