Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bajenr ima sezonu iz snove, gluposti su da su losiji, igraju drugaciji fubal ali nikako losiji. Ljudima odgovara 0:0 i igraju totalnu ofanzivu, da ne pricam sto Bajern prosle sezone nisu gledali ovako (msm nije svaka ekipai igrala sa 11 igraca na svojoj polovini) pa je lakse bilo davati golove, ovako kontrolisu posed i samo lagano..
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Steta sto Runi nije bio odlucniji u onoj situaciji, nebitno dal dodao ili sutirao.

      Smesan zuti za Nemanju, a Lamu nije ni sviran faul posle starta na Evrom.

      Samo hrabro, pa sta bude...

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Samo da sport ne pokaze surovu stranu i da ovo ne bude dovoljno za prolaz... ima da odsecem desni nozni palac.
        Priznaj da si ovo čuo od Bidže... mada on je lagao da znaš, nije to uradio...

        Teško će ovi moji do neke kontre, teško, eventualno pre iz prekida nešto urade, ako uopšte dođu do njega...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Šteta što Runi nije dodao onu loptu na početku Kagavi, mogli smo lako da vodimo sad.
          Koji mu je "not responding" tad bio u glavi. To i Valensija je mogao da sačeka u liniji pri onom ofsajdu.
          Biće zajebano sad kad krenemo otvorenije s prolaskom vremena.
          Vidiću žuti ni za šta, može biti važno jer će morati polako da se otvori tekma.

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Kakav bog, mora da da gol da bi prosao a igra bunker.

            Možda je pametnije bilo da se otvori i da ih natrpa Bajern sa 3 za 45 minuta ?
            Jednostavno sa ovakvim Junajtedom protiv ovakvog Bajerna ne može drugačije.

            Comment


            • Ja se nadam da će Wayne na suvi kvalitet da izvuče nešto.


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Kakav bog, mora da da gol da bi prosao a igra bunker.
                Verujes ti meni, imam osecaj da ce zabiti Utd neku frljoku, 99. style, samo sto nije finale.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Cicarito u 93-oj.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Možda je pametnije bilo da se otvori i da ih natrpa Bajern sa 3 za 45 minuta ?
                    Jednostavno sa ovakvim Junajtedom protiv ovakvog Bajerna ne može drugačije.
                    Imao Klop juce duplo slabiji tim od ovog Mojesovog pa sabio onakav Real. Sve moze ako znas fudbal.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne može Mojes sa Klopom nikako.Klop je majstor fudbala.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Verujes ti meni, imam osecaj da ce zabiti Utd neku frljoku, 99. style, samo sto nije finale.
                        Ne bi me cudilo, najsrecniji klub ikad uz Barsu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Imao Klop juce duplo slabiji tim od ovog Mojesovog pa sabio onakav Real. Sve moze ako znas fudbal.
                          Jos jedan primer: drugi mec veceras.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • KAKVA MAGIJA NEYMARA !!! Jeste li videli kako je "nestao" posle onog poteza

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ne bi me cudilo, najsrecniji klub ikad uz Barsu.

                              Kad smo kod najsrecnijih klubova, u poslednjih par godina i Chelsea moze da se svrsta.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Au sta bi sad, kakva lopta Xavia...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X