Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican je ovaj rezultat da se bar malo odmore neki igraci u revansu.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Koji bre Fener, oni mogu mozda u LE nesto da urade, izbacuju Lacio i tako te ekipice.
      Znam kome je ovo upuceno...

      Btw nisam ni gledao mec, vidim 3:0 lagano...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Trener,stoperi i napadac...to su im veceras najslabije karike
        Jurcicu je noga nakon ovog, kako je jadan lik. Stoperi su bili i normalni do gola. Oni napadaca i nemaju, tolike pare imaju a ne mogu dovesti napadaca napadaca.

        Sammir ne moze da potrci, a on ga uvodi hahahhaha

        Comment


        • Mogli su Adilovica kupiti za milion

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Znam kome je ovo upuceno...



            Kontao sam da ce Maminjo proci u LS i ovaj put ali nista. Nisam upucen detaljno u rad kluba ali covek nikako krstenog trenera da nadje. Valjda voli da ima poslusnog kera.

            Braca imaju 1:1 u Gelzenkirhenu. Samo da izdrze, prodju i dvostruko me obraduju. Ulaze u LS + izbacuju ove te olaksaju BR-u Papin transfer u januaru, bez LS dolazi laganeze.
            sigpic

            Comment


            • Slobodno mi saljite poruke hvale u vezi Remzike, ocekujem ih. Odlican rezultat, a jos mi je draze sto je Remzika upisao gol i asistenciju. Neka ubaci malo Frimponga, cisto da ga ne zaboravimo.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post


                Kontao sam da ce Maminjo proci u LS i ovaj put ali nista. Nisam upucen detaljno u rad kluba ali covek nikako krstenog trenera da nadje. Valjda voli da ima poslusnog kera.

                Braca imaju 1:1 u Gelzenkirhenu. Samo da izdrze, prodju i dvostruko me obraduju. Ulaze u LS + izbacuju ove te olaksaju BR-u Papin transfer u januaru, bez LS dolazi laganeze.
                Pa niko nije lud da dolazi posle onog sa Vahidom
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Kome Mikula kaze da je favorit taj je jebao jeza.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post


                    Kontao sam da ce Maminjo proci u LS i ovaj put ali nista. Nisam upucen detaljno u rad kluba ali covek nikako krstenog trenera da nadje. Valjda voli da ima poslusnog kera.
                    Svi treneri koji su dolazili su otjerani naglavacke, pa zato niko normalan vise nece da dodje, pa mu ostaje dezurna budala Kruno!


                    Dinamo je los, on je sebe zavarao u drugom pretkolu protiv amatera i protiv slabasnog Serifa, i onda su ovdje dobili otreznjenje od iole normalnog protivnika.
                    Pravo sam iznanadjen ovim, ali sada se vidi da Dinamo nema igru, sto bi se reklo tim im nema ni glavu ni rep.
                    Sve je sacinjeno od nekih invidualaca, Fernadeza, Huseinovica, Saudanija, Samira i masu jos, ali bez tima nema ljeba.

                    Legenda je Rukavina usao u igru i crveni za par sekundi, Kruno zna izmjenu potrefiti.

                    I sutra sa uzivanjem gledati Maminja na "izvanrednoj presici"! XD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ma ne bi me cudilo da Ivkovica iz Lokomotive dovede kao trenera, ako vec misli Jurcica otjerati.

                      Comment


                      • Ne verujem da ce Jurcic uopste ovaj put dobiti otkaz. Cenim da ce do 2014-e sigurno biti trener
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Ne verujem da ce Jurcic uopste ovaj put dobiti otkaz. Cenim da ce do 2014-e sigurno biti trener
                          Ti cenis

                          Sreca pa svi ovdje znaju da blage veze nemas sa zivotom...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Pa ne trebam puno znati da bih znao vise od tebe na primer
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Pa ne trebam puno znati da bih znao vise od tebe na primer
                              Godinama to pokazujes svima ovdje
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Godinama to pokazujes svima ovdje
                                U puno vise slucaja budem tacniji nego ti, a lepo sam ti rekao ako ti nije vazno moje misljenje zaobidjes ga kao sto to ja radim kada si ti u pitanju
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X