Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Porto ide dalje, kako su se samo vratili poslije 0:2. Ubjedljivo najjača tekma LE ove sezone
    Last edited by ognjen; 27-02-14, 19:55.

    Comment


    • Pa zasto opet Peluzo,Iisla i Ogbona?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Zato sto je svjestan da od Trabzona ne moze ni primiti 2 gola , a kamoli izgubiti 2 ili vise razlike , pa taman da ja igram
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Evo ga Isla stativa.

          @bice, ako ako čuvamo se za Milan za vknd.

          Comment


          • Odlicni smo,ovi ne mogu pola da predju,gol visi o koncu...Svidja mi se sto ne igraju kao govna onako mrsko kao sto su igrlai u Torinu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Mnogo smo primašili prilika, 3:0 lako moglo da bude za nas. Gledaj ovo, dodaju se pred golmanom kao na malom fudbalu

              Evo i ofsajda sada.

              EDIT: Rešeno, vadi sad i Vidala da odmara.
              Last edited by Brajkula; 27-02-14, 20:24.

              Comment


              • Evo gola,odlicno se sporazumeju Djovinko i Osvaldo,zasluzeno vodimo,samo da se ne opuste kao na prosloj utakmici.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ma kakvo opuštanje ovima sada treba 4:1 da nas prođu, gotov dovmeč, tako da treba Konte na poluvremenu da izvadi Vidala ili Pogbu jer u sledećem mesecu imamo Milan i 3x Fiorentinu, dosta je to kidanja.

                  Comment


                  • Evo 2-0 odlicni veceras Djovinko,Oosvaldo ponovo dao gol,izgleda da ga Konte doveo u red
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Evo 2-0 odlicni veceras Djovinko,Oosvaldo ponovo dao gol,izgleda da ga Konte doveo u red
                      Kako nije, gledaj ti kakav on presing pravi kada je lopta kod ovih, čak i uklizava.

                      Kod ovog drugog gola Markizio odradio 70% posla, lopta ala Pirlo za Đovinka

                      EDIT: Evo i izmene Pogba aut Padoin in, bravo Konte, iskusno

                      Comment


                      • Kakva je ovo bradica Sandra...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Jbt Đovinko se sprda

                          Comment


                          • Totenhem ne moze pola sanse da napravi,kamoli celu...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nmg Spursi meda, ovi samo na kontre ih cekaju, vec imali jednu, ali se Matheus okliznuo.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Cao zdravo Tot.... Nisu ni zasluzili vise...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X