Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja će ovo biti senzacija ukoliko Dormtmund nadoknadi -3 iz prve utakmice.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Kako igra Joja ?
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Borusija prkosi svim zakonima
        sigpic

        Comment


        • Ali kako Luiz asistira Schurrleu, doslovno leđima. Chelsea diktira tempo i polako sve više prijete. Za sada su mnogo konkretniji od PSGa, koji nije ništa napravio u 1. dijelu.

          Pokušao je Nijemac iznuditi i penal, ali odlični Proensa bio svega par metara od njega pa je uspio na vrijeme pregledati situaciju.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Kako igra Joja ?
            Dobar Joja sin, mnogo je napredovao u poslednje vreme.
            sigpic

            Comment


            • Igraci BVBa pretrcali 5.5km vise od igraca Reala!

              Comment


              • Nenormalan presing ali prolazi Real, katastrofa epskih razmjera bi bila da izgube ovakvu prednost.
                No puca im Di Marija penal, igraju sa igracem manje zbog najvece prevare ikad, Iljaramendija, kiksao Karlo ali je srecom doslo poluvrijeme
                sigpic

                Comment


                • Ali sa ovakvim igracima u prvoj postavi , Jurgen dominira protiv Real Madrida , to je nesto bolesno , nesto nevjerovatno ..

                  Marco Reus je nestvaran fudbaler , sve ispod 80 miliona je smijesno i nuditi za njega ..

                  Kako mi je samo krivo sto je Coentrao izblokirao onaj projektil , da je proslo mislim da bi bio jedan od najljepsih golova u zadnjih par godina , nesto poput Umtitijevog gola protiv Tottenhama ..
                  Last edited by Dale; 08-04-14, 20:39.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Uz svo postovanje prema Jojicu,Durmu,Kirchu, ali ako Real veceras izgubi to je bruka s obzirom na to ko je kolko ulagao u izgradnju tima.
                    Reus igracina!

                    Chelsea onamo moze do polufinala, samo sad da nabiju gas i da se potrude do kraja.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Odlicno ih je Mou postavio, Schurrle je prava izmena, nekako je Hazard malo kocio igru, Andre je dosta ubrzao, dosta bolje ovo izgleda u napadu, i gol je nagrada.
                      S obzirom na kretnju bekova PSG, jasno se vidi da je Blanc ovde grcevito dosao da brani rezultat, Jallet i Maxwell dosta usko, dosta blize svom golu. Verratti opet usao nervozno u mec, dosta slabo do sada, jedu ga presingom, jedina njegova resenja su bila da vrati loptu do stopera, a ovaj do Sirigua koji se par puta zajebavao.

                      Dortmund vodi, i to je zaista lepo videti, bez pola tima.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Uz svo postovanje prema Jojicu,Durmu,Kirchu, ali ako Real veceras izgubi to je bruka...
                        Ma Nemac je to, kako se god zvali igraci
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Ali sa ovakvim igracima u prvoj postavi , Jurgen dominira protiv Real Madrida , to je nesto bolesno , nesto nevjerovatno ..

                          Marco Reus je nestvaran fudbaler , sve ispod 80 miliona je smijesno i nuditi za njega ..

                          Kako mi je samo krivo sto je Coentrao izblokirao onaj projektil , da je proslo mislim da bi bio jedan od najljepsih golova u zadnjih par godina , nesto poput Umtitijevog gola protiv Tottenhama ..
                          Djaba kad ima klauzulu na 30 m
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Ali sa ovakvim igracima u prvoj postavi , Jurgen dominira protiv Real Madrida , to je nesto bolesno , nesto nevjerovatno ..

                            Marco Reus je nestvaran fudbaler , sve ispod 80 miliona je smijesno i nuditi za njega ..

                            Kako mi je samo krivo sto je Coentrao izblokirao onaj projektil , da je proslo mislim da bi bio jedan od najljepsih golova u zadnjih par godina , nesto poput Umtitijevog gola protiv Tottenhama ..
                            Gde da potpisem ovo, ja sam opcinjen njime poslednjih mesec dana
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Illara napolje ocekivano.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • PSG igra dosta traljavo u odbrani, čim Plavci spoje 2-3 opasna napada nastupa panika i ostavljaju mnogo prostora. Mogao bi to Mourinho vrlo lako iskoristiti.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X