Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tačno sam znao da će promašiti. Trebao je Ninković pucati...
    Daj Bože da griješim, ali mislim da je ovo gotovo...
    http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
    Sve je rečeno...
    Majstor svoga posla...

    Comment


    • Vojvodina lagano.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Originally posted by dejoo94 View Post
        Tačno sam znao da će promašiti. Trebao je Ninković pucati...
        Daj Bože da griješim, ali mislim da je ovo gotovo...
        Чини ми се да је боље да није било овог пенала, сад ће сви да се скењају због тога и Черноморец ће то да искористи. Надам се да неће бити тако и да нисам у праву.

        Comment


        • Ovaj Pecnik ce ostati samo na onom golom islandjanima, tacno mi drago sto sam odgledao Vosu od prve do zadnje minute, svaka mi cast, a ne ovu bagru, znaci ajde penal masio alkoholicar, ali nema cisti pasova centarsuta, hitrosti, a to sve Vosa objasnjava!
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ovde niko ne zna da izvede korner...

            Comment


            • hahaahahhha pa mmi gol ne bi smo dali jos 1000godina...
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Kasalica se tolko napio prije meca da vidi duplo.
                sigpic

                Comment


                • U Zvezdu trebaju da uvode bonuse za izvodjenje kornera.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bitno da se Ceda narkoman ispostuje maksimalno i da se 3 puta peva o njemu
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • E moj Nine gde si ti dosao da igras...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Od 12-13 kornera, ako su jedan izveli kako valja ubi me...

                        Sta ovi ljudi treniraju?!?!

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          hahaahahhha pa mmi gol ne bi smo dali jos 1000godina...
                          I on se proslavio sa igrom.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Narednu predsezoni u Zvezdani da posvete praksanju centarsuteva, pa one tamo kondicioni, pa onda odigravanja iz prve, dupli pasovi. To vazi I za Partizan.

                            Vosa trenutno izgleda kao Bayern u odnosu na ove smarace.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Da se zahvalim Andjusu i Misku, neka ostane Slavisa do kraja sezone(Andjus kaze da ce nas ostaviti Slavisa na 15 bodova...)
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • I u amaterskim timovima ima igraca koji dobro izvode prekide. Mozda treba Bajkovic da im izvodi to, njega i za penale zaduziti takodje.
                                Je li prosao Pecnik ove mladje kategorije? Ne izgleda mi da ih je prosao jer lik ne zna normalan pas da odigra, da se zagradi, da upane u putanju igracu, da izvrsi lazno kretanje i jos mnogo toga. Ni ostali ne zaostaju za njim.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X