Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by chofy88 View Post
    Mnogo je rano ali ne pamtim ove sezone da je Barsu neko ovako stegao
    Samo da sport ne pokaze surovu stranu i da ovo ne bude dovoljno za prolaz... ima da odsecem desni nozni palac.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Uf kakva magija Neymara...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Uf kakva magija Neymara...

        ?

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Samo da sport ne pokaze surovu stranu i da ovo ne bude dovoljno za prolaz... ima da odsecem desni nozni palac.
          Decko, previse si se nagledao Spartaka, Vikinga i slicnih serija.

          Mada u sustini se slazem, bice mi krivo ako Atletiko ne prodje.Zasluzuju da vode sa vise od jednog gola.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Decko, previse si se nagledao Spartaka, Vikinga i slicnih serija.

            Mada u sustini se slazem, bice mi krivo ako Atletiko ne prodje.Zasluzuju da vode sa vise od jednog gola.
            Joj Vikinge druga sezona posle Walking Dead kad odapnem uooopa.

            Navijaj Pajkec navijaj ne daj se, mora ovo Atletiko da prodje jbg zapisano u zvezdama valjda te zvezde nisu sumnjivog morala.

            Sutra idem kod frizerke i ima da joj kazem ,,Hocu frizuru kao Cholo Simeone'' ne bude li znala ko je, sve u lokalu ima da zakljucam i bacim kljuc u neku sahtu.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Slaba tekma u Minhenu.Bajern kao nesto pokusava,ali skoro da nisu stvorili pravu sansu.Kad pogledam kako su prosle godine igrali u LS i u Bundesligi,ovo sada sve deluje mnogo slabije.Jup je bio tata

              Comment


              • Da je u istoj situaciji bio Mesi penal na keca <3 Nema veze idemo igramo.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Не капирам шта Манчестер тражи у Минхену?
                  Нек неко обавести Мојеса да бајерн иде даље са 0:0 јер лик очигледно није нормалан.
                  Разумем ја да они иду на контре али слаба вајда очигледно, Бајерн их убија ови ни нису осетили лопту :S

                  Comment


                  • Biće jedna kontra sigurno za Manchester iz koje će dati go.U glavi mi utakmica Chelsea-Barcelona.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • [VINE]M56iMEOmx7n[/VINE]

                      Kad je dosao do gola, Atletico je popustio sa presingom, ocekivano. Barca sem one sanse Messija glavom, nista. Fenomenalna postavka Choloa.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ali Bajern slabo stvara sanse,bas me podsecaju na Barsu od pre par godina,samo drze loptu,dodavanja do sutra,ali ne rade nista konkretno.Prosle godine su bili mnogo bolji.

                        Comment


                        • Originally posted by Diego king View Post
                          Ali Bajern slabo stvara sanse,bas me podsecaju na Barsu od pre par godina,samo drze loptu,dodavanja do sutra,ali ne rade nista konkretno.Prosle godine su bili mnogo bolji.
                          Pa i ne zapinje im, kontorlišu tekmu ljudi.

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Zasto nema prenosa na Areni?
                            Na Areni 5 ima Atletiko - Barsa.

                            Šteta što Runi nije dodao onu loptu na početku Kagavi, mogli smo lako da vodimo sad.

                            Comment


                            • Upravo to Stefane ,Mojes postavio identicnu taktiku kao Celzi protiv tada Gvardioline Barse ...

                              Inace Bayern od proslogodisnje ekipe,ostalo je samo ime ,i igraci ,ali igra je ista Barsa ...
                              Za razliku od prosle godine ,i direktnog fudbala ,sad kad ih gledas vidis samo pas 5-10 metara ,ne dao bog da se desi neki od 20 ,a kamoli od 50 ...

                              Uz malo srece mogli bi da prodjemo dalje ,mislim United

                              Comment


                              • Kakav bog, mora da da gol da bi prosao a igra bunker.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X