Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet Eriksen iz slobodnog ..

    Njemu slobodni bolja sansa za go nego mnogima penal , doktor
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Kakav slobodnjak Eriksena, bravo za majstora, ovo tri golmana ne brani
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment




      • Majstorski nema šta...
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Ali zasto se opet povlacis Konte brate mili?I nadam se da si video da Isla ne zasluzuje ni klupu a kamoli da zaigra na terenu.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Ali zasto se opet povlacis Konte brate mili?I nadam se da si video da Isla ne zasluzuje ni klupu a kamoli da zaigra na terenu.
            Ni ja se nisam obradovao, no jbg, Italijan.

            EDIT: I evo nam karina, Mario Gomez

            Comment


            • Sta ti je gol igrac, svaka cast Mario. Jest da je nama dao gol, ali mi bas drago zbog njega

              Comment


              • Ma jebali te Konte i Isla i Ogbona i Kaseres evo ti ga 3-6-1 ako i treba sad juri rezultat kad si debil.

                P.S. Evo ga dzoker sa klupe Padoin
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Sevilla presuđuje Sevilli.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Ma da Luisao as, dovidjenja neznalci.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Luisao stavlja tacku na i , Benfica ce dalje ..

                      Kad bolje razmislim , covjek bi mogao na SP , fakat je to realna mogucnost .. U prvu postavu ni pod razno , ali mislim da zasluzuje da bude u timu
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ma strasno umesto pobede kuci sad je nereseno i moramo da jurimo gol u Firenci a sa ovako losim pristupom igri ne mozemo da ga postignem.Dali gol i odmah prepustili inicijativu protivniku uz par neiskoriscenih sansi primi se gol,a da nije bilo Djidjija mogli smo i da izgubimo ovo.I daj vise Konte nemoj da igras ziheraski tako branis se 20 minuta pred kraj uzas,ne znam ko ti je to savetovao ali te je tesko zajebao.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Konacno Mario!
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Сјајан почетак.

                            Comment


                            • Šupalj Galatasaray, prvo zakasniše na sredini, a onda i u odbrani. Ono se moralo na vrijeme očistiti.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • То нам је требало, брз гол док се још не освесте.
                                Још један гол да решимо то да не буде напињања до краја и да се чува снага за много важнији дуел за викед

                                Comment

                                Working...
                                X